'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

door
'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

The Athletic bracht het nieuws dat Griffin Yow interesse lokte. Dat is geen baanbrekend nieuws, want die interesse is er al vele maanden. Voorlopig is er echter niks concreet. Een stand van zaken.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Géén concrete interesse in Yow

Griffin Yow kende een sterk seizoen bij een KVC Westerlo dat een snertseizoen draaide als ploeg. Hij was hét lichtpunt. De jonge Amerikaanse flankaanvaller staat volgens onze bronnen al maanden op de radar van de Belgische topclubs. Club Brugge, Anderlecht maar ook Royal Antwerp FC bekeken hem al. Voorlopig is geen enkele van die club zinnens om een bod te doen. Feyenoord werd ook genoemd, maar de Rotterdammers gaan ook geen bod doen. Daar hebben ze immers flankaanvallers genoeg.

Bij Club Brugge hebben ze momenteel geen nood aan een extra flankaanvaller, enkel als Antonio Nusa de club zou verlaten. Bij Antwerp moeten ze eerst iemand als Michel-Ange Balikwisha verkopen als ze nog een flankaanvaller willen vastleggen.

Bijtekenen bij Westerlo?

Bij Anderleht is de nood het hoogst en Yow zou daar nog het meeste passen. Hij is een flankaanvaller met snelheid en diepgang én iemand die vooral via rechts speelt. Een type dat Anderlecht zoekt, aangezien ze op rechts géén doublure hebben voor Anders Dreyer. Maar bij de Brusselaars is een flankaanvaller iets voor binnen een maandje ofzo. Een doelman, een centrale verdediger en dynamische middenvelder zijn nu de prioriteiten.

Bij Westerlo zijn er ook plannen om Yow, die nog twee jaar onder contract ligt, een nieuw en verbeterd contract aan te bieden. De Amerikaan voelt zich goed in de Kempen en ziet het ook wel zitten om nog een jaar te blijven én nadien de stap te zetten. Hij kan zich nu echter eerst focussen op de Olympische Spelen, waar hij actief zal zijn met de Verenigde Staten.

Is Yow nu al klaar voor de volgende stap?

Meest recent

'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

0
0
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

22
22
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

53
53
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

14
14
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

58
58
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

237
237
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

41
41
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

40
40
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

90
90
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

175
175
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

114
114
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

128
128
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

87
87
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

578
578
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

47
47
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

297
297
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

31
31
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

105
105
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

97
97
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

88
88
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

63
63
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

526
526
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

125
125

Meer sportnieuws