Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

90
Maes weet nu ook spits bij Westerlo weg te plukken

Willem II maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Eredivisie, nadat Peter Maes de traditieclub naar de titel in de Keuken Kampioen Divisie wist te loodsen. Sindsdien kreeg de club uit Tilburg alleen maar een grotere Belgische toets.

Met Tom Caluwé stelden ze immers ook een Belgische technisch directeur aan en die trekt deze zomer gretig de transfermarkt in ons land op. Met Thomas Didillon, Emilio Kehrer (beiden Cercle), Cisse Sandra (Club Brugge) en Mickaël Tirpan (Lierse) komen alle aanwinsten van Willem II deze zomer tot dusver uit het Belgische voetbal.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Willem II haalt Vaesen binnen

Dat is nu ook het geval met de vijfde inkomende transfer van Willem II. Dat maakt donderdagochtend immers bekend dat het Kyan Vaesen overneemt van Westerlo. De 23-jarige spits wordt voor een seizoen gehuurd zonder aankoopoptie.

In Tilburg moet Vaesen weer speelminuten verzamelen nadat hij vorig seizoen in 't Kuipje wat op het achterplan beland was. Onder meer door blessures verloor hij zijn basisplaats en ook komend seizoen had hij wellicht vrede moeten nemen met een rol als invaller.

Vaesen wil minuten maken na moeilijk jaar

"Ik wil vooral veel minuten maken en belangrijk zijn met goals en assists. Willem II had al eerder interesse en ik ben hartstikke blij dat het nu rond is gekomen", reageert de aanvaller dan ook.

Vaesen was tot dusver zijn hele carrière actief bij Westerlo, dat hem wel in het seizoen 2020/21 al eens enkele maanden verhuurde aan Thes Sport. Hij kwam er tot dusver 98 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijftien goals en tien assists. Vaesen verzamelde ook twee caps voor de Jonge Duivels, waarin hij één keer scoorde.

Zal Vaesen nog terugkeren bij Westerlo?

Meest recent

Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

39
39
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

27
27
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

110
110
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

47
47
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

41
41
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

173
173
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

74
74
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

43
43
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

221
221
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

48
48
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

131
131
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

219
219
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

266
266
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

152
152
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

238
238
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

316
316
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

318
318
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

267
267
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

352
352

Meer sportnieuws