Rik De Mil verbaast: "Hij wint de Gouden Schoen"

897
Rik De Mil verbaast:

Rik De Mil heeft een bewogen seizoen achter de rug. De voormalige Club Brugge-pion werd ontslagen vlak nadat hij Westerlo van het behoud verzekerde, maar maakte vervolgens een geslaagde overstap naar Charleroi. Daar kijkt hij uit naar de start van het nieuwe seizoen. 

De Mil nam bij Westerlo over van Jonas De Roeck en moest de club zien verzekeren van het behoud. Daar slaagde hij uiteindelijk in. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie werd hij echter kop van jut toen zijn team het op een salonremise hield tegen Racing Genk.

De coach van Westerlo werd aanzien als boeman en meteen ontslagen door het Westelse bestuur. Die vonden dat hij de waarden en normen van de club onvoldoende resptecteerde. Al leek het toch vooral op een paniekreactie van de clubleiding.

LEES OOK: AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

Zebra's tot leven gewekt

Lang zat hij echter niet zonder werkgeverd. De coach kreeg meteen een nieuwe opdracht bij Charleroi, waar hij Felice Mazzu moest gaan opvolgen. En onder zijn bewind wisten de Carolo's via de Play-Downs alsnog de degradatie te voorkomen. 

Komend seizoen wil Charleroi een stap voorwaarts zetten en zich veel sneller verzekeren van heb behoud. Daarvoor rekent men nog steeds op De Mil, die gewoon aan boord werd gehouden. En de trainer kijkt alvast uit naar de nieuwe jaargang.

"Zij worden de uitblinkers"

Bij DAZN waagde hij zich alvast aan enkele voorspelling. Zo verwacht de trainer van Charleroi bijvoorbeeld dat Antonio Nusa de Gouden Schoen zal winnen. De titel van topschutter ziet hij dan weer naar Kasper Dolberg gaan. En voor de grote revelatie kijkt hij naar zijn eigen selectie. Bekijk hieronder zijn opvallende voorspellingen:

Nusa kan de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

7
7
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

75
75
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

47
47
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

40
40
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

133
133
Bruno met handen in het haar bij RSCA: één énorm probleem

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit moet aan de bak de komende weken en een reeks ...

138
138
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

98
98
Wisselzucht bij Bruno: Defour ziet opvallende reden

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

70
70
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

257
257
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

112
112
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

55
55
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

25
25
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

191
191
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

602
602
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

353
353
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

201
201
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

223
223
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

320
320
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

444
444
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

469
469
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

128
128
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

65
65
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

552
552
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

276
276

Meer sportnieuws