‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

2531
‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

Club Brugge is bereid om Antonio Nusa te verkopen, maar het is onwaarschijnlijk dat ze de beoogde 37 miljoen euro zullen krijgen. Na de mislukte transfer naar Brentford en geruchten over knie- en rugproblemen, is de interesse van andere clubs bekoeld.

Ondanks dat Nusa potentieel en talent heeft, zijn zijn prestaties wisselvallig en heeft hij moeite met fysieke duels. Hoewel er nog steeds interesse is van clubs zoals Bayer Leverkusen en Crystal Palace, beseft Club Brugge dat een verkoop voor 37 miljoen niet meer haalbaar is.

Ze willen nog steeds het maximale bedrag eruit halen, maar een recordsom zit er niet in. Het is nu afwachten of Nusa blijft of vertrekt, afhankelijk van het juiste sportieve aanbod.

LEES OOK: Tresoldi doet opvallende bekentenis na moeilijke match

Money time: Club Brugge wil(de) nog steeds 37 miljoen

Sinds de gemiste transfer naar Brentford werd de druk opgevoerd om Antonio Nusa in de zomermercato te verkopen. Het Laatste Nieuws benadrukte dat het meer dan ooit 'money time' is voor de Noorse speler.

Club Brugge heeft zich altijd sterk gemaakt dat er nog steeds voldoende interesse is van andere clubs in Nusa, maar het is twijfelachtig of die clubs bereid zullen zijn een vergelijkbaar bedrag neer te leggen als Brentford, vooral na het nieuws over de vermeende 'knie- en rugproblemen'.

Ondanks dat de interesse van de Engelse topclubs flink bekoeld was, bleef het de intentie van Club Brugge om Nusa te verkopen voor een bedrag dat moeiteloos de 32 miljoen euro plus bonussen overstijgt.

“Hij die de draad absoluut moet opnemen en in de etalage dient geplaatst nu zijn transfer richting Brentford definitief van de baan is”, stelde Het Laatste Nieuws. De krant meldde zelfs dat Nusa de favoriet van het bestuur is, gezien zij geloven goud in handen te hebben met hem.

“Het is aan Nusa om te bewijzen dat hij die 37 miljoen euro waard is die Brentford wou neertellen.”

Nusa kende moeilijke maanden na mislukte Brentford-deal

Sinds zijn gemiste droomtransfer naar Brentford FC heeft Antonio Nusa echter zelden indruk kunnen maken in het shirt van Club Brugge. Hij kent soms goede periodes en flitst soms in een wedstrijd, maar verdwijnt daarna vaak uit beeld.

Consistentie en efficiëntie blijft een werkpunt in zijn spel, terwijl hij het ook moeilijk blijft hebben met fysieke duels. Hij is professioneel, werkt hard en heeft mentaal moeilijke maanden achter de rug.

Intrinsiek blijft de Noorse aanvaller nog steeds een erg aantrekkelijk profiel voor de Europese topclubs. Hans Vanaken verklaarde in Het Nieuwsblad dat de wisselvalligheid van Nusa vooral met zijn jeugdigheid te maken heeft en dat je niet kan eisen dat zo’n jonge speler elke week het verschil maakt.

“Antonio heeft het potentieel om bij de beste ­ploegen ter wereld te geraken. Het enige dat hij nog moet leren is om op de juiste momenten de juiste keuzes te maken. Dat komt automatisch. (Knipoogt) Dat heet ervaring”, zei Vanaken.

Club Brugge wil nog steeds de jackpot voor Nusa

Door zijn mindere vorm in de voorbije maanden is een zomerse transfer echter niet langer prioritair voor Antonio Nusa. “Ik kan niet uitsluiten dat ik hier blijf, maar ik kan ook niet uitsluiten dat ik vertrek. Op dit moment is alles open”, zei hij aan Het Laatste Nieuws.

De Noor staat niet afkerig tegenover een verlengd verblijf, maar als het sportieve plaatje klopt, wil zijn entourage een transfer niet uitsluiten.

Ondanks zijn blessures en matige prestaties staat Nusa er nog steeds goed op in Europa, dat blijkt uit de sterke interesse van Bayer Leverkusen en Crystal Palace, waardoor Club Brugge nog steeds mag dromen van de hoofdprijs.

“De laatste maanden haalt de dribbelaar geen hoog niveau, maar dat betekent niet dat Club zich tevreden zal stellen met een beperkt transferbedrag: voor een toptalent als Nusa wil het sowieso de jackpot”, aldus Het Nieuwsblad.

4 aanvallers voor 2 plaatsen: wie vertrekt?

Volgens Het Nieuwsblad wil Antonio Nusa eerst een jaar constant presteren bij Club Brugge, vooraleer hij een grote transfer naar het buitenland maakt. Op dit moment heeft de 19-jarige vooral nood aan stabiliteit, al sluit zijn entourage geen transfer uit als het sportieve plaatje klopt.

Club Brugge heeft alvast geanticipeerd door Christos Tzolis aan te trekken, aangezien Nusa voornamelijk vanaf links speelde vorig seizoen. “Nu is het dus aan hem: een knalstart van het seizoen kan hem misschien een eerste échte referentiejaar – en toptransfer? – opleveren”, aldus Het Nieuwsblad.

De plaatsjes zullen duur worden in de basisploeg van Club Brugge dit seizoen, waar Nusa, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis en Michal Skoras concurreren voor 2 plaatsen.

