TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht neus aan neus, knaltransfer Man City'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Amerikaanse toestanden’ dreigen nu ook in Premier League

Jupiler Pro League

Volgens Het Laatste Nieuws mag Victor Barbera Club Brugge verlaten, al willen ze hem uitlenen en niet definitief van de hand doen. De Spanjaard, die een jaar geleden transfervrij overkwam van het tweede elftal van FC Barcelona, kon zich nog niet echt doorzetten in Brugge. Club zou daarom openstaan voor een tijdelijk vertrek van de 19-jarige aanvaller.

Anderlecht voert volgens Waalse media onderhandelingen met Antwerp omtrent Jean Butez. Ook volgens Sacha Tavolieri is Anderlecht wel degelijk gecharmeerd van zijn profiel, maar is er van een akkoord geen sprake. Inclusief bonussen zou het rond de 4 miljoen euro moeten betalen voor de 29-jarige. Daar komen nog eens pittige looneisen bij. Volgens Gianluca Di Marzio heeft Paars-Wit ook een oogje laten vallen op Román Vega, een 20-jarige Argentijn die momenteel bij Argentinos Juniors speelt.

The Athletic meldt dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. Ook Feyenoord toont belangstelling. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment 4 miljoen euro.

Volgens Axel Brisart, journalist bij Het Laatste Nieuws, speelt Julien De Sart het spel plots zeer hard bij KAA Gent. De 29-jarige middenvelder heeft een zeer lucratief bod van Al-Rayyan uit Qatar gekregen en hij wil die financiële jackpot maar al te graag grijpen. Gent wil hem echter niet laten gaan en daarom kwam de speler deze week niet opdagen op de club.

Buitenland

Volgens CalcioMercato staat Gianluigi Donnarumma bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola om Ederson, die naar Saoedi-Arabië kan, te vervangen. City zal meer dan waarschijnlijk diep in de buidel moeten tasten als het Donnarumma ook daadwerkelijk aan boord wil halen. De Italiaan van PSG ligt nog tot midden 2026 vast in de Franse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten, al zal PSG ongetwijfeld meer boter bij de vis verlangen.

Volgens Japanse media heeft Arne Slot zijn zinnen gezet op Takefusa Kubo. Football Insider weet echter dat ook Eberechi Eze hoog op de verlanglijst staat van Liverpool. De Engelse EK-ganger is momenteel nog smaakmaker van Crystal Palace, maar lijkt deze zomer een nieuwe stap te zetten. Ook Tottenham Hotspur en Manchester City zouden hem willen.

Trending:

Kassa kassa Anderlecht? 'Publiekslieveling richting exit'
Kassa kassa Anderlecht? 'Publiekslieveling richting exit'

Voor welke club moet Yow kiezen?

Meest recent

WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

23
23
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

117
117
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

521
521
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

249
249
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven

Olivier Renard is niet alleen druk in de weer met de A-kern van RSC Anderlecht, ook voor de RSCA ...

172
172
Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Niet met Rik De Mil of Ivan Leko, maar wel met Stef ...

413
413
'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis al twee aanwinsten in huis, maar daarmee ...

364
364
'De Condé laat centen rollen: toptargets Genk bekend'

De doelstelling om iedereen aan boord te houden dreigt ijdele hoop te worden voor KRC Genk, dat ...

403
403
'Bayern klopt in eindeloze zoektocht aan bij Liverpool'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

70
70
'Club ontvangt miljoenenbod, De Cuyper verkiest nieuwe club'

De spelers van Club Brugge zijn momenteel grof wild op de transfermarkt. Jongens als Ardon ...

550
550
'Liverpool zet Premier League op stelten met vierde superaanwinst'

Liverpool FC kroonde zich afgelopen seizoen op indrukwekkende wijze tot Engelse kampioen. Maar ...

136
136
KVM kondigt 'toptransfer' aan, KVK strikt bekend gezicht

Vanaf dinsdag opent de zomermercato in België pas officieel zijn deuren. Maar de ploegen uit de ...

184
184
Triest: Charly Musonda Jr. stopt op 28ste met profvoetbal

Ooit werd hij getipt als één van de grootste talenten uit het Belgische, en bij ...

374
374
'Messi dropt enorme transferbom vlak na WK-afgang Miami'

Op het wereldkampioenschap voor clubteams werd het Inter Miami CF van Lionel Messi zondag op ...

357
357
Renard shockeert: Anderlecht krijgt nieuwe leider

Na een seizoen vol gemiste kansen en teleurstellende prestaties drukt RSC Anderlecht resoluut ...

766
766
'Club Brugge zet zinnen op peperduur Liverpool-talent'

Hans Vanaken blijft gewoon op post, maar voor het overige zal het middenveld van Club Brugge er ...

410
410
Done deal: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken

Onder leiding van Ivan Leko begint AA Gent na een teleurstellend seizoen alweer aan een nieuw ...

175
175
'Anderlecht en Club Brugge vechten om opvallende deal'

De transfermolen draait op volle toeren, want zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge wemelt het ...

380
380
'Club Brugge neemt standpunt in over vertrek Meijer'

In het zog van Ferran Jutglà ziet Club Brugge straks wellicht nog heel smaakmakers andere ...

354
354
Kassa kassa Anderlecht? 'Publiekslieveling richting exit'

Olivier Renard voert momenteel een verjongingskuur door bij RSC Anderlecht, waar zijn voorganger ...

985
985
'Here we go: Jashari geeft zelf jawoord aan AC Milan'

Club Brugge hoopte Ardon Jashari nog een jaartje langer aan boord te kunnen houden, maar dat lijkt ...

803
803
‘Anderlecht gelinkt aan ex-topper JPL’

RSC Anderlecht wordt met héél veel spelers in verband gebracht. Paars-Wit zal echter ...

409
409
Rednic dolgelukkig: "Zij zijn op weg naar Standard"

Standard was al heel erg actief op de transfermarkt. De Rouches zijn allerminst klaar en Marc ...

601
601
'Club Brugge in rep en roer: Feyenoord meldt zich plots'

De spelers van Club Brugge zijn zéér gegeerd. De afgelopen weken gonst het van de ...

977
977
Anderlecht slaat toe: "Ajax heeft die kans laten liggen"

RSC Anderlecht stelt weldra Enric Llansana voor als nieuwe middenvelder. De 24-jarige Nederlander ...

811
811

Meer sportnieuws