'Club Brugge en Anderlecht strijden om JPL-revelatie'

635 stemmen
'Club Brugge en Anderlecht strijden om JPL-revelatie'

Club Brugge en Anderlecht hebben dinsdag allebei toegeslagen op de transfermarkt. De landskampioen wist Hugo Siquet binnen te hengelen, terwijl Anderlecht met Jan-Carlo Simic eindelijk zijn eerste zomeraanwinst vond. De transferperiode duurt nog lang en dus zou er bij beide topclubs wel nog één en ander kunnen bewegen.

Zeker Paars-Wit heeft zijn huiswerk nog lang niet af en heeft op verschillende posities nog versterking nodig. Bij Club lijkt het huiswerk op inkomend vlak dan weer grotendeels klaar te zijn, al zullen ze nooit neen zeggen tegen een mooie opportuniteit. Mochten bijvoorbeeld Skov Olsen én Nusa vertrekken, zou er misschien nog een winger kunnen bijkomen.

LEES OOK: "Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Club Brugge en Anderlecht azen op Yow

Mogelijk komt die uit de eigen Jupiler Pro League. The Athletic meldt namelijk dat Club Brugge net als Anderlecht interesse heeft in Griffin Yow. De 21-jarige flankaanvaller ontbolsterde vorig seizoen helemaal bij Westerlo, waar hij in 29 wedstrijden goed was voor zeven goals en zeven assists.

Yow zal de start van het nieuwe seizoen bij Westerlo wel moeten missen, want hij werd door de Verenigde Staten geselecteerd voor het Olympisch voetbaltoernooi. En mogelijk keert hij daarna dus niet meer terug, want de interesse beperkt zich niet tot de Belgische topclubs.

Ook Feyenoord toont belangstelling

Verschillende andere teams zouden ook nog belangstelling tonen, waaronder ook de Nederlandse vice-kampioen Feyenoord. Yow heeft nog een contract tot 2026 bij Westerlo, dat met een transfer op financieel vlak een gouden zaak kan doen.

In de zomer van 2022 betaalde het amper 90.000 euro om Yow weg te plukken bij DC United, maar straks kan het makkelijk ongeveer 50 maal(!) dat bedrag vangen. Volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van de speler op dit moment immers 4 miljoen euro.

Zou Yow een aanwinst zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

14
14
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

41
41
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

37
37
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

119
119
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

101
101
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

330
330
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

421
421
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

238
238
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

427
427
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

428
428
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

552
552
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

238
238
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

80
80
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

240
240
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

295
295
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

143
143
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

389
389
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

239
239
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

651
651
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

122
122
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

325
325
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

210
210
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

175
175

Meer sportnieuws