'Standard en Beerschot kampen om gratis Ecuadoraan'

door
'Standard en Beerschot kampen om gratis Ecuadoraan'

Vrijdag wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt. Er kan dan ook volop gepronostikeerd worden over wie waar zal eindigen. Twee teams die eerder in de kelder van het klassement verwacht worden, zijn Beerschot en Standard.

Beerschot maakt zijn wederoptreden in de Jupiler Pro League na twee jaar afwezigheid, maar kon zich na de promotie amper versterken. Standard zit in hetzelfde schuitje. Het moest bijna een volledig nieuwe kern bouwen, maar door de financiële problemen van de club loopt dat proces zeer moeizaam.

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Beerschot en Standard strijden om Espinoza

Beide teams moeten op de transfermarkt dan ook vooral mikken op opportuniteiten en daarbij komen ze nu in elkaars vaarwater. Het Nieuwsblad weet dat Beerschot en Standard immers strijden om de handtekening van Jhon Espinoza.

De 25-jarige rechtsachter is transfervrij nadat zijn contract bij FC Lugano deze zomer verstreek. In het verleden kwam hij ook nog uit voor verschillende clubs in zijn thuisland Ecuador en in de MLS voor Chicago Fire.

Beslissing volgende week

Espinoza zou al naar ons land afgereisd zijn om zijn transfer af te ronden. Hij zou volgende week beslissen voor welke club hij zal tekenen.

De verdediger heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan, al dateren die wel al van 2019. In datzelfde jaar was hij nog aanvoerder geweest van de U20 van zijn land, die in dat jaar knap brons pakten op het WK.

Voor wie kan Espinoza best kiezen?

Meest recent

KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

77
77
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

57
57
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

48
48
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

139
139
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

61
61
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

202
202
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

28
28
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

782
782
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

249
249
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

268
268
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

80
80
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

344
344
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

159
159
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

22
22
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

312
312
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

121
121
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

124
124
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

263
263
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

145
145
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

197
197
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

447
447
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

371
371
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

406
406
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

381
381
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

600
600

Meer sportnieuws