Concurrent Vanaken: Club Brugge’s plan loopt faliekant af

778
Concurrent Vanaken: Club Brugge’s plan loopt faliekant af

Club Brugge wilde Armin Gigovic als concurrent voor Hans Vanaken en als versterking voor de posities van Hugo Vetlesen en Casper Nielsen. Ondanks de blauw-zwarte interesse tekende hij dinsdag uiteindelijk voor het Duitse promovendus Holstein Kiel.

LEES OOK: Erfgenaam Vanaken gezocht: "Hij had geen plaats bij beste Club"

Club Brugge wilde Gigovic als concurrent Vanaken

Armin Gigovic stond op de lijst bij AA Gent, maar daar wordt Mathias Delorge de nieuwe spelverdeler. Onlangs meldde Het Nieuwsblad dat de Bosnische middenvelder ook doelwit is voor Club Brugge.

Gigovic moest bij de landskampioen de concurrentie aangaan met Hugo Vetlesen en Casper Nielsen. Hij is bovendien geen onbekende voor Club Brugge. Drie jaar geleden stond hij al hoog op het verlanglijstje van de club.

Destijds toonden niet alleen AA Gent en RSC Anderlecht interesse, maar ook grotere clubs zoals Arsenal en Manchester City. Uiteindelijk koos Gigovic voor een transfer naar het Russische FK Rostov.

Vorig jaar werd hij bij Club Brugge ook al genoemd als mogelijke opvolger voor Hans Vanaken. Zowel bij Helsingborgs IF, FK Rostov, Odense BK als bij FC Midtjylland heeft Gigovic op vergelijkbare posities gespeeld als Vanaken bij Club Brugge, met name in het linker centrale gedeelte.

Nu werd hij eerder gezien als een concurrent voor Vetlesen en Nielsen.

Gigovic vertrekt bij FK Rostov: Holstein Kiel wint de strijd

Armin Gigovic was al een tijdje op zoek naar een nieuwe club en trainde recentelijk mee met Helsingborg IF. De ambitieuze middenvelder speelde het afgelopen anderhalf jaar voor FC Midtjylland, maar zijn avontuur daar eindigde vorig seizoen.

“Mijn toekomst is hopelijk geweldig, maar ik weet niet waar die zal zijn. Zolang het een plek is waar ik me kan blijven ontwikkelen en mezelf als speler kan laten zien, zal dat geweldig zijn. Ik geloof en hoop dat er iets goeds wacht”, zei Gigovic.

De 22-jarige middenvelder had nog een contract tot 2025 bij FK Rostov, maar vanwege de oorlog tussen Rusland en Oekraïne is hij op zoek naar een andere oplossing.

Gigovic had geen plannen om terug te keren naar FK Rostov, maar ook dit jaar zal hij niet op de Belgische velden te bewonderen zijn. De tweevoudige Bosnische international ondertekende dinsdag een contract bij Duitse promovendus Holstein Kiel.

Powerplayer en tempobepaler

Armin Gigovic is van nature een centrale middenvelder, maar hij kan ook moeiteloos spelen als 'zes' of op de 'acht'. Hij staat bekend als een dynamische speler met uitstekende balbeheersing, powerplay en een goed spelinzicht.

Gigovic heeft graag de bal aan zijn voeten, waardoor hij het tempo van de wedstrijd kan bepalen. Bovendien beschikt hij over een breed scala aan passes, zowel korte en precieze passes als snelle en progressieve passes, waarmee hij als regisseur van het team kan fungeren.

Gigovic kan aanvallen opzetten en de vijandelijke defensies uit verband spelen. Deense journalisten prijzen Gigovic alom voor zijn uitstekende overzicht en spelintelligentie.

Het toevoegen van Gigovic aan de selectie van Club Brugge had de tactische flexibiliteit van het team dus aanzienlijk kunnen vergroten. Gigovic heeft grote voetballende en fysieke kwaliteiten, een indrukwekkende gestalte, met een lengte van 1,87 meter, en hij laat al op jonge leeftijd een volwassen indruk achter.

Heeft Club Brugge nog een concurrent voor Vanaken nodig?

Meest recent

Vitor Bruno steekt hand in eigen boezem: “Mijn fout”

RSC Anderlecht nam het in de eerste groepsmatch van de Europa League op tegen Olympique Lyon. ...

11
11
Mbappé afgemaakt na scheldtirade: Franse superster woedend

Real Madrid won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van Elche. In het slot werd het 2-3 ...

10
10
Cvetkovic geeft dé oorzaak voor wisselvallig Anderlecht

Steven Defour vond het vreemd dat Mihajlo Cvetkovic startte tegen Lyon, maar dat was het niet. De ...

93
93
Chelsea verrast iedereen met zeer groot nieuws

Chelsea is nog maar eens matig aan het seizoen begonnen. De Engelsen zijn ondanks het spenderen van ...

33
33
Uitblinker én tegenvaller bij RSCA: "Geloof nog in hem"

RSC Anderlecht speelde zeer wisselvallig tegen Lyon. Een zeer povere eerste helft, een goede tweede. ...

262
262
‘Eerste stunt Van Bommel: compleet nieuw spitsenduo’

Mark van Bommel krijgt bij zijn eerste selectie meteen een stevig spitsenprobleem voorgeschoteld. ...

577
577
Zorgen voor Hubert: "Dit is erg hard"

Union SG met vanavond aan de bak tegen Viktoria Plzen. Een ploeg die ze in principe moeten kunnen ...

62
62
Coosemans en Maamar scherp na verlies van Anderlecht

RSC Anderlecht opende de League Phase in de Europa League met een verliespartij tegen Lyon. Colin ...

214
214
Bruno zet de puntjes op de i na nederlaag van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor met 1-2 van Olympique Lyon en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars ...

305
305
Tedesco zwaar in de nesten: coach zit met groot probleem

Domenico Tedeco is alweer ontslagen. Na amper 99 dagen mocht hij zijn koffers pakken bij Bologna. ...

70
70
Zorgt Van Bommel voor verrassende Duivel bij KRC Genk?

Vrijdag maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend. Er worden veel namen genoemd als ...

209
209
Anderlecht genekt door VAR? Vandenbempt fileert Mata-fase

RSC Anderlecht heeft woensdagavond zijn meerdere moeten erkennen in Olympique Lyon: 1-2. Gezien het ...

900
900
Scorende De Cuyper blameert Tielemans; Barça scoort er zeven

Manchester United is een zoveelste deceptie rijker. Met Youri Tielemans als kapitein werd MUFC ...

74
74
UEL: Lukebakio schittert in San Siro; Yaremchuk matchwinnaar

De eerste wedstrijden van de openingsspeeldag in de Europa League zijn achter de rug. En dat leverde ...

47
47
Stunt blijft uit: Anderlecht komt rampstart niet te boven tegen Lyon

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met ...

151
151
Union winnaar Europa League? CEO reageert na straffe voorspelling

Union SG slaagde er uiteindelijk niet in om zich via de voorrondes te plaatsen voor de League Phase ...

114
114
Erfgenaam Vanaken gezocht: "Hij had geen plaats bij beste Club"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

463
463
Anderlecht ziet sterretjes tegen Lyon: "Hij is een ramp"

RSC Anderlecht heeft woensdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang ...

304
304
Genk sputtert voorin: duo geslachtofferd in basiself?

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

459
459
Vertederende beelden: Duranville geniet van Anderlecht-terugkeer

RSC Anderlecht kruist woensdagavond de degens met Olympique Lyon. Bij de Fransen begint Julien ...

120
120
Anderlecht-Lyon: Bruno verrast iedereen met onuitgegeven ploeg

RSC Anderlecht staat woensdagavond voor een mooie uitdaging. Paars-Wit opent dan zijn campagne in de ...

96
96
Anderlecht maakt indruk: opvallende voorspelling Lyon-coach

RSC Anderlecht begint woensdagavond aan zijn campagne in de League Phase van de Europa League. Zo ...

312
312
‘Van Bommel blaast De Bruyne-comeback zelf op’

Kevin De Bruyne lijkt zijn basisplaats bij Napoli opnieuw te veroveren, maar dreigt die straks net ...

287
287
Openda en Duranville? Lyon-ster geeft ongezouten analyse

Bij Olympique Lyon staat vanavond Loïs Openda wellicht in de basis, Julien Duranville mag ...

57
57
Euvrard wil tegen AA Gent komaf maken met pijnlijk cijfer

Standard begon goed aan het seizoen, maar tegen KVC Westerlo werden ze wel met de voeten op de grond ...

159
159

Meer sportnieuws