Beerschot vindt vijfde zomeraanwinst bij Club Brugge

door
Beerschot vindt vijfde zomeraanwinst bij Club Brugge

Beerschot staat voor een flinke uitdaging om het behoud in de Jupiler Pro League af te dwingen. De Mannekes vatten het seizoen aan met een bijzonder smalle kern en de middelen om de ploeg te versterken zijn beperkt. Dinsdagavond wisten ze wel hun vijfde transfer van de zomer af te ronden.

Eerder haalde Beerschot met Brian Plat (Volendam) en Ewan Henderson (Hibernian)  al twee nieuwe gezichten binnen, terwijl ook de vorig seizoen gehuurde spelers D'Margio Wright-Phillips en Dean Huiberts definitief binnengehaald werden. Nu heeft Beerschot nog eens toegeslagen op de transfermarkt.

Beerschot heeft Shinton binnen

Het kondigt immers aan dat het zich versterkt heeft met Nick Shinton. De 23-jarige doelman wordt definitief overgenomen van Club Brugge, waar hij de voorbije seizoenen fungeerde als derde doelman van de A-kern en zijn wedstrijden in de Challenger Pro League bij Club NXT speelde.

"Ik ben dan ook blij dat ik met Beerschot een niveau hoger kan gaan spelen", reageert de voormalige jeugdinternational. "Bij Club Brugge trainde ik al met de beste spelers van België en kon ik wedstrijden afwerken op profniveau bij Club NXT. Nu kan ik hopelijk ook tegen die spelers echte matchen met inzet keepen. Ik ga er alvast alles aan doen om hier zo veel mogelijk stappen te zetten."

Eindelijk twee volwaardige doelmannen

Trainer Dirk Kuyt kan tevreden zijn met zijn nieuwste aanwinst. Tot dusver kon hij immers op amper één doelman rekenen in zijn A-kern. Na het vertrek van Bill Lathouwers naar RWDM bleef immers enkel nog Davor Matijas over.

"Ik ben heel erg blij dat we Nick aan onze kern kunnen toevoegen", klinkt het dan ook bij Kuyt. "Met hem erbij hebben we nu twee volwaardige doelmannen die de strijd met elkaar kunnen aangaan. Dat gaat hen beiden naar een hoger niveau tillen. Dat maakt ons team weer een pak sterker."

JOUW MENING TELT:
Zal hij bij Beerschot een basisplaats afdwingen?

Meest recent

Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

3
3
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

22
22
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

40
40
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

28
28
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

57
57
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

69
69
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

75
75
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

66
66
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

260
260
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

286
286
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

62
62
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

615
615
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

76
76
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

187
187
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

616
616
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

559
559
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

235
235
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

879
879
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

905
905
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

422
422
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

127
127
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

149
149
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

234
234
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

279
279
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

1374
1374

Meer sportnieuws