‘Westerlo ziet twee sterkhouders vertrekken’

door
‘Westerlo ziet twee sterkhouders vertrekken’

Westerlo begint weer met volle moed aan het nieuwe seizoen. De Turkse eigenaars zijn ook weer bereid om flink te investeren om de zomermercato.

Toch moeten De Kemphanen nog enkele vertrekkers vrezen. Het Laatste Nieuws meldt dat Bryan Reynolds en Nicolas Madsen de club nog kunnen verlaten. Beide sterkhouders kunnen rekenen op interesse.

LEES OOK: Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

Uitgaande miljoenen

Voor Madsen legde Westerlo één miljoen euro op tafel. De Deense middenvelder heeft nog een contract tot 2026 bij De Kemphanen met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Afgelopen seizoen kende Madsen een topseizoen met twaalf doelpunten in 27 competitiewedstrijden.

Westerlo dokte voor Reynolds in de zomer van 2023 nog 3,5 miljoen euro en de rechtsback heeft nog een contract tot 2027. De 23-jarige Amerikaan speelde in het verleden bij AS Roma en was afgelopen seizoen een sterkhouder op de flank van Westerlo. In totaal speelde hij al 63 keer in de JPL waarin hij twee keer kon scoren en negen assists gaf.

Investeringen

Westerlo zal overigens nog de transfermarkt opgaan. De Kemphanen willen nog een centrale verdediger binnenhalen en de terugkeer van Emin Bayram is zeker nog een optie. De Kemphanen zouden zeker tot vier miljoen euro willen gaan om de Turk in te lijven.

Uitgaand is Kyan Vaesen overigens op weg naar Peter Maes en Willem II en kan ook Griffin Yow op interesse rekenen. In het verleden werden onder meer RSC Anderlecht, Club Brugge en Royal Antwerp FC al genoemd voor de Amerikaan.

Is Westerlo een PO-kandidaat komend seizoen?

Meest recent

'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

29
29
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

17
17
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

140
140
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

286
286
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

25
25
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

201
201
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

241
241
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

427
427
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

576
576
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

732
732
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

134
134
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

37
37
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1000
1000
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

264
264
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

310
310
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

144
144
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

178
178
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

569
569
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

571
571
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

325
325
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

544
544
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

184
184
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

681
681
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

761
761
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

497
497

Meer sportnieuws