'Standard en Beerschot kampen om gratis Ecuadoraan'

door
'Standard en Beerschot kampen om gratis Ecuadoraan'

Vrijdag wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt. Er kan dan ook volop gepronostikeerd worden over wie waar zal eindigen. Twee teams die eerder in de kelder van het klassement verwacht worden, zijn Beerschot en Standard.

Beerschot maakt zijn wederoptreden in de Jupiler Pro League na twee jaar afwezigheid, maar kon zich na de promotie amper versterken. Standard zit in hetzelfde schuitje. Het moest bijna een volledig nieuwe kern bouwen, maar door de financiële problemen van de club loopt dat proces zeer moeizaam.

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Beerschot en Standard strijden om Espinoza

Beide teams moeten op de transfermarkt dan ook vooral mikken op opportuniteiten en daarbij komen ze nu in elkaars vaarwater. Het Nieuwsblad weet dat Beerschot en Standard immers strijden om de handtekening van Jhon Espinoza.

De 25-jarige rechtsachter is transfervrij nadat zijn contract bij FC Lugano deze zomer verstreek. In het verleden kwam hij ook nog uit voor verschillende clubs in zijn thuisland Ecuador en in de MLS voor Chicago Fire.

Beslissing volgende week

Espinoza zou al naar ons land afgereisd zijn om zijn transfer af te ronden. Hij zou volgende week beslissen voor welke club hij zal tekenen.

De verdediger heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan, al dateren die wel al van 2019. In datzelfde jaar was hij nog aanvoerder geweest van de U20 van zijn land, die in dat jaar knap brons pakten op het WK.

Voor wie kan Espinoza best kiezen?

Meest recent

‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

21
21
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

76
76
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

68
68
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

151
151
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

272
272
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

305
305
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

129
129
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

245
245
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

265
265
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

471
471
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

481
481
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

71
71
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

361
361
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

254
254
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

305
305
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

338
338
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

276
276
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

577
577
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

690
690
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

496
496
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

275
275
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

126
126
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

671
671
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

383
383
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

414
414

Meer sportnieuws