Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

door
Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

Willem II maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Eredivisie, nadat Peter Maes de traditieclub naar de titel in de Keuken Kampioen Divisie wist te loodsen. Sindsdien kreeg de club uit Tilburg alleen maar een grotere Belgische toets.

Met Tom Caluwé stelden ze immers ook een Belgische technisch directeur aan en die trekt deze zomer gretig de transfermarkt in ons land op. Met Thomas Didillon, Emilio Kehrer (beiden Cercle), Cisse Sandra (Club Brugge) en Mickaël Tirpan (Lierse) komen alle aanwinsten van Willem II deze zomer tot dusver uit het Belgische voetbal.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Willem II haalt Vaesen binnen

Dat is nu ook het geval met de vijfde inkomende transfer van Willem II. Dat maakt donderdagochtend immers bekend dat het Kyan Vaesen overneemt van Westerlo. De 23-jarige spits wordt voor een seizoen gehuurd zonder aankoopoptie.

In Tilburg moet Vaesen weer speelminuten verzamelen nadat hij vorig seizoen in 't Kuipje wat op het achterplan beland was. Onder meer door blessures verloor hij zijn basisplaats en ook komend seizoen had hij wellicht vrede moeten nemen met een rol als invaller.

Vaesen wil minuten maken na moeilijk jaar

"Ik wil vooral veel minuten maken en belangrijk zijn met goals en assists. Willem II had al eerder interesse en ik ben hartstikke blij dat het nu rond is gekomen", reageert de aanvaller dan ook.

Vaesen was tot dusver zijn hele carrière actief bij Westerlo, dat hem wel in het seizoen 2020/21 al eens enkele maanden verhuurde aan Thes Sport. Hij kwam er tot dusver 98 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijftien goals en tien assists. Vaesen verzamelde ook twee caps voor de Jonge Duivels, waarin hij één keer scoorde.

Zal Vaesen nog terugkeren bij Westerlo?

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

11
11
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

39
39
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

34
34
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

60
60
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

13
13
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

113
113
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

452
452
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

116
116
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

305
305
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

63
63
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

423
423
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

122
122
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

357
357
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

118
118
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

251
251
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

287
287
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

763
763
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

209
209
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

517
517
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

318
318
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

331
331
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

135
135

Meer sportnieuws