‘Westerlo ziet twee sterkhouders vertrekken’

door
‘Westerlo ziet twee sterkhouders vertrekken’

Westerlo begint weer met volle moed aan het nieuwe seizoen. De Turkse eigenaars zijn ook weer bereid om flink te investeren om de zomermercato.

Toch moeten De Kemphanen nog enkele vertrekkers vrezen. Het Laatste Nieuws meldt dat Bryan Reynolds en Nicolas Madsen de club nog kunnen verlaten. Beide sterkhouders kunnen rekenen op interesse.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Uitgaande miljoenen

Voor Madsen legde Westerlo één miljoen euro op tafel. De Deense middenvelder heeft nog een contract tot 2026 bij De Kemphanen met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Afgelopen seizoen kende Madsen een topseizoen met twaalf doelpunten in 27 competitiewedstrijden.

Westerlo dokte voor Reynolds in de zomer van 2023 nog 3,5 miljoen euro en de rechtsback heeft nog een contract tot 2027. De 23-jarige Amerikaan speelde in het verleden bij AS Roma en was afgelopen seizoen een sterkhouder op de flank van Westerlo. In totaal speelde hij al 63 keer in de JPL waarin hij twee keer kon scoren en negen assists gaf.

Investeringen

Westerlo zal overigens nog de transfermarkt opgaan. De Kemphanen willen nog een centrale verdediger binnenhalen en de terugkeer van Emin Bayram is zeker nog een optie. De Kemphanen zouden zeker tot vier miljoen euro willen gaan om de Turk in te lijven.

Uitgaand is Kyan Vaesen overigens op weg naar Peter Maes en Willem II en kan ook Griffin Yow op interesse rekenen. In het verleden werden onder meer RSC Anderlecht, Club Brugge en Royal Antwerp FC al genoemd voor de Amerikaan.

Is Westerlo een PO-kandidaat komend seizoen?

Meest recent

Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

54
54
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

140
140
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

24
24
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

51
51
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

118
118
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

32
32
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

87
87
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

111
111
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

82
82
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

136
136
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

85
85
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

35
35
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

92
92
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

51
51
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

185
185
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

33
33
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

473
473
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

69
69
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

41
41
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

127
127
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

152
152
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

106
106
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

77
77
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

351
351
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

95
95

Meer sportnieuws