TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

488 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Jupiler Pro League

Volgens Het Laatste Nieuws mag Victor Barbera Club Brugge verlaten, al willen ze hem uitlenen en niet definitief van de hand doen. De Spanjaard, die een jaar geleden transfervrij overkwam van het tweede elftal van FC Barcelona, kon zich nog niet echt doorzetten in Brugge. Club zou daarom openstaan voor een tijdelijk vertrek van de 19-jarige aanvaller.

Anderlecht voert volgens Waalse media onderhandelingen met Antwerp omtrent Jean Butez. Ook volgens Sacha Tavolieri is Anderlecht wel degelijk gecharmeerd van zijn profiel, maar is er van een akkoord geen sprake. Inclusief bonussen zou het rond de 4 miljoen euro moeten betalen voor de 29-jarige. Daar komen nog eens pittige looneisen bij. Volgens Gianluca Di Marzio heeft Paars-Wit ook een oogje laten vallen op Román Vega, een 20-jarige Argentijn die momenteel bij Argentinos Juniors speelt.

The Athletic meldt dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. Ook Feyenoord toont belangstelling. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment 4 miljoen euro.

Volgens Axel Brisart, journalist bij Het Laatste Nieuws, speelt Julien De Sart het spel plots zeer hard bij KAA Gent. De 29-jarige middenvelder heeft een zeer lucratief bod van Al-Rayyan uit Qatar gekregen en hij wil die financiële jackpot maar al te graag grijpen. Gent wil hem echter niet laten gaan en daarom kwam de speler deze week niet opdagen op de club.

Buitenland

Volgens CalcioMercato staat Gianluigi Donnarumma bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola om Ederson, die naar Saoedi-Arabië kan, te vervangen. City zal meer dan waarschijnlijk diep in de buidel moeten tasten als het Donnarumma ook daadwerkelijk aan boord wil halen. De Italiaan van PSG ligt nog tot midden 2026 vast in de Franse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten, al zal PSG ongetwijfeld meer boter bij de vis verlangen.

Volgens Japanse media heeft Arne Slot zijn zinnen gezet op Takefusa Kubo. Football Insider weet echter dat ook Eberechi Eze hoog op de verlanglijst staat van Liverpool. De Engelse EK-ganger is momenteel nog smaakmaker van Crystal Palace, maar lijkt deze zomer een nieuwe stap te zetten. Ook Tottenham Hotspur en Manchester City zouden hem willen.

Voor welke club moet Yow kiezen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

63
63
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

6
6
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

15
15
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

33
33
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

28
28
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

146
146
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

178
178
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

280
280
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

284
284
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

306
306
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

136
136
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

158
158
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

71
71
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

356
356
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

419
419
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

33
33
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

91
91
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

203
203
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

79
79
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

128
128
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

98
98
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

626
626
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

291
291
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

406
406
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

226
226
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

278
278

Meer sportnieuws