Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

door
Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

Willem II maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Eredivisie, nadat Peter Maes de traditieclub naar de titel in de Keuken Kampioen Divisie wist te loodsen. Sindsdien kreeg de club uit Tilburg alleen maar een grotere Belgische toets.

Met Tom Caluwé stelden ze immers ook een Belgische technisch directeur aan en die trekt deze zomer gretig de transfermarkt in ons land op. Met Thomas Didillon, Emilio Kehrer (beiden Cercle), Cisse Sandra (Club Brugge) en Mickaël Tirpan (Lierse) komen alle aanwinsten van Willem II deze zomer tot dusver uit het Belgische voetbal.

LEES OOK: Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Willem II haalt Vaesen binnen

Dat is nu ook het geval met de vijfde inkomende transfer van Willem II. Dat maakt donderdagochtend immers bekend dat het Kyan Vaesen overneemt van Westerlo. De 23-jarige spits wordt voor een seizoen gehuurd zonder aankoopoptie.

In Tilburg moet Vaesen weer speelminuten verzamelen nadat hij vorig seizoen in 't Kuipje wat op het achterplan beland was. Onder meer door blessures verloor hij zijn basisplaats en ook komend seizoen had hij wellicht vrede moeten nemen met een rol als invaller.

Vaesen wil minuten maken na moeilijk jaar

"Ik wil vooral veel minuten maken en belangrijk zijn met goals en assists. Willem II had al eerder interesse en ik ben hartstikke blij dat het nu rond is gekomen", reageert de aanvaller dan ook.

Vaesen was tot dusver zijn hele carrière actief bij Westerlo, dat hem wel in het seizoen 2020/21 al eens enkele maanden verhuurde aan Thes Sport. Hij kwam er tot dusver 98 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijftien goals en tien assists. Vaesen verzamelde ook twee caps voor de Jonge Duivels, waarin hij één keer scoorde.

Zal Vaesen nog terugkeren bij Westerlo?

Meest recent

'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

4
4
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

25
25
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

7
7
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

98
98
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

10
10
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

50
50
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

132
132
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

110
110
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

68
68
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

55
55
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

106
106
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

330
330
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

350
350
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

317
317
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

233
233
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

76
76
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

259
259
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

379
379
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

93
93

Meer sportnieuws