Rik De Mil verbaast: "Hij wint de Gouden Schoen"

897 stemmen
Rik De Mil verbaast:

Rik De Mil heeft een bewogen seizoen achter de rug. De voormalige Club Brugge-pion werd ontslagen vlak nadat hij Westerlo van het behoud verzekerde, maar maakte vervolgens een geslaagde overstap naar Charleroi. Daar kijkt hij uit naar de start van het nieuwe seizoen. 

De Mil nam bij Westerlo over van Jonas De Roeck en moest de club zien verzekeren van het behoud. Daar slaagde hij uiteindelijk in. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie werd hij echter kop van jut toen zijn team het op een salonremise hield tegen Racing Genk.

De coach van Westerlo werd aanzien als boeman en meteen ontslagen door het Westelse bestuur. Die vonden dat hij de waarden en normen van de club onvoldoende resptecteerde. Al leek het toch vooral op een paniekreactie van de clubleiding.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Zebra's tot leven gewekt

Lang zat hij echter niet zonder werkgeverd. De coach kreeg meteen een nieuwe opdracht bij Charleroi, waar hij Felice Mazzu moest gaan opvolgen. En onder zijn bewind wisten de Carolo's via de Play-Downs alsnog de degradatie te voorkomen. 

Komend seizoen wil Charleroi een stap voorwaarts zetten en zich veel sneller verzekeren van heb behoud. Daarvoor rekent men nog steeds op De Mil, die gewoon aan boord werd gehouden. En de trainer kijkt alvast uit naar de nieuwe jaargang.

"Zij worden de uitblinkers"

Bij DAZN waagde hij zich alvast aan enkele voorspelling. Zo verwacht de trainer van Charleroi bijvoorbeeld dat Antonio Nusa de Gouden Schoen zal winnen. De titel van topschutter ziet hij dan weer naar Kasper Dolberg gaan. En voor de grote revelatie kijkt hij naar zijn eigen selectie. Bekijk hieronder zijn opvallende voorspellingen:

Nusa kan de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

0
0
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

14
14
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

21
21
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

62
62
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

110
110
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

143
143
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

287
287
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

756
756
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

124
124
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

658
658
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

187
187
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

541
541
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

180
180
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

177
177
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

149
149
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

755
755
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

556
556
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

207
207
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

38
38
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

604
604
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

228
228

Meer sportnieuws