TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

488 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Jupiler Pro League

Volgens Het Laatste Nieuws mag Victor Barbera Club Brugge verlaten, al willen ze hem uitlenen en niet definitief van de hand doen. De Spanjaard, die een jaar geleden transfervrij overkwam van het tweede elftal van FC Barcelona, kon zich nog niet echt doorzetten in Brugge. Club zou daarom openstaan voor een tijdelijk vertrek van de 19-jarige aanvaller.

Anderlecht voert volgens Waalse media onderhandelingen met Antwerp omtrent Jean Butez. Ook volgens Sacha Tavolieri is Anderlecht wel degelijk gecharmeerd van zijn profiel, maar is er van een akkoord geen sprake. Inclusief bonussen zou het rond de 4 miljoen euro moeten betalen voor de 29-jarige. Daar komen nog eens pittige looneisen bij. Volgens Gianluca Di Marzio heeft Paars-Wit ook een oogje laten vallen op Román Vega, een 20-jarige Argentijn die momenteel bij Argentinos Juniors speelt.

The Athletic meldt dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. Ook Feyenoord toont belangstelling. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment 4 miljoen euro.

Volgens Axel Brisart, journalist bij Het Laatste Nieuws, speelt Julien De Sart het spel plots zeer hard bij KAA Gent. De 29-jarige middenvelder heeft een zeer lucratief bod van Al-Rayyan uit Qatar gekregen en hij wil die financiële jackpot maar al te graag grijpen. Gent wil hem echter niet laten gaan en daarom kwam de speler deze week niet opdagen op de club.

Buitenland

Volgens CalcioMercato staat Gianluigi Donnarumma bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola om Ederson, die naar Saoedi-Arabië kan, te vervangen. City zal meer dan waarschijnlijk diep in de buidel moeten tasten als het Donnarumma ook daadwerkelijk aan boord wil halen. De Italiaan van PSG ligt nog tot midden 2026 vast in de Franse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten, al zal PSG ongetwijfeld meer boter bij de vis verlangen.

Volgens Japanse media heeft Arne Slot zijn zinnen gezet op Takefusa Kubo. Football Insider weet echter dat ook Eberechi Eze hoog op de verlanglijst staat van Liverpool. De Engelse EK-ganger is momenteel nog smaakmaker van Crystal Palace, maar lijkt deze zomer een nieuwe stap te zetten. Ook Tottenham Hotspur en Manchester City zouden hem willen.

Voor welke club moet Yow kiezen?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

35
35
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

13
13
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

36
36
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

34
34
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

258
258
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

133
133
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

89
89
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

116
116
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

146
146
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

178
178
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

155
155
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

137
137
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

465
465
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

543
543
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

849
849
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

250
250
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

204
204
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

542
542
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

187
187
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

316
316
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1047
1047
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

174
174

Meer sportnieuws