‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

door
‘Club Brugge loost Nusa aan absolute soldenprijs’

Club Brugge is bereid om Antonio Nusa te verkopen, maar het is onwaarschijnlijk dat ze de beoogde 37 miljoen euro zullen krijgen. Na de mislukte transfer naar Brentford en geruchten over knie- en rugproblemen, is de interesse van andere clubs bekoeld.

Ondanks dat Nusa potentieel en talent heeft, zijn zijn prestaties wisselvallig en heeft hij moeite met fysieke duels. Hoewel er nog steeds interesse is van clubs zoals Bayer Leverkusen en Crystal Palace, beseft Club Brugge dat een verkoop voor 37 miljoen niet meer haalbaar is.

Ze willen nog steeds het maximale bedrag eruit halen, maar een recordsom zit er niet in. Het is nu afwachten of Nusa blijft of vertrekt, afhankelijk van het juiste sportieve aanbod.

LEES OOK: 'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Money time: Club Brugge wil(de) nog steeds 37 miljoen

Sinds de gemiste transfer naar Brentford werd de druk opgevoerd om Antonio Nusa in de zomermercato te verkopen. Het Laatste Nieuws benadrukte dat het meer dan ooit 'money time' is voor de Noorse speler.

Club Brugge heeft zich altijd sterk gemaakt dat er nog steeds voldoende interesse is van andere clubs in Nusa, maar het is twijfelachtig of die clubs bereid zullen zijn een vergelijkbaar bedrag neer te leggen als Brentford, vooral na het nieuws over de vermeende 'knie- en rugproblemen'.

Ondanks dat de interesse van de Engelse topclubs flink bekoeld was, bleef het de intentie van Club Brugge om Nusa te verkopen voor een bedrag dat moeiteloos de 32 miljoen euro plus bonussen overstijgt.

“Hij die de draad absoluut moet opnemen en in de etalage dient geplaatst nu zijn transfer richting Brentford definitief van de baan is”, stelde Het Laatste Nieuws. De krant meldde zelfs dat Nusa de favoriet van het bestuur is, gezien zij geloven goud in handen te hebben met hem.

“Het is aan Nusa om te bewijzen dat hij die 37 miljoen euro waard is die Brentford wou neertellen.”

Nusa kende moeilijke maanden na mislukte Brentford-deal

Sinds zijn gemiste droomtransfer naar Brentford FC heeft Antonio Nusa echter zelden indruk kunnen maken in het shirt van Club Brugge. Hij kent soms goede periodes en flitst soms in een wedstrijd, maar verdwijnt daarna vaak uit beeld.

Consistentie en efficiëntie blijft een werkpunt in zijn spel, terwijl hij het ook moeilijk blijft hebben met fysieke duels. Hij is professioneel, werkt hard en heeft mentaal moeilijke maanden achter de rug.

Intrinsiek blijft de Noorse aanvaller nog steeds een erg aantrekkelijk profiel voor de Europese topclubs. Hans Vanaken verklaarde in Het Nieuwsblad dat de wisselvalligheid van Nusa vooral met zijn jeugdigheid te maken heeft en dat je niet kan eisen dat zo’n jonge speler elke week het verschil maakt.

“Antonio heeft het potentieel om bij de beste ­ploegen ter wereld te geraken. Het enige dat hij nog moet leren is om op de juiste momenten de juiste keuzes te maken. Dat komt automatisch. (Knipoogt) Dat heet ervaring”, zei Vanaken.

Club Brugge wil nog steeds de jackpot voor Nusa

Door zijn mindere vorm in de voorbije maanden is een zomerse transfer echter niet langer prioritair voor Antonio Nusa. “Ik kan niet uitsluiten dat ik hier blijf, maar ik kan ook niet uitsluiten dat ik vertrek. Op dit moment is alles open”, zei hij aan Het Laatste Nieuws.

De Noor staat niet afkerig tegenover een verlengd verblijf, maar als het sportieve plaatje klopt, wil zijn entourage een transfer niet uitsluiten.

Ondanks zijn blessures en matige prestaties staat Nusa er nog steeds goed op in Europa, dat blijkt uit de sterke interesse van Bayer Leverkusen en Crystal Palace, waardoor Club Brugge nog steeds mag dromen van de hoofdprijs.

“De laatste maanden haalt de dribbelaar geen hoog niveau, maar dat betekent niet dat Club zich tevreden zal stellen met een beperkt transferbedrag: voor een toptalent als Nusa wil het sowieso de jackpot”, aldus Het Nieuwsblad.

4 aanvallers voor 2 plaatsen: wie vertrekt?

Volgens Het Nieuwsblad wil Antonio Nusa eerst een jaar constant presteren bij Club Brugge, vooraleer hij een grote transfer naar het buitenland maakt. Op dit moment heeft de 19-jarige vooral nood aan stabiliteit, al sluit zijn entourage geen transfer uit als het sportieve plaatje klopt.

Club Brugge heeft alvast geanticipeerd door Christos Tzolis aan te trekken, aangezien Nusa voornamelijk vanaf links speelde vorig seizoen. “Nu is het dus aan hem: een knalstart van het seizoen kan hem misschien een eerste échte referentiejaar – en toptransfer? – opleveren”, aldus Het Nieuwsblad.

De plaatsjes zullen duur worden in de basisploeg van Club Brugge dit seizoen, waar Nusa, Andreas Skov Olsen, Christos Tzolis en Michal Skoras concurreren voor 2 plaatsen.

Club Brugge zal geen 37 miljoen meer vangen voor Nusa

Antonio Nusa kende alvast een geslaagde voorbereiding bij Club Brugge en hij speelde ook goed in de Supercup tegen Union SG. Het Laatste Nieuws weet dat een verkoop van de jonge Noor - in tegenstelling tot Andreas Skov Olsen - nu minder prangend of gewenst is.

Elke optie is bespreekbaar voor de Belgische landskampioen. De krant weet dat Nusa enkel tegen het juiste bedrag zal vertrekken, maar dat een recordsom niet meer haalbaar zal zijn.

“Club weet wat dat betreft dat het geen 37 miljoen euro zal vangen voor het jonge talent, maar wil in zijn dossier absoluut het onderste uit de kan halen”, aldus de krant.

“Zoniet blijft Nusa gewoon nog minstens zes maanden aan wal.”

Nusa zal nog minstens 30 miljoen opbrengen

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

15
15
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

20
20
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

101
101
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

24
24
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

79
79
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

96
96
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

164
164
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

55
55
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

386
386
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

305
305
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

240
240
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

257
257
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

204
204
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

63
63
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

44
44
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

169
169
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

113
113
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

29
29
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

226
226
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

267
267
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

64
64
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

147
147
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

476
476
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

68
68

Meer sportnieuws