Concurrent Vanaken: Club Brugge’s plan loopt faliekant af

778
Concurrent Vanaken: Club Brugge’s plan loopt faliekant af

Club Brugge wilde Armin Gigovic als concurrent voor Hans Vanaken en als versterking voor de posities van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen. Ondanks de blauw-zwarte interesse tekende hij dinsdag uiteindelijk voor het Duitse promovendus Holstein Kiel.

LEES OOK: ‘Inter zet Stankovic buiten: Club Brugge ruikt stunt’

Club Brugge wilde Gigovic als concurrent Vanaken

Armin Gigovic stond op de lijst bij AA Gent, maar daar wordt Mathias Delorge de nieuwe spelverdeler. Onlangs meldde Het Nieuwsblad dat de Bosnische middenvelder ook doelwit is voor Club Brugge.

Gigovic moest bij de landskampioen de concurrentie aangaan met Hugo Vetlesen en Casper Nielsen. Hij is bovendien geen onbekende voor Club Brugge. Drie jaar geleden stond hij al hoog op het verlanglijstje van de club.

Destijds toonden niet alleen AA Gent en RSC Anderlecht interesse, maar ook grotere clubs zoals Arsenal en Manchester City. Uiteindelijk koos Gigovic voor een transfer naar het Russische FK Rostov.

Vorig jaar werd hij bij Club Brugge ook al genoemd als mogelijke opvolger voor Hans Vanaken. Zowel bij Helsingborgs IF, FK Rostov, Odense BK als bij FC Midtjylland heeft Gigovic op vergelijkbare posities gespeeld als Vanaken bij Club Brugge, met name in het linker centrale gedeelte.

Nu werd hij eerder gezien als een concurrent voor Vetlesen en Nielsen.

Gigovic vertrekt bij FK Rostov: Holstein Kiel wint de strijd

Armin Gigovic was al een tijdje op zoek naar een nieuwe club en trainde recentelijk mee met Helsingborg IF. De ambitieuze middenvelder speelde het afgelopen anderhalf jaar voor FC Midtjylland, maar zijn avontuur daar eindigde vorig seizoen.

“Mijn toekomst is hopelijk geweldig, maar ik weet niet waar die zal zijn. Zolang het een plek is waar ik me kan blijven ontwikkelen en mezelf als speler kan laten zien, zal dat geweldig zijn. Ik geloof en hoop dat er iets goeds wacht”, zei Gigovic.

De 22-jarige middenvelder had nog een contract tot 2025 bij FK Rostov, maar vanwege de oorlog tussen Rusland en Oekraïne is hij op zoek naar een andere oplossing.

Gigovic had geen plannen om terug te keren naar FK Rostov, maar ook dit jaar zal hij niet op de Belgische velden te bewonderen zijn. De tweevoudige Bosnische international ondertekende dinsdag een contract bij Duitse promovendus Holstein Kiel.

Powerplayer en tempobepaler

Armin Gigovic is van nature een centrale middenvelder, maar hij kan ook moeiteloos spelen als 'zes' of op de 'acht'. Hij staat bekend als een dynamische speler met uitstekende balbeheersing, powerplay en een goed spelinzicht.

Gigovic heeft graag de bal aan zijn voeten, waardoor hij het tempo van de wedstrijd kan bepalen. Bovendien beschikt hij over een breed scala aan passes, zowel korte en precieze passes als snelle en progressieve passes, waarmee hij als regisseur van het team kan fungeren.

Gigovic kan aanvallen opzetten en de vijandelijke defensies uit verband spelen. Deense journalisten prijzen Gigovic alom voor zijn uitstekende overzicht en spelintelligentie.

Het toevoegen van Gigovic aan de selectie van Club Brugge had de tactische flexibiliteit van het team dus aanzienlijk kunnen vergroten. Gigovic heeft grote voetballende en fysieke kwaliteiten, een indrukwekkende gestalte, met een lengte van 1,87 meter, en hij laat al op jonge leeftijd een volwassen indruk achter.

Heeft Club Brugge nog een concurrent voor Vanaken nodig?

Meest recent

Speech Van Bommel uitgelekt: "Als dat na 4 dagen al kan..."

Mark van Bommel heeft zijn intrede als bondscoach van de Rode Duivels zeker niet gemist. Zijn eerste ...

5
5
‘Inter zet Stankovic buiten: Club Brugge ruikt stunt’

Inter betaalde 23 miljoen euro om hem terug te halen en wees 40 miljoen euro uit Engeland af. Na zes ...

