Fikse waarschuwing Hayen: “Vorig jaar lag dat anders”

375 stemmen
Fikse waarschuwing Hayen: “Vorig jaar lag dat anders”

Nicky Hayen loodste Club Brugge in de Champions Play-Offs naar een onverwachte titel. Blauw-Zwart speelt dit seizoen in de groepsfase van de Champions League.

Hayen nam het stokje over van Ronny Deila en verraste vriend en vijand met schitterende resultaten. De trein kwam in de Champions Play-Offs helemaal op stoom en Club Brugge werd landskampioen.

LEES OOK: Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Meer druk

Tegenover Het Belang van Limburg deelt Thomas Catelle een fikse waarschuwing aan Hayen “Hij gaat nu pas de druk voelen van een trainer die kampioen móét worden. Vorig jaar lag dat anders. Iedereen ging er toen van uit dat de titel toch al weg was. Toen had hij niets te verliezen, nu alles.”

Stef Wijnants vindt dat Hayen zijn succesformule gewoon moet doorzetten. “Als hij hetzelfde kan doen als vorig jaar, dan is zijn carrière wel definitief gelanceerd. Dan zie ik hem niet snel meer terugkeren naar de Welshe competitie... Dit is een uitgelezen kans om te tonen wat hij nog meer in zijn mars heeft.”

Ambities

Club Brugge wil op drie fronten meestrijden en Blauw-Zwart is daarvoor bereid flink te investeren. Jacky Mathijssen denkt dat Hayen het ook dit seizoen weer goed gaat doen en ziet Club Brugge als titelfavoriet nummer één. “Ik heb er wel vertrouwen in. Het enige wat hij niet mag doen, is het voetbal willen heruitvinden. Dat is wat Deila verweten werd. Aan de structuur bij Club moet je als coach niet gaan rommelen. Die staat als een huis. Dat weet Nicky ook. Keep it simple.”

Is Club Brugge dé grote titelfavoriet komend seizoen?

Meest recent

'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

12
12
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

58
58
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

154
154
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

139
139
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

267
267
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

131
131
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

78
78
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

192
192
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

64
64
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

137
137
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

60
60
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

138
138
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

235
235
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

571
571
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

241
241
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

921
921
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

68
68
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

534
534
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1211
1211
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

281
281
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

212
212
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

378
378
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

98
98

Meer sportnieuws