‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

door
‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

Club Brugge is bereid om Antonio Nusa te verkopen, maar het is onwaarschijnlijk dat ze de beoogde 37 miljoen euro zullen krijgen. Na de mislukte transfer naar Brentford en geruchten over knie- en rugproblemen, is de interesse van andere clubs bekoeld.

Ondanks dat Nusa potentieel en talent heeft, zijn zijn prestaties wisselvallig en heeft hij moeite met fysieke duels. Hoewel er nog steeds interesse is van clubs zoals Bayer Leverkusen en Crystal Palace, beseft Club Brugge dat een verkoop voor 37 miljoen niet meer haalbaar is.

Ze willen nog steeds het maximale bedrag eruit halen, maar een recordsom zit er niet in. Het is nu afwachten of Nusa blijft of vertrekt, afhankelijk van het juiste sportieve aanbod.

LEES OOK: Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

Money time: Club Brugge wil(de) nog steeds 37 miljoen

Sinds de gemiste transfer naar Brentford werd de druk opgevoerd om Antonio Nusa in de zomermercato te verkopen. Het Laatste Nieuws benadrukte dat het meer dan ooit 'money time' is voor de Noorse speler.

Club Brugge heeft zich altijd sterk gemaakt dat er nog steeds voldoende interesse is van andere clubs in Nusa, maar het is twijfelachtig of die clubs bereid zullen zijn een vergelijkbaar bedrag neer te leggen als Brentford, vooral na het nieuws over de vermeende 'knie- en rugproblemen'.

Ondanks dat de interesse van de Engelse topclubs flink bekoeld was, bleef het de intentie van Club Brugge om Nusa te verkopen voor een bedrag dat moeiteloos de 32 miljoen euro plus bonussen overstijgt.

“Hij die de draad absoluut moet opnemen en in de etalage dient geplaatst nu zijn transfer richting Brentford definitief van de baan is”, stelde Het Laatste Nieuws. De krant meldde zelfs dat Nusa de favoriet van het bestuur is, gezien zij geloven goud in handen te hebben met hem.

“Het is aan Nusa om te bewijzen dat hij die 37 miljoen euro waard is die Brentford wou neertellen.”

Nusa kende moeilijke maanden na mislukte Brentford-deal

Sinds zijn gemiste droomtransfer naar Brentford FC heeft Antonio Nusa echter zelden indruk kunnen maken in het shirt van Club Brugge. Hij kent soms goede periodes en flitst soms in een wedstrijd, maar verdwijnt daarna vaak uit beeld.

Consistentie en efficiëntie blijft een werkpunt in zijn spel, terwijl hij het ook moeilijk blijft hebben met fysieke duels. Hij is professioneel, werkt hard en heeft mentaal moeilijke maanden achter de rug.

Intrinsiek blijft de Noorse aanvaller nog steeds een erg aantrekkelijk profiel voor de Europese topclubs. Hans Vanaken verklaarde in Het Nieuwsblad dat de wisselvalligheid van Nusa vooral met zijn jeugdigheid te maken heeft en dat je niet kan eisen dat zo’n jonge speler elke week het verschil maakt.

“Antonio heeft het potentieel om bij de beste ­ploegen ter wereld te geraken. Het enige dat hij nog moet leren is om op de juiste momenten de juiste keuzes te maken. Dat komt automatisch. (Knipoogt) Dat heet ervaring”, zei Vanaken.

Club Brugge wil nog steeds de jackpot voor Nusa

Door zijn mindere vorm in de voorbije maanden is een zomerse transfer echter niet langer prioritair voor Antonio Nusa. “Ik kan niet uitsluiten dat ik hier blijf, maar ik kan ook niet uitsluiten dat ik vertrek. Op dit moment is alles open”, zei hij aan Het Laatste Nieuws.

De Noor staat niet afkerig tegenover een verlengd verblijf, maar als het sportieve plaatje klopt, wil zijn entourage een transfer niet uitsluiten.

Ondanks zijn blessures en matige prestaties staat Nusa er nog steeds goed op in Europa, dat blijkt uit de sterke interesse van Bayer Leverkusen en Crystal Palace, waardoor Club Brugge nog steeds mag dromen van de hoofdprijs.

“De laatste maanden haalt de dribbelaar geen hoog niveau, maar dat betekent niet dat Club zich tevreden zal stellen met een beperkt transferbedrag: voor een toptalent als Nusa wil het sowieso de jackpot”, aldus Het Nieuwsblad.

4 aanvallers voor 2 plaatsen: wie vertrekt?

Volgens Het Nieuwsblad wil Antonio Nusa eerst een jaar constant presteren bij Club Brugge, vooraleer hij een grote transfer naar het buitenland maakt. Op dit moment heeft de 19-jarige vooral nood aan stabiliteit, al sluit zijn entourage geen transfer uit als het sportieve plaatje klopt.

Club Brugge heeft alvast geanticipeerd door Christos Tzolis aan te trekken, aangezien Nusa voornamelijk vanaf links speelde vorig seizoen. “Nu is het dus aan hem: een knalstart van het seizoen kan hem misschien een eerste échte referentiejaar – en toptransfer? – opleveren”, aldus Het Nieuwsblad.

De plaatsjes zullen duur worden in de basisploeg van Club Brugge dit seizoen, waar Nusa, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis en Michal Skoras concurreren voor 2 plaatsen.

Club Brugge zal geen 37 miljoen meer vangen voor Nusa

Antonio Nusa kende alvast een geslaagde voorbereiding bij Club Brugge en hij speelde ook goed in de Supercup tegen Union SG. Het Laatste Nieuws weet dat een verkoop van de jonge Noor - in tegenstelling tot Andreas Skov Olsen - nu minder prangend of gewenst is.

Elke optie is bespreekbaar voor de Belgische landskampioen. De krant weet dat Nusa enkel tegen het juiste bedrag zal vertrekken, maar dat een recordsom niet meer haalbaar zal zijn.

“Club weet wat dat betreft dat het geen 37 miljoen euro zal vangen voor het jonge talent, maar wil in zijn dossier absoluut het onderste uit de kan halen”, aldus de krant.

“Zoniet blijft Nusa gewoon nog minstens zes maanden aan wal.”

Nusa zal nog minstens 30 miljoen opbrengen

Meest recent

Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

1
1
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

18
18
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

143
143
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

149
149
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

71
71
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

49
49
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

59
59
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

33
33
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

134
134
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

83
83
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

64
64
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

265
265
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

390
390
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

90
90
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

138
138
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

160
160
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

101
101
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

135
135
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

226
226
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

150
150
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

727
727
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

579
579
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

176
176
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

181
181
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

225
225

Meer sportnieuws