Rik De Mil verbaast: "Hij wint de Gouden Schoen"

897
Rik De Mil verbaast:

Rik De Mil heeft een bewogen seizoen achter de rug. De voormalige Club Brugge-pion werd ontslagen vlak nadat hij Westerlo van het behoud verzekerde, maar maakte vervolgens een geslaagde overstap naar Charleroi. Daar kijkt hij uit naar de start van het nieuwe seizoen. 

De Mil nam bij Westerlo over van Jonas De Roeck en moest de club zien verzekeren van het behoud. Daar slaagde hij uiteindelijk in. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie werd hij echter kop van jut toen zijn team het op een salonremise hield tegen Racing Genk.

De coach van Westerlo werd aanzien als boeman en meteen ontslagen door het Westelse bestuur. Die vonden dat hij de waarden en normen van de club onvoldoende resptecteerde. Al leek het toch vooral op een paniekreactie van de clubleiding.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Zebra's tot leven gewekt

Lang zat hij echter niet zonder werkgeverd. De coach kreeg meteen een nieuwe opdracht bij Charleroi, waar hij Felice Mazzu moest gaan opvolgen. En onder zijn bewind wisten de Carolo's via de Play-Downs alsnog de degradatie te voorkomen. 

Komend seizoen wil Charleroi een stap voorwaarts zetten en zich veel sneller verzekeren van heb behoud. Daarvoor rekent men nog steeds op De Mil, die gewoon aan boord werd gehouden. En de trainer kijkt alvast uit naar de nieuwe jaargang.

"Zij worden de uitblinkers"

Bij DAZN waagde hij zich alvast aan enkele voorspelling. Zo verwacht de trainer van Charleroi bijvoorbeeld dat Antonio Nusa de Gouden Schoen zal winnen. De titel van topschutter ziet hij dan weer naar Kasper Dolberg gaan. En voor de grote revelatie kijkt hij naar zijn eigen selectie. Bekijk hieronder zijn opvallende voorspellingen:

Nusa kan de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

18
18
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

39
39
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

81
81
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

11
11
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

112
112
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

212
212
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

271
271
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

260
260
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

38
38
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

274
274
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

67
67
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

36
36
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

142
142
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

133
133
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

77
77
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

59
59
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

363
363
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

66
66
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

151
151
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

96
96
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

159
159
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

191
191

Meer sportnieuws