Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

90 stemmen
Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

Willem II maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Eredivisie, nadat Peter Maes de traditieclub naar de titel in de Keuken Kampioen Divisie wist te loodsen. Sindsdien kreeg de club uit Tilburg alleen maar een grotere Belgische toets.

Met Tom Caluwé stelden ze immers ook een Belgische technisch directeur aan en die trekt deze zomer gretig de transfermarkt in ons land op. Met Thomas Didillon, Emilio Kehrer (beiden Cercle), Cisse Sandra (Club Brugge) en Mickaël Tirpan (Lierse) komen alle aanwinsten van Willem II deze zomer tot dusver uit het Belgische voetbal.

LEES OOK: 'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Willem II haalt Vaesen binnen

Dat is nu ook het geval met de vijfde inkomende transfer van Willem II. Dat maakt donderdagochtend immers bekend dat het Kyan Vaesen overneemt van Westerlo. De 23-jarige spits wordt voor een seizoen gehuurd zonder aankoopoptie.

In Tilburg moet Vaesen weer speelminuten verzamelen nadat hij vorig seizoen in 't Kuipje wat op het achterplan beland was. Onder meer door blessures verloor hij zijn basisplaats en ook komend seizoen had hij wellicht vrede moeten nemen met een rol als invaller.

Vaesen wil minuten maken na moeilijk jaar

"Ik wil vooral veel minuten maken en belangrijk zijn met goals en assists. Willem II had al eerder interesse en ik ben hartstikke blij dat het nu rond is gekomen", reageert de aanvaller dan ook.

Vaesen was tot dusver zijn hele carrière actief bij Westerlo, dat hem wel in het seizoen 2020/21 al eens enkele maanden verhuurde aan Thes Sport. Hij kwam er tot dusver 98 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijftien goals en tien assists. Vaesen verzamelde ook twee caps voor de Jonge Duivels, waarin hij één keer scoorde.

Zal Vaesen nog terugkeren bij Westerlo?

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

54
54
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

95
95
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

242
242
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

205
205
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

415
415
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

249
249
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

111
111
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

135
135
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

351
351
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

490
490
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

300
300
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

132
132
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

393
393
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

52
52
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

462
462
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

659
659
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

126
126
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

318
318
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

100
100
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

222
222
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

41
41

Meer sportnieuws