Simic geeft verrassend argument voor Anderlecht-keuze

door
Simic geeft verrassend argument voor Anderlecht-keuze

De fans van Anderlecht moeten deze zomer weer bijzonder veel geduld oefenen wat betreft transfers. Pas dinsdag, vier dagen voor de eerste competitiewedstrijd, werd de eerste nieuwkomer van de zomer voorgesteld. Anderlecht wist immers de komst van Jan-Carlo Simic af te ronden.

Daarmee werd een eerste acute lacune in het elftal gevuld, want na het vertrek van Federico Gattoni en vooral Zeno Debast had Anderlecht dringend nood aan een nieuwe centrale verdediger. De 19-jarige Simic wordt weggeplukt bij AC Milan en moet straks een duo gaan vormen met Jan Vertonghen.

LEES OOK: 'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

Contractverlenging Vertonghen overtuigde Simic

In een eerste interview op de sociale media van Paars-Wit geeft Simic toe dat de aanwezigheid van Vertonghen een belangrijk argument in zijn keuze. "Wanneer ik vernam dat Jan Vertonghen een nieuw contract getekend had, was ik heel blij en overtuigde het me nog meer", stelt de jonge Serviër.

Dat Simic bij Anderlecht tekent, is toch opvallend. Hij stak vorig seizoen immers nog de neus aan het venster bij de A-ploeg van AC Milan. Hij scoorde zelfs bij zijn debuut in de Serie A en kwam uiteindelijk zes keer in actie voor de Rossoneri. Hij veroverde zo ook een plaatsje in de Servische voorselectie voor het EK, al haalde hij de definitieve kern uiteindelijk niet.

Simic wil prijzen winnen

Bij Anderlecht moet Simic zich nu verder zien te ontwikkelen. Al lijkt de speler in eerste instantie met andere bedoelingen naar het Lotto Park gekomen te zijn.

"Mijn doel bij de club is om elke wedstrijd te winnen", vertelt hij immers. "Ik wil kampioen worden en ik wil kwalificatie voor de Champions League. Ik wil elke mogelijke trofee winnen."

Zal Anderlecht komend seizoen een trofee winnen?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

28
28
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

48
48
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

26
26
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

217
217
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

56
56
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

287
287
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

40
40
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

146
146
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

336
336
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

386
386
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

196
196
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

640
640
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

427
427
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

96
96
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

205
205
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

134
134
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

122
122
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

165
165
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

448
448
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

686
686
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

335
335
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

193
193
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

158
158
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

562
562
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

554
554

Meer sportnieuws