TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

488 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Jupiler Pro League

Volgens Het Laatste Nieuws mag Victor Barbera Club Brugge verlaten, al willen ze hem uitlenen en niet definitief van de hand doen. De Spanjaard, die een jaar geleden transfervrij overkwam van het tweede elftal van FC Barcelona, kon zich nog niet echt doorzetten in Brugge. Club zou daarom openstaan voor een tijdelijk vertrek van de 19-jarige aanvaller.

Anderlecht voert volgens Waalse media onderhandelingen met Antwerp omtrent Jean Butez. Ook volgens Sacha Tavolieri is Anderlecht wel degelijk gecharmeerd van zijn profiel, maar is er van een akkoord geen sprake. Inclusief bonussen zou het rond de 4 miljoen euro moeten betalen voor de 29-jarige. Daar komen nog eens pittige looneisen bij. Volgens Gianluca Di Marzio heeft Paars-Wit ook een oogje laten vallen op Román Vega, een 20-jarige Argentijn die momenteel bij Argentinos Juniors speelt.

The Athletic meldt dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. Ook Feyenoord toont belangstelling. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment 4 miljoen euro.

Volgens Axel Brisart, journalist bij Het Laatste Nieuws, speelt Julien De Sart het spel plots zeer hard bij KAA Gent. De 29-jarige middenvelder heeft een zeer lucratief bod van Al-Rayyan uit Qatar gekregen en hij wil die financiële jackpot maar al te graag grijpen. Gent wil hem echter niet laten gaan en daarom kwam de speler deze week niet opdagen op de club.

Buitenland

Volgens CalcioMercato staat Gianluigi Donnarumma bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola om Ederson, die naar Saoedi-Arabië kan, te vervangen. City zal meer dan waarschijnlijk diep in de buidel moeten tasten als het Donnarumma ook daadwerkelijk aan boord wil halen. De Italiaan van PSG ligt nog tot midden 2026 vast in de Franse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten, al zal PSG ongetwijfeld meer boter bij de vis verlangen.

Volgens Japanse media heeft Arne Slot zijn zinnen gezet op Takefusa Kubo. Football Insider weet echter dat ook Eberechi Eze hoog op de verlanglijst staat van Liverpool. De Engelse EK-ganger is momenteel nog smaakmaker van Crystal Palace, maar lijkt deze zomer een nieuwe stap te zetten. Ook Tottenham Hotspur en Manchester City zouden hem willen.

Voor welke club moet Yow kiezen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

13
13
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

16
16
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

16
16
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

62
62
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

51
51
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

62
62
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

52
52
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

77
77
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

25
25
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

81
81
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

137
137
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

213
213
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

490
490
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

425
425
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

840
840
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

354
354
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

173
173
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

682
682
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

588
588
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

175
175
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

370
370

Meer sportnieuws