'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

door
'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

The Athletic bracht het nieuws dat Griffin Yow interesse lokte. Dat is geen baanbrekend nieuws, want die interesse is er al vele maanden. Voorlopig is er echter niks concreet. Een stand van zaken.

LEES OOK: Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Géén concrete interesse in Yow

Griffin Yow kende een sterk seizoen bij een KVC Westerlo dat een snertseizoen draaide als ploeg. Hij was hét lichtpunt. De jonge Amerikaanse flankaanvaller staat volgens onze bronnen al maanden op de radar van de Belgische topclubs. Club Brugge, Anderlecht maar ook Royal Antwerp FC bekeken hem al. Voorlopig is geen enkele van die club zinnens om een bod te doen. Feyenoord werd ook genoemd, maar de Rotterdammers gaan ook geen bod doen. Daar hebben ze immers flankaanvallers genoeg.

Bij Club Brugge hebben ze momenteel geen nood aan een extra flankaanvaller, enkel als Antonio Nusa de club zou verlaten. Bij Antwerp moeten ze eerst iemand als Michel-Ange Balikwisha verkopen als ze nog een flankaanvaller willen vastleggen.

Bijtekenen bij Westerlo?

Bij Anderleht is de nood het hoogst en Yow zou daar nog het meeste passen. Hij is een flankaanvaller met snelheid en diepgang én iemand die vooral via rechts speelt. Een type dat Anderlecht zoekt, aangezien ze op rechts géén doublure hebben voor Anders Dreyer. Maar bij de Brusselaars is een flankaanvaller iets voor binnen een maandje ofzo. Een doelman, een centrale verdediger en dynamische middenvelder zijn nu de prioriteiten.

Bij Westerlo zijn er ook plannen om Yow, die nog twee jaar onder contract ligt, een nieuw en verbeterd contract aan te bieden. De Amerikaan voelt zich goed in de Kempen en ziet het ook wel zitten om nog een jaar te blijven én nadien de stap te zetten. Hij kan zich nu echter eerst focussen op de Olympische Spelen, waar hij actief zal zijn met de Verenigde Staten.

Is Yow nu al klaar voor de volgende stap?

Meest recent

Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

33
33
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

24
24
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

74
74
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

62
62
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

80
80
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

152
152
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

46
46
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

110
110
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

305
305
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

87
87
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

383
383
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

259
259
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

52
52
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

17
17
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

92
92
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

80
80
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

132
132
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

995
995
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

179
179
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

306
306
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

603
603
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

221
221
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

192
192
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

61
61

Meer sportnieuws