'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

182 stemmen
'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

The Athletic bracht het nieuws dat Griffin Yow interesse lokte. Dat is geen baanbrekend nieuws, want die interesse is er al vele maanden. Voorlopig is er echter niks concreet. Een stand van zaken.

LEES OOK: Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Géén concrete interesse in Yow

Griffin Yow kende een sterk seizoen bij een KVC Westerlo dat een snertseizoen draaide als ploeg. Hij was hét lichtpunt. De jonge Amerikaanse flankaanvaller staat volgens onze bronnen al maanden op de radar van de Belgische topclubs. Club Brugge, Anderlecht maar ook Royal Antwerp FC bekeken hem al. Voorlopig is geen enkele van die club zinnens om een bod te doen. Feyenoord werd ook genoemd, maar de Rotterdammers gaan ook geen bod doen. Daar hebben ze immers flankaanvallers genoeg.

Bij Club Brugge hebben ze momenteel geen nood aan een extra flankaanvaller, enkel als Antonio Nusa de club zou verlaten. Bij Antwerp moeten ze eerst iemand als Michel-Ange Balikwisha verkopen als ze nog een flankaanvaller willen vastleggen.

Bijtekenen bij Westerlo?

Bij Anderleht is de nood het hoogst en Yow zou daar nog het meeste passen. Hij is een flankaanvaller met snelheid en diepgang én iemand die vooral via rechts speelt. Een type dat Anderlecht zoekt, aangezien ze op rechts géén doublure hebben voor Anders Dreyer. Maar bij de Brusselaars is een flankaanvaller iets voor binnen een maandje ofzo. Een doelman, een centrale verdediger en dynamische middenvelder zijn nu de prioriteiten.

Bij Westerlo zijn er ook plannen om Yow, die nog twee jaar onder contract ligt, een nieuw en verbeterd contract aan te bieden. De Amerikaan voelt zich goed in de Kempen en ziet het ook wel zitten om nog een jaar te blijven én nadien de stap te zetten. Hij kan zich nu echter eerst focussen op de Olympische Spelen, waar hij actief zal zijn met de Verenigde Staten.

Is Yow nu al klaar voor de volgende stap?

Meest recent

De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

16
16
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

56
56
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

274
274
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

282
282
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

316
316
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

116
116
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

278
278
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

539
539
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

526
526
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

223
223
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

125
125
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

218
218
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

406
406
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

429
429
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

178
178
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

111
111
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

415
415
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

278
278
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

287
287
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

491
491
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

193
193
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

153
153
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

489
489
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

159
159
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

178
178

Meer sportnieuws