‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

2531 stemmen
‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

Club Brugge is bereid om Antonio Nusa te verkopen, maar het is onwaarschijnlijk dat ze de beoogde 37 miljoen euro zullen krijgen. Na de mislukte transfer naar Brentford en geruchten over knie- en rugproblemen, is de interesse van andere clubs bekoeld.

Ondanks dat Nusa potentieel en talent heeft, zijn zijn prestaties wisselvallig en heeft hij moeite met fysieke duels. Hoewel er nog steeds interesse is van clubs zoals Bayer Leverkusen en Crystal Palace, beseft Club Brugge dat een verkoop voor 37 miljoen niet meer haalbaar is.

Ze willen nog steeds het maximale bedrag eruit halen, maar een recordsom zit er niet in. Het is nu afwachten of Nusa blijft of vertrekt, afhankelijk van het juiste sportieve aanbod.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Money time: Club Brugge wil(de) nog steeds 37 miljoen

Sinds de gemiste transfer naar Brentford werd de druk opgevoerd om Antonio Nusa in de zomermercato te verkopen. Het Laatste Nieuws benadrukte dat het meer dan ooit 'money time' is voor de Noorse speler.

Club Brugge heeft zich altijd sterk gemaakt dat er nog steeds voldoende interesse is van andere clubs in Nusa, maar het is twijfelachtig of die clubs bereid zullen zijn een vergelijkbaar bedrag neer te leggen als Brentford, vooral na het nieuws over de vermeende 'knie- en rugproblemen'.

Ondanks dat de interesse van de Engelse topclubs flink bekoeld was, bleef het de intentie van Club Brugge om Nusa te verkopen voor een bedrag dat moeiteloos de 32 miljoen euro plus bonussen overstijgt.

“Hij die de draad absoluut moet opnemen en in de etalage dient geplaatst nu zijn transfer richting Brentford definitief van de baan is”, stelde Het Laatste Nieuws. De krant meldde zelfs dat Nusa de favoriet van het bestuur is, gezien zij geloven goud in handen te hebben met hem.

“Het is aan Nusa om te bewijzen dat hij die 37 miljoen euro waard is die Brentford wou neertellen.”

Nusa kende moeilijke maanden na mislukte Brentford-deal

Sinds zijn gemiste droomtransfer naar Brentford FC heeft Antonio Nusa echter zelden indruk kunnen maken in het shirt van Club Brugge. Hij kent soms goede periodes en flitst soms in een wedstrijd, maar verdwijnt daarna vaak uit beeld.

Consistentie en efficiëntie blijft een werkpunt in zijn spel, terwijl hij het ook moeilijk blijft hebben met fysieke duels. Hij is professioneel, werkt hard en heeft mentaal moeilijke maanden achter de rug.

Intrinsiek blijft de Noorse aanvaller nog steeds een erg aantrekkelijk profiel voor de Europese topclubs. Hans Vanaken verklaarde in Het Nieuwsblad dat de wisselvalligheid van Nusa vooral met zijn jeugdigheid te maken heeft en dat je niet kan eisen dat zo’n jonge speler elke week het verschil maakt.

“Antonio heeft het potentieel om bij de beste ­ploegen ter wereld te geraken. Het enige dat hij nog moet leren is om op de juiste momenten de juiste keuzes te maken. Dat komt automatisch. (Knipoogt) Dat heet ervaring”, zei Vanaken.

Club Brugge wil nog steeds de jackpot voor Nusa

Door zijn mindere vorm in de voorbije maanden is een zomerse transfer echter niet langer prioritair voor Antonio Nusa. “Ik kan niet uitsluiten dat ik hier blijf, maar ik kan ook niet uitsluiten dat ik vertrek. Op dit moment is alles open”, zei hij aan Het Laatste Nieuws.

De Noor staat niet afkerig tegenover een verlengd verblijf, maar als het sportieve plaatje klopt, wil zijn entourage een transfer niet uitsluiten.

Ondanks zijn blessures en matige prestaties staat Nusa er nog steeds goed op in Europa, dat blijkt uit de sterke interesse van Bayer Leverkusen en Crystal Palace, waardoor Club Brugge nog steeds mag dromen van de hoofdprijs.

“De laatste maanden haalt de dribbelaar geen hoog niveau, maar dat betekent niet dat Club zich tevreden zal stellen met een beperkt transferbedrag: voor een toptalent als Nusa wil het sowieso de jackpot”, aldus Het Nieuwsblad.

4 aanvallers voor 2 plaatsen: wie vertrekt?

Volgens Het Nieuwsblad wil Antonio Nusa eerst een jaar constant presteren bij Club Brugge, vooraleer hij een grote transfer naar het buitenland maakt. Op dit moment heeft de 19-jarige vooral nood aan stabiliteit, al sluit zijn entourage geen transfer uit als het sportieve plaatje klopt.

Club Brugge heeft alvast geanticipeerd door Christos Tzolis aan te trekken, aangezien Nusa voornamelijk vanaf links speelde vorig seizoen. “Nu is het dus aan hem: een knalstart van het seizoen kan hem misschien een eerste échte referentiejaar – en toptransfer? – opleveren”, aldus Het Nieuwsblad.

De plaatsjes zullen duur worden in de basisploeg van Club Brugge dit seizoen, waar Nusa, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis en Michal Skoras concurreren voor 2 plaatsen.

Club Brugge zal geen 37 miljoen meer vangen voor Nusa

Antonio Nusa kende alvast een geslaagde voorbereiding bij Club Brugge en hij speelde ook goed in de Supercup tegen Union SG. Het Laatste Nieuws weet dat een verkoop van de jonge Noor - in tegenstelling tot Andreas Skov Olsen - nu minder prangend of gewenst is.

Elke optie is bespreekbaar voor de Belgische landskampioen. De krant weet dat Nusa enkel tegen het juiste bedrag zal vertrekken, maar dat een recordsom niet meer haalbaar zal zijn.

“Club weet wat dat betreft dat het geen 37 miljoen euro zal vangen voor het jonge talent, maar wil in zijn dossier absoluut het onderste uit de kan halen”, aldus de krant.

“Zoniet blijft Nusa gewoon nog minstens zes maanden aan wal.”

Nusa zal nog minstens 30 miljoen opbrengen

Meest recent

Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

37
37
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

306
306
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

62
62
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

203
203
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

364
364
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

289
289
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

204
204
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

182
182
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

53
53
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

66
66
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

243
243
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

55
55
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

253
253
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

97
97
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

412
412
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

398
398
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

178
178
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

231
231
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

414
414
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

56
56
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

210
210
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

130
130
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

438
438
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

446
446
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

690
690

Meer sportnieuws