'Club Brugge en Anderlecht strijden om JPL-revelatie'

635 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht strijden om JPL-revelatie'

Club Brugge en Anderlecht hebben dinsdag allebei toegeslagen op de transfermarkt. De landskampioen wist Hugo Siquet binnen te hengelen, terwijl Anderlecht met Jan-Carlo Simic eindelijk zijn eerste zomeraanwinst vond. De transferperiode duurt nog lang en dus zou er bij beide topclubs wel nog één en ander kunnen bewegen.

Zeker Paars-Wit heeft zijn huiswerk nog lang niet af en heeft op verschillende posities nog versterking nodig. Bij Club lijkt het huiswerk op inkomend vlak dan weer grotendeels klaar te zijn, al zullen ze nooit neen zeggen tegen een mooie opportuniteit. Mochten bijvoorbeeld Skov Olsen én Nusa vertrekken, zou er misschien nog een winger kunnen bijkomen.

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Club Brugge en Anderlecht azen op Yow

Mogelijk komt die uit de eigen Jupiler Pro League. The Athletic meldt namelijk dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. De 21-jarige flankaanvaller ontbolsterde vorig seizoen helemaal bij Westerlo, waar hij in 29 wedstrijden goed was voor zeven goals en zeven assists.

Yow zal de start van het nieuwe seizoen bij Westerlo wel moeten missen, want hij werd door de Verenigde Staten geselecteerd voor het Olympisch voetbaltoernooi. En mogelijk keert hij daarna dus niet meer terug, want de interesse beperkt zich niet tot de Belgische topclubs.

Ook Feyenoord toont belangstelling

Verschillende andere teams zouden ook nog belangstelling tonen, waaronder ook de Nederlandse vice-kampioen Feyenoord. Yow heeft nog een contract tot 2026 bij Westerlo, dat met een transfer op financieel vlak een gouden zaak kan doen.

In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te plukken bij DC United, maar straks kan het makkelijk ongeveer 50 maal(!) dat bedrag vangen. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment immers 4 miljoen euro.

Zou Yow een aanwinst zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

144
144
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

151
151
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

558
558
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

210
210
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

537
537
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

516
516
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

485
485
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

361
361
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

597
597
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1062
1062
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

486
486
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

154
154

Meer sportnieuws