TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

Jupiler Pro League

Volgens Het Laatste Nieuws mag Victor Barbera Club Brugge verlaten, al willen ze hem uitlenen en niet definitief van de hand doen. De Spanjaard, die een jaar geleden transfervrij overkwam van het tweede elftal van FC Barcelona, kon zich nog niet echt doorzetten in Brugge. Club zou daarom openstaan voor een tijdelijk vertrek van de 19-jarige aanvaller.

Anderlecht voert volgens Waalse media onderhandelingen met Antwerp omtrent Jean Butez. Ook volgens Sacha Tavolieri is Anderlecht wel degelijk gecharmeerd van zijn profiel, maar is er van een akkoord geen sprake. Inclusief bonussen zou het rond de 4 miljoen euro moeten betalen voor de 29-jarige. Daar komen nog eens pittige looneisen bij. Volgens Gianluca Di Marzio heeft Paars-Wit ook een oogje laten vallen op Román Vega, een 20-jarige Argentijn die momenteel bij Argentinos Juniors speelt.

The Athletic meldt dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. Ook Feyenoord toont belangstelling. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment 4 miljoen euro.

Volgens Axel Brisart, journalist bij Het Laatste Nieuws, speelt Julien De Sart het spel plots zeer hard bij KAA Gent. De 29-jarige middenvelder heeft een zeer lucratief bod van Al-Rayyan uit Qatar gekregen en hij wil die financiële jackpot maar al te graag grijpen. Gent wil hem echter niet laten gaan en daarom kwam de speler deze week niet opdagen op de club.

Buitenland

Volgens CalcioMercato staat Gianluigi Donnarumma bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola om Ederson, die naar Saoedi-Arabië kan, te vervangen. City zal meer dan waarschijnlijk diep in de buidel moeten tasten als het Donnarumma ook daadwerkelijk aan boord wil halen. De Italiaan van PSG ligt nog tot midden 2026 vast in de Franse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten, al zal PSG ongetwijfeld meer boter bij de vis verlangen.

Volgens Japanse media heeft Arne Slot zijn zinnen gezet op Takefusa Kubo. Football Insider weet echter dat ook Eberechi Eze hoog op de verlanglijst staat van Liverpool. De Engelse EK-ganger is momenteel nog smaakmaker van Crystal Palace, maar lijkt deze zomer een nieuwe stap te zetten. Ook Tottenham Hotspur en Manchester City zouden hem willen.

Voor welke club moet Yow kiezen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

17
17
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

73
73
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

280
280
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

64
64
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

311
311
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

93
93
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

161
161
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

128
128
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

116
116
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

316
316
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

129
129
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

569
569
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

184
184
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

199
199
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

231
231
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

132
132
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

345
345
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

207
207
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

268
268
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

377
377
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

260
260
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

450
450
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

190
190
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

200
200

Meer sportnieuws