‘Transfersom De Sart bekend, Qatari’s bieden miljoenen’

644 stemmen
‘Transfersom De Sart bekend, Qatari’s bieden miljoenen’

KAA Gent moet nog rekening houden met verschillende vertrekkers en ook Julien De Sart kan de club verlaten. De middenvelder is gewild door het Qatarese Al Rayyan.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat De Sart een transfer naar het Midden-Oosten wel ziet zitten. Volgens journalist Sacha Tavolieri zit de middenvelder toch met een dubbel gevoel.

LEES OOK: Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Miljoenenbedrag

De Sart heeft bij KAA Gent nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 7,5 miljoen euro. Naar verluidt hebben de Qatari’s een bod van 6,5 miljoen euro op tafel gezwierd. Er ligt een contract voor drie seizoenen klaar met nog een optie voor een extra seizoen als De Sart goed presteert.

De Sart is nog herstellende van een voetblessure en zit met gemengde gevoelens. De verdedigende middenvelder voelt dat hij een unieke kans heeft, maar wil niet dat de supporters denken dat hij aan het pushen is voor een transfer. Zaakwaarnemer Antero Henrique is alvast aan het onderhandelen.

Sterkhouder

KAA Gent haalde De Sart in de zomer van 2021 binnen en de middenvelder heeft zich opgewerkt tot een sterkhouder van de Buffalo’s. De 29-jarige De Sart speelde afgelopen seizoen 51 competitieve wedstrijden waarin hij zeven keer kon scoren en vijf assists kon noteren.

De Sart komt uit de jeugd van Standard Luik en speelde achtereenvolgens bij Engelse clubs Middlesborough en Derby en in eigen land voor Zulte Waregem en KV Kortrijk. Bij KAA Gent liet De Sart zien ook bij de Belgische top een vaste waarde te kunnen zijn.

Denk jij dat De Sart KAA Gent zal verlaten?

Meest recent

Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

26
26
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

62
62
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

9
9
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

30
30
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

173
173
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

99
99
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

242
242
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

200
200
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

367
367
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

373
373
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

240
240
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

72
72
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

97
97
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

55
55
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

63
63
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

510
510
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

179
179
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

187
187
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

934
934
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

102
102
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

254
254
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

121
121
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81

Meer sportnieuws