‘Anderlecht toptransfer wekt grote frustraties op’

door
‘Anderlecht toptransfer wekt grote frustraties op’

Als Francis Amuzu langdurig uitvalt, kan Anderlecht nood hebben aan een nieuwe flankaanvaller, hoewel dit aanvankelijk geen prioriteit was voor Jesper Fredberg. De overvloed aan potentiële basisspelers zoals Francis Amuzu, Nilson Angulo, Thorgan Hazard en Anders Dreyer, en een extra flankaanvaller, kan op termijn tot frustraties leiden.

Om het verlies van Amuzu op te vangen, kijkt Anderlecht naar Issiaka Kamate (19) van Internazionale. Kamate, een veelzijdige flankaanvaller, speelt momenteel bij de Primavera en heeft al enkele keren het wedstrijdblad van het eerste elftal gehaald. De kans is groot dat hij deze zomer verhuurd of verkocht zal worden.

Anderlecht is geïnteresseerd, maar Hellas Verona en Palermo uit de Serie B tonen ook belangstelling. Internazionale overweegt Kamate te verkopen met een terugkoopclausule, zodat ze hem in de toekomst kunnen terughalen als hij verder groeit.

Kamate staat bekend om zijn snelheid, technische vaardigheden en fysieke kracht, en zou een waardevolle aanvulling kunnen zijn voor Anderlecht.

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Extra flankspeler kan leiden tot frustraties bij Anderlecht

Anderlecht tankte vertrouwen door twee overwinningen in het laatste weekend van de voorbereiding. Eerst werd VfL Wolfsburg met 2-1 verslagen, en daarna ook Amiens met 6-2.

De feestvreugde werd echter getemperd door de blessure van Francis Amuzu. Hij verliet stadion op krukken en een scan moet duidelijk maken hoe ernstig zijn kwetsuur is.

Als Amuzu langdurig uitvalt, zal Anderlecht zich genoodzaakt zien een vervanger te zoeken op de transfermarkt. Een extra flankaanvaller was aanvankelijk geen prioriteit voor Jesper Fredberg.

Hoewel hij alert wilde blijven voor eventuele opportuniteiten, was hij niet van plan veel geld uit te geven aan een nieuwe vleugelspeler. Bovendien kan de overvloed aan opties – Amuzu, Nilson Angulo, Thorgan Hazard, Anders Dreyer en mogelijk een nieuwkomer – leiden tot frustraties, gezien het aantal potentiële basisspelers in de selectie.

Kamate: een type Amuzu met snelheid en diepgang

Anderzijds heeft Anderlecht niet al te veel spelers met snelheid en diepgang. Om het tijdelijke verlies van Francis Amuzu op te vangen, richt Sporting zijn blik op Issiaka Kamate (19) van Internazionale.

De Fransman is een veelzijdige flankaanvaller die ook centraal uit de voeten kan. Kamate speelt momenteel bij de Primavera van Inter en heeft al enkele keren op het wedstrijdblad van de eerste ploeg gestaan.

Op zijn officiële debuut is het echter nog wachten, en Kamate is klaar om een nieuwe stap in zijn carrière te zetten. De kans op een zomers vertrek, al dan niet op huurbasis, is dan ook groot.

Anderlecht zou alvast informatie hebben ingewonnen over een mogelijke deal, terwijl ook Hellas Verona op de loer ligt.

Inter wil terugkoopclausule opnemen bij transfer

Hellas Verona is de grootste concurrent voor Anderlecht in de strijd om Issiaka Kamate’s handtekening. Hellas heeft al bij Internazionale geïnformeerd naar de voorwaarden van de veelbelovende youngster, maar tot een deal is het nog niet gekomen.

Internazionale was bereid om Kamate in een ruildeal te betrekken waarbij Juan Cabal van Verona naar Milaan zou trekken, samen met een extra compensatie van 10 miljoen euro. Cabal vertrok echter vorige week naar Juventus voor 12,80 miljoen euro.

Ook Palermo uit de Serie B toont interesse in Kamate.

De Nerazzurri zijn zich bewust van het potentieel van Kamate, maar overwegen de mogelijkheid om hem definitief te verkopen. De strategie van Inter zou in elk geval een terugkoopclausule bevatten, waardoor de club de speler in de toekomst opnieuw kan overnemen als hij verder groeit en op een hoog niveau bevestigt.

Snelheid, dribbels en fysiek sterk

Issiaka Kamate wordt omschreven als een fysiek sterke, technische en flexibele speler. Bij de Primavera speelt hij voornamelijk als rechtsbuiten, maar Simone Inzaghi, de coach van het eerste elftal, ziet in hem ook uitstekende kwaliteiten om als middenvelder te spelen.

Na verschillende oproepen voor Serie A-wedstrijden wacht hij nu op zijn grote debuut. Kamate is ook sterk op stilstaande fases, beschikt over een uitstekende timing en is een begenadigd dribbelaar.

Met zijn snelheid en techniek vormt hij een gevaarlijk wapen in de tegenaanval.

Moet Anderlecht Kamate halen?

Meest recent

'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

17
17
Blessuregolf in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

166
166
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

302
302
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

55
55
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

108
108
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

23
23
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

135
135
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

178
178
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

58
58
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

425
425
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

199
199
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

58
58
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

185
185
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

41
41
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

328
328
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

291
291
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

33
33
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

354
354
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

245
245
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

295
295
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

248
248
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

248
248
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

1139
1139
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

205
205
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

875
875

Meer sportnieuws