'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

door
'Belgische top lonkt naar Yow: dit is de stand van zaken'

The Athletic bracht het nieuws dat Griffin Yow interesse lokte. Dat is geen baanbrekend nieuws, want die interesse is er al vele maanden. Voorlopig is er echter niks concreet. Een stand van zaken.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Géén concrete interesse in Yow

Griffin Yow kende een sterk seizoen bij een KVC Westerlo dat een snertseizoen draaide als ploeg. Hij was hét lichtpunt. De jonge Amerikaanse flankaanvaller staat volgens onze bronnen al maanden op de radar van de Belgische topclubs. Club Brugge, Anderlecht maar ook Royal Antwerp FC bekeken hem al. Voorlopig is geen enkele van die club zinnens om een bod te doen. Feyenoord werd ook genoemd, maar de Rotterdammers gaan ook geen bod doen. Daar hebben ze immers flankaanvallers genoeg.

Bij Club Brugge hebben ze momenteel geen nood aan een extra flankaanvaller, enkel als Antonio Nusa de club zou verlaten. Bij Antwerp moeten ze eerst iemand als Michel-Ange Balikwisha verkopen als ze nog een flankaanvaller willen vastleggen.

Bijtekenen bij Westerlo?

Bij Anderleht is de nood het hoogst en Yow zou daar nog het meeste passen. Hij is een flankaanvaller met snelheid en diepgang én iemand die vooral via rechts speelt. Een type dat Anderlecht zoekt, aangezien ze op rechts géén doublure hebben voor Anders Dreyer. Maar bij de Brusselaars is een flankaanvaller iets voor binnen een maandje ofzo. Een doelman, een centrale verdediger en dynamische middenvelder zijn nu de prioriteiten.

Bij Westerlo zijn er ook plannen om Yow, die nog twee jaar onder contract ligt, een nieuw en verbeterd contract aan te bieden. De Amerikaan voelt zich goed in de Kempen en ziet het ook wel zitten om nog een jaar te blijven én nadien de stap te zetten. Hij kan zich nu echter eerst focussen op de Olympische Spelen, waar hij actief zal zijn met de Verenigde Staten.

Is Yow nu al klaar voor de volgende stap?

Meest recent

Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

0
0
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

23
23
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

56
56
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

24
24
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

108
108
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

150
150
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

85
85
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

121
121
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

50
50
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

459
459
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

38
38
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

95
95
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

262
262
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

63
63
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

394
394
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

407
407
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

104
104
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

404
404
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

110
110
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

209
209
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

102
102
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

266
266
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

63
63
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

279
279
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

295
295

Meer sportnieuws