Club Brugge zal geen 37 miljoen meer vangen voor Nusa

Antonio Nusa kende alvast een geslaagde voorbereiding bij Club Brugge en hij speelde ook goed in de Supercup tegen Union SG. Het Laatste Nieuws weet dat een verkoop van de jonge Noor - in tegenstelling tot Andreas Skov Olsen - nu minder prangend of gewenst is.

Elke optie is bespreekbaar voor de Belgische landskampioen. De krant weet dat Nusa enkel tegen het juiste bedrag zal vertrekken, maar dat een recordsom niet meer haalbaar zal zijn.

“Club weet wat dat betreft dat het geen 37 miljoen euro zal vangen voor het jonge talent, maar wil in zijn dossier absoluut het onderste uit de kan halen”, aldus de krant.

“Zoniet blijft Nusa gewoon nog minstens zes maanden aan wal.”

Nusa zal nog minstens 30 miljoen opbrengen

Meest recent

Van der Brempt rondt transfer binnen Serie A af

De carrière van Ignace Van der Brempt kende al een zeer opvallend verloop. De rechtsachter ...

11
11
'Deze som vangt Anderlecht nog voor Hatenboer'

Bij Anderlecht beweegt er ook nog behoorlijk wat in het slot van de mercato. Paars-Witt hoopt onder ...

89
89
Tresoldi doet opvallende bekentenis na moeilijke match

Nicolo Tresoldi was de laatste weken misschien wel dé blikvanger bij Club Brugge. De Duitse ...

162
162
'KVM wil bij PSV shoppen, STVV haalt nog verdediger'

Volgende donderdag sluit de transfermarkt voor Belgische clubs zijn deuren en dus zijn alle clubs ...

27
27
'Anderlecht rondt knaltransfer af, exit Hatenboer'

De pijnlijke 3-0 op het veld van Union maakte duidelijk dat Anderlecht ondanks de kwalificatie voor ...

323
323
Vitor Bruno wijst verantwoordelijke aan na pandoering

Anderlecht deed deze week een uitstekende zaak door zich te kwalificeren voor de league phase van de ...

185
185
Genk heeft middenvelder beet, volgende aanwinst op komst

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer bewogen slot van de zomermercato. Zowel aan inkomende als ...

135
135
Lierse sleept met tien nog punt uit de brand in Seraing

In de Challenger Pro League stond zondagavond ook nog de slotmatch van de derde speeldag op het ...

26
26
Westerlo veegt eindelijk nul weg met punt tegen Essevee

Na een pijnlijke nul op negen is Westerlo er zondagavond eindelijk in geslaagd om zijn eerste punt ...

36
36
'Steuckers verlaat Genk: oplossing in zicht'

Jarne Steuckers (24) staat voor een belangrijke keuze in zijn carrière. De flankaanvaller van ...

711
711
Union SG geeft Anderlecht wéér pak voor de broek

Om 18u30 stond in het Dudenpark de Brusselse derby tussen Union SG en Anderlecht op het programma. ...

195
195
‘Vermant krijgt vernietigend verdict van Club Brugge’

Club Brugge hield Romeo Vermant deze zomer koste wat kost aan boord. Alleen dreigt die beslissing ...

377
377
Rik Verheye doet huiveringwekkend relaas: "Kon niets meer"

Rik Verheye heeft de voorbije jaren een stevige metamorfose doorgemaakt, maar de acteur en ...

35
35
Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

Een matig Club Brugge, net als vorige week tegen Cercle Brugge, ging deze keer onderuit tegen AA ...

348
348
Manchester United dankt beresterke Fernandes in vlotte zege

In de Premier League had Manchester United wel wat recht te zetten na het debacle tegen Hull City. ...

39
39
Anderlecht wéér achter tegen Union: fans viseren duo

Union SG en RSC Anderlecht zijn momenteel bezig aan de Brusselse derby. De eerste 45 minuten liggen ...

355
355
Clean-sheet Courtois in ruime zege; Ajax haalt stevig uit

Real Madrid is uitstekend begonnen aan het tweede José Mourinho-tijdperk. De Koniklijke legde ...

46
46
'Transferbom in Genk: Liverpool klopt aan voor steunpilaar'

KRC Genk staat op punt om afscheid te nemen van Zakaria El Ouahdi. Maar vlak voor de ...

339
339
Leko maakt eigen speler met grond gelijk: "Ben zéér boos"

Na vier speeldagen is de eerste competitienederlaag van Club Brugge een feit. Ondanks een overwicht ...

298
298
Yves Vanderhaeghe bezorgt Bouchez en co mooie start in CPL

In de Challenger Pro League lijkt alles dit seizoen enorm dicht bij mekaar te liggen. Voor deze ...

47
47
Energieke Kanaries zadelen Antwerp op met ferme kater

STVV had een zware Europese wedstrijd achter de rug, maar bleek toch enorm energiek op de Bosuil. De ...

92
92
Hubert wisselt vijf keer; groot slachtoffer bij Anderlecht

Zondagavond staat de eerste Brusselse derby van het Jupiler Pro League-seizoen op het programma. Kan ...

168
168
Club Brugge benadeeld? Analisten fileren rode kaart Forbs

Club Brugge heeft zijn eerste nederlaag in de Jupiler Pro League beet. De regerende kampioen ging ...

1328
1328
Scorende Lavia helpt Alonso aan droomstart, PSV haalt sloophamer uit

Chelsea FC is sterk aan het seizoen begonnen onder Xabi Alonso. De Blues legden zondagnamiddag ook ...

52
52
Leko keihard: Club-spelers krijgen draai om de oren

Waar een week geleden nog werd gevreesd voor een eentonige titelstrijd, heeft de grote favoriet nu ...

410
410

Meer sportnieuws