521
521
Courtois keert terug naar België: reden is héél opvallend

Thibaut Courtois is nog eens in België en deze keer draait zijn bezoek niet om de Rode Duivels. ...

38
38
Real Madrid en Frankrijk kennen ernst blessure Mbappé

Kylian Mbappé viel tegen Turkije geblesseerd uit nadat hij scoorde. De Franse sterspeler mist ...

28
28
STVV'er Kokubo helpt zéér hardnekkig gerucht uit de wereld

Leo Kokubo staat op het punt om mogelijk zijn debuut te maken voor de Japanse nationale ploeg, maar ...

13
13
Tom Caluwé schetst harde realiteit bij KV Mechelen

Sportief directeur Tom Caluwé windt er geen doekjes om: de club staat momenteel niet waar ze ...

37
37
Boskamp maakt zich zorgen over één Rode Duivel

Romelu Lukaku kreeg tegen Italië opnieuw een beperkte invalbeurt en kon daarin niet helemaal ...

122
122
Marc Degryse ziet duidelijke verandering bij de Rode Duivels

De 0-2-zege van de Rode Duivels in Italië heeft indruk gemaakt op Marc Degryse. De analist ziet ...

67
67
De Ketelaere onder de indruk: "Blijft een groot voetballand"

De Rode Duivels hebben met een overtuigende 0-2-zege in Italië een statement gemaakt. Ook ...

43
43
Defour haalt opnieuw stevig uit naar Garcia

Dat Steven Defour geen fan was van Rudi Garcia, dat was al duidelijk. In zijn analyse voor Het ...

101
101
Hasi verklapt: "Ik wilde hem weghalen bij Anderlecht"

De passage van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht was niet bepaald goed te noemen. De coach werd ...

105
105
Voorzitter Man City komt met statement na alle ophef

Manchester City-voorzitter Khaldoon Al Mubarak heeft zich rechtstreeks tot de supporters van de ...

63
63
Pocognoli debuteert met kleine tegenvaller bij Schotland

Schotland verraste vriend en vijand door Sebastien Pocognoli aan te stellen als bondscoach. De ...

37
37
Albert lyrisch over Rode Duivel: "Een toekomstige ster"

Mika Godts heeft tegen Italië indruk gemaakt en krijgt daarvoor ook lof uit onverwachte hoek. ...

186
186
Beerschot op zijn hoede: "Match van het jaar"

Beerschot trekt morgen in de zesde ronde van de Croky Cup naar Crossing Schaarbeek. Op papier is de ...

59
59
Supportersclash Beerschot-KVM: Gevolgen zijn bikkelhard

De gebeurtenissen op een parking in Geel blijven nazinderen binnen de supporterswereld. Wat vorig ...

130
130
Lukebakio ziet enorme weelde: "Dat is onze sterkte"

Dodi Lukebakio scoorde alweer na een invalbeurt. De explosieve winger kan zeer goed invallen en is ...

54
54
Ze vallen als vliegen: wéér blessures in de Nations League

De Nations League is nog maar amper begonnen, maar de blessurelijst begint nu al stevig aan te ...

123
123
Leoni geeft hét verhaal: "Daarom verliet ik Anderlecht"

Theo Leoni heeft bij LN24 opnieuw teruggeblikt op zijn vertrek bij Anderlecht. De middenvelder, die ...

202
202
Van Bommel: "De beste speler uit de Belgische geschiedenis"

Kevin De Bruyne maakte tegen Italië opnieuw indruk. De Belgische spelmaker stond een uur op het ...

1592
1592
Mancini kritisch na kansloze nederlaag tegen België

Roberto Mancini was na de 0-2-nederlaag van Italië tegen België duidelijk over de ...

260
260
Duivel scoort punten in Wallonië: "Perfecte wedstrijd"

Verschillende spelers behoorden vrijdag tot de uitblinkers bij de Rode Duivels in hun verdiende zege ...

106
106
Lukaku vs. Donnarumma: directe trigger voor conflict onthuld

Vlak na de hun onderlinge Nations League-duel gingen de poppen aan het dansen tussen België en ...

336
336
Zorgen voor Zidane: opdoffer Frankrijk voor clash in Brussel

Veel tijd om te genieten van hun triomftocht in Rome hebben de Rode Duivels niet. Maandag wacht ...

99
99
City davert op grondvesten: degradatie naar vierde divisie?

Qua resultaten is Manchester City uitstekend aan het post Pep Guardiola-tijdperk. Maar deze week ...

434
434

Meer sportnieuws