'Club Brugge en Anderlecht strijden om JPL-revelatie'

door
'Club Brugge en Anderlecht strijden om JPL-revelatie'

Club Brugge en Anderlecht hebben dinsdag allebei toegeslagen op de transfermarkt. De landskampioen wist Hugo Siquet binnen te hengelen, terwijl Anderlecht met Jan-Carlo Simic eindelijk zijn eerste zomeraanwinst vond. De transferperiode duurt nog lang en dus zou er bij beide topclubs wel nog één en ander kunnen bewegen.

Zeker Paars-Wit heeft zijn huiswerk nog lang niet af en heeft op verschillende posities nog versterking nodig. Bij Club lijkt het huiswerk op inkomend vlak dan weer grotendeels klaar te zijn, al zullen ze nooit neen zeggen tegen een mooie opportuniteit. Mochten bijvoorbeeld Skov Olsen én Nusa vertrekken, zou er misschien nog een winger kunnen bijkomen.

LEES OOK: Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge en Anderlecht azen op Yow

Mogelijk komt die uit de eigen Jupiler Pro League. The Athletic meldt namelijk dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. De 21-jarige flankaanvaller ontbolsterde vorig seizoen helemaal bij Westerlo, waar hij in 29 wedstrijden goed was voor zeven goals en zeven assists.

Yow zal de start van het nieuwe seizoen bij Westerlo wel moeten missen, want hij werd door de Verenigde Staten geselecteerd voor het Olympisch voetbaltoernooi. En mogelijk keert hij daarna dus niet meer terug, want de interesse beperkt zich niet tot de Belgische topclubs.

Ook Feyenoord toont belangstelling

Verschillende andere teams zouden ook nog belangstelling tonen, waaronder ook de Nederlandse vice-kampioen Feyenoord. Yow heeft nog een contract tot 2026 bij Westerlo, dat met een transfer op financieel vlak een gouden zaak kan doen.

In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te plukken bij DC United, maar straks kan het makkelijk ongeveer 50 maal(!) dat bedrag vangen. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment immers 4 miljoen euro.

Zou Yow een aanwinst zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

24
24
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

99
99
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

17
17
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

67
67
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

117
117
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

278
278
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

71
71
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

196
196
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

221
221
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

84
84
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1691
1691
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

468
468
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

197
197
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

150
150
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

657
657
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

62
62
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

41
41
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

390
390
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

246
246
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

655
655
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws