Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

stemmen
Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

Willem II maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Eredivisie, nadat Peter Maes de traditieclub naar de titel in de Keuken Kampioen Divisie wist te loodsen. Sindsdien kreeg de club uit Tilburg alleen maar een grotere Belgische toets.

Met Tom Caluwé stelden ze immers ook een Belgische technisch directeur aan en die trekt deze zomer gretig de transfermarkt in ons land op. Met Thomas Didillon, Emilio Kehrer (beiden Cercle), Cisse Sandra (Club Brugge) en Mickaël Tirpan (Lierse) komen alle aanwinsten van Willem II deze zomer tot dusver uit het Belgische voetbal.

Willem II haalt Vaesen binnen

Dat is nu ook het geval met de vijfde inkomende transfer van Willem II. Dat maakt donderdagochtend immers bekend dat het Kyan Vaesen overneemt van Westerlo. De 23-jarige spits wordt voor een seizoen gehuurd zonder aankoopoptie.

In Tilburg moet Vaesen weer speelminuten verzamelen nadat hij vorig seizoen in 't Kuipje wat op het achterplan beland was. Onder meer door blessures verloor hij zijn basisplaats en ook komend seizoen had hij wellicht vrede moeten nemen met een rol als invaller.

Vaesen wil minuten maken na moeilijk jaar

"Ik wil vooral veel minuten maken en belangrijk zijn met goals en assists. Willem II had al eerder interesse en ik ben hartstikke blij dat het nu rond is gekomen", reageert de aanvaller dan ook.

Vaesen was tot dusver zijn hele carrière actief bij Westerlo, dat hem wel in het seizoen 2020/21 al eens enkele maanden verhuurde aan Thes Sport. Hij kwam er tot dusver 98 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijftien goals en tien assists. Vaesen verzamelde ook twee caps voor de Jonge Duivels, waarin hij één keer scoorde.

Zal Vaesen nog terugkeren bij Westerlo?

Meest recent

'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

14
14
WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

68
68
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

30
30
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

236
236
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

166
166
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

157
157
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

328
328
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

73
73
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

411
411
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

208
208
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

837
837
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

206
206
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

429
429
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

640
640
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

255
255
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

158
158
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1400
1400
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

123
123
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

58
58
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

389
389
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

202
202
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

268
268
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

230
230
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

225
225

Meer sportnieuws