Rik De Mil verbaast: "Hij wint de Gouden Schoen"

door
Rik De Mil verbaast:

Rik De Mil heeft een bewogen seizoen achter de rug. De voormalige Club Brugge-pion werd ontslagen vlak nadat hij Westerlo van het behoud verzekerde, maar maakte vervolgens een geslaagde overstap naar Charleroi. Daar kijkt hij uit naar de start van het nieuwe seizoen. 

De Mil nam bij Westerlo over van Jonas De Roeck en moest de club zien verzekeren van het behoud. Daar slaagde hij uiteindelijk in. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie werd hij echter kop van jut toen zijn team het op een salonremise hield tegen Racing Genk.

De coach van Westerlo werd aanzien als boeman en meteen ontslagen door het Westelse bestuur. Die vonden dat hij de waarden en normen van de club onvoldoende resptecteerde. Al leek het toch vooral op een paniekreactie van de clubleiding.

LEES OOK: Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

Zebra's tot leven gewekt

Lang zat hij echter niet zonder werkgeverd. De coach kreeg meteen een nieuwe opdracht bij Charleroi, waar hij Felice Mazzu moest gaan opvolgen. En onder zijn bewind wisten de Carolo's via de Play-Downs alsnog de degradatie te voorkomen. 

Komend seizoen wil Charleroi een stap voorwaarts zetten en zich veel sneller verzekeren van heb behoud. Daarvoor rekent men nog steeds op De Mil, die gewoon aan boord werd gehouden. En de trainer kijkt alvast uit naar de nieuwe jaargang.

"Zij worden de uitblinkers"

Bij DAZN waagde hij zich alvast aan enkele voorspelling. Zo verwacht de trainer van Charleroi bijvoorbeeld dat Antonio Nusa de Gouden Schoen zal winnen. De titel van topschutter ziet hij dan weer naar Kasper Dolberg gaan. En voor de grote revelatie kijkt hij naar zijn eigen selectie. Bekijk hieronder zijn opvallende voorspellingen:

Nusa kan de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

4
4
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

28
28
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

19
19
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

39
39
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

205
205
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

246
246
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

156
156
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

203
203
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

241
241
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

466
466
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

89
89
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

155
155
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

205
205
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

105
105
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

56
56
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

90
90
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

149
149
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

220
220
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

58
58
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

603
603

Meer sportnieuws