Rik De Mil verbaast: "Hij wint de Gouden Schoen"

door
Rik De Mil verbaast:

Rik De Mil heeft een bewogen seizoen achter de rug. De voormalige Club Brugge-pion werd ontslagen vlak nadat hij Westerlo van het behoud verzekerde, maar maakte vervolgens een geslaagde overstap naar Charleroi. Daar kijkt hij uit naar de start van het nieuwe seizoen. 

De Mil nam bij Westerlo over van Jonas De Roeck en moest de club zien verzekeren van het behoud. Daar slaagde hij uiteindelijk in. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie werd hij echter kop van jut toen zijn team het op een salonremise hield tegen Racing Genk.

De coach van Westerlo werd aanzien als boeman en meteen ontslagen door het Westelse bestuur. Die vonden dat hij de waarden en normen van de club onvoldoende resptecteerde. Al leek het toch vooral op een paniekreactie van de clubleiding.

LEES OOK: Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Zebra's tot leven gewekt

Lang zat hij echter niet zonder werkgeverd. De coach kreeg meteen een nieuwe opdracht bij Charleroi, waar hij Felice Mazzu moest gaan opvolgen. En onder zijn bewind wisten de Carolo's via de Play-Downs alsnog de degradatie te voorkomen. 

Komend seizoen wil Charleroi een stap voorwaarts zetten en zich veel sneller verzekeren van heb behoud. Daarvoor rekent men nog steeds op De Mil, die gewoon aan boord werd gehouden. En de trainer kijkt alvast uit naar de nieuwe jaargang.

"Zij worden de uitblinkers"

Bij DAZN waagde hij zich alvast aan enkele voorspelling. Zo verwacht de trainer van Charleroi bijvoorbeeld dat Antonio Nusa de Gouden Schoen zal winnen. De titel van topschutter ziet hij dan weer naar Kasper Dolberg gaan. En voor de grote revelatie kijkt hij naar zijn eigen selectie. Bekijk hieronder zijn opvallende voorspellingen:

Nusa kan de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

19
19
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

78
78
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

29
29
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

206
206
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

187
187
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

112
112
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

283
283
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

194
194
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

137
137
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

258
258
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

68
68
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

272
272
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

252
252
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

398
398
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws