'Transfersoap bij AA Gent: nieuwe ontwikkeling in de maak?'

door
'Transfersoap bij AA Gent: nieuwe ontwikkeling in de maak?'

Nadat het zich eerst focuste op aanvallende versterking maakt AA Gent nu werk van vers bloed op het middenveld. Naar verluidt staan de Buffalo's op het punt om aan het langste eind te trekken in de jacht op Mathias Delorge. Een ander dossier dreigt dan weer in het water te vallen. Of volgt er toch nog een zoveelste wending?

Eerder op de dag geraakte bekend dat de op til staande deal omtrent Aimé Omgba was afgesprongen. Nochtans leek alleen diens medische keuring de overstap van de 21-jarige Nederlander nog in de weg te staan. Nadat hij zelf een doorbraak forceerde vond AA Gent tenslotte een overeenkomst met zijn huidige werkgever NAC Breda.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Discussie rond Omgba

Inclusief bonussen zouden de Gentenaren ruim drie miljoen op tafel leggen voor Omgba, alleen kwam de Nederlandse promovendus op de valreep plots nog met een opvallende eis op de proppen. NAC wenste het volledige bedrag namelijk in één keer te ontvangen, terwijl de Buffalo's het geld in schijven op hun rekening wilden storten.

Daardoor werd de stekker abrupt uit de onderhandelingen getrokken. Voorlopig toch, want hoewel de transfer op losse schroeven staat valt het volgens Het Laatste Nieuws niet uit te sluiten dat beide partijen er alsnog uitkomen. De nakende komst van Delorge zou alleszins geen invloed hebben op de plannen in de Planet Group Arena.

Alsnog naar AA Gent?

Vooralsnog werd er volgens Voetbal International wel geen vooruitgang meer geboekt. In afwachting van een oplossing traint Omgba ook nog altijd gewoon mee bij NAC, waar zijn recente uithalen naar de club hem door zijn ploegmaats wel niet echt in dank worden afgenomen. Onder andere Jan Van Den Bergh tikt hem op de vingers.

"Hij heeft met dat interview een slechte beslissing genomen. Ongepast naar de club toe. Voor ons is het vooral goed dat het nu klaar is en lekker dat er budget vrij gaat komen", vertelt onze landgenoot onder meer aan het medium. Of hoe men er in Breda blijkbaar toch nog steeds vanuit gaat dat het straks wel tot een akkoord zal komen.

AA Gent kan Omgba beter opgeven

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

84
84
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

49
49
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

107
107
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

34
34
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

66
66
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

165
165
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

173
173
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

41
41
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

95
95
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

178
178
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

53
53
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

171
171
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

93
93
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

80
80
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

78
78
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

79
79
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

201
201
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

243
243
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

158
158
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

82
82
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

242
242
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

511
511
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

71
71
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

417
417
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

102
102

Meer sportnieuws