Simic geeft verrassend argument voor Anderlecht-keuze

door
Simic geeft verrassend argument voor Anderlecht-keuze

De fans van Anderlecht moeten deze zomer weer bijzonder veel geduld oefenen wat betreft transfers. Pas dinsdag, vier dagen voor de eerste competitiewedstrijd, werd de eerste nieuwkomer van de zomer voorgesteld. Anderlecht wist immers de komst van Jan-Carlo Simic af te ronden.

Daarmee werd een eerste acute lacune in het elftal gevuld, want na het vertrek van Federico Gattoni en vooral Zeno Debast had Anderlecht dringend nood aan een nieuwe centrale verdediger. De 19-jarige Simic wordt weggeplukt bij AC Milan en moet straks een duo gaan vormen met Jan Vertonghen.

LEES OOK: Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Contractverlenging Vertonghen overtuigde Simic

In een eerste interview op de sociale media van Paars-Wit geeft Simic toe dat de aanwezigheid van Vertonghen een belangrijk argument in zijn keuze. "Wanneer ik vernam dat Jan Vertonghen een nieuw contract getekend had, was ik heel blij en overtuigde het me nog meer", stelt de jonge Serviër.

Dat Simic bij Anderlecht tekent, is toch opvallend. Hij stak vorig seizoen immers nog de neus aan het venster bij de A-ploeg van AC Milan. Hij scoorde zelfs bij zijn debuut in de Serie A en kwam uiteindelijk zes keer in actie voor de Rossoneri. Hij veroverde zo ook een plaatsje in de Servische voorselectie voor het EK, al haalde hij de definitieve kern uiteindelijk niet.

Simic wil prijzen winnen

Bij Anderlecht moet Simic zich nu verder zien te ontwikkelen. Al lijkt de speler in eerste instantie met andere bedoelingen naar het Lotto Park gekomen te zijn.

"Mijn doel bij de club is om elke wedstrijd te winnen", vertelt hij immers. "Ik wil kampioen worden en ik wil kwalificatie voor de Champions League. Ik wil elke mogelijke trofee winnen."

Zal Anderlecht komend seizoen een trofee winnen?

Meest recent

"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

2
2
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

48
48
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

39
39
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

150
150
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

41
41
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

47
47
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

48
48
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

148
148
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

82
82
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

100
100
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

599
599
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

119
119
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

465
465
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

596
596
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

78
78
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

146
146
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

260
260
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

112
112
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

206
206

Meer sportnieuws