'Standard en Beerschot kampen om gratis Ecuadoraan'

door
'Standard en Beerschot kampen om gratis Ecuadoraan'

Vrijdag wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt. Er kan dan ook volop gepronostikeerd worden over wie waar zal eindigen. Twee teams die eerder in de kelder van het klassement verwacht worden, zijn Beerschot en Standard.

Beerschot maakt zijn wederoptreden in de Jupiler Pro League na twee jaar afwezigheid, maar kon zich na de promotie amper versterken. Standard zit in hetzelfde schuitje. Het moest bijna een volledig nieuwe kern bouwen, maar door de financiële problemen van de club loopt dat proces zeer moeizaam.

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot en Standard strijden om Espinoza

Beide teams moeten op de transfermarkt dan ook vooral mikken op opportuniteiten en daarbij komen ze nu in elkaars vaarwater. Het Nieuwsblad weet dat Beerschot en Standard immers strijden om de handtekening van Jhon Espinoza.

De 25-jarige rechtsachter is transfervrij nadat zijn contract bij FC Lugano deze zomer verstreek. In het verleden kwam hij ook nog uit voor verschillende clubs in zijn thuisland Ecuador en in de MLS voor Chicago Fire.

Beslissing volgende week

Espinoza zou al naar ons land afgereisd zijn om zijn transfer af te ronden. Hij zou volgende week beslissen voor welke club hij zal tekenen.

De verdediger heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan, al dateren die wel al van 2019. In datzelfde jaar was hij nog aanvoerder geweest van de U20 van zijn land, die in dat jaar knap brons pakten op het WK.

Voor wie kan Espinoza best kiezen?

Meest recent

Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Zo viel het oordeel van twee politierechters voor Ruben Van Gucht samen ...

0
0
Waar kan je Club én Union in Champions League op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

8
8
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

56
56
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

326
326
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

117
117
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

253
253
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

185
185
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

310
310
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

66
66
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

164
164
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

34
34
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

113
113
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

219
219
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

190
190
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

80
80
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

160
160
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

69
69
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

114
114
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

319
319
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

271
271
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

554
554
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

437
437

Meer sportnieuws