'Transfersoap bij AA Gent: nieuwe ontwikkeling in de maak?'

door
'Transfersoap bij AA Gent: nieuwe ontwikkeling in de maak?'

Nadat het zich eerst focuste op aanvallende versterking maakt AA Gent nu werk van vers bloed op het middenveld. Naar verluidt staan de Buffalo's op het punt om aan het langste eind te trekken in de jacht op Mathias Delorge. Een ander dossier dreigt dan weer in het water te vallen. Of volgt er toch nog een zoveelste wending?

Eerder op de dag geraakte bekend dat de op til staande deal omtrent Aimé Omgba was afgesprongen. Nochtans leek alleen diens medische keuring de overstap van de 21-jarige Nederlander nog in de weg te staan. Nadat hij zelf een doorbraak forceerde vond AA Gent tenslotte een overeenkomst met zijn huidige werkgever NAC Breda.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Discussie rond Omgba

Inclusief bonussen zouden de Gentenaren ruim drie miljoen op tafel leggen voor Omgba, alleen kwam de Nederlandse promovendus op de valreep plots nog met een opvallende eis op de proppen. NAC wenste het volledige bedrag namelijk in één keer te ontvangen, terwijl de Buffalo's het geld in schijven op hun rekening wilden storten.

Daardoor werd de stekker abrupt uit de onderhandelingen getrokken. Voorlopig toch, want hoewel de transfer op losse schroeven staat valt het volgens Het Laatste Nieuws niet uit te sluiten dat beide partijen er alsnog uitkomen. De nakende komst van Delorge zou alleszins geen invloed hebben op de plannen in de Planet Group Arena.

Alsnog naar AA Gent?

Vooralsnog werd er volgens Voetbal International wel geen vooruitgang meer geboekt. In afwachting van een oplossing traint Omgba ook nog altijd gewoon mee bij NAC, waar zijn recente uithalen naar de club hem door zijn ploegmaats wel niet echt in dank worden afgenomen. Onder andere Jan Van Den Bergh tikt hem op de vingers.

"Hij heeft met dat interview een slechte beslissing genomen. Ongepast naar de club toe. Voor ons is het vooral goed dat het nu klaar is en lekker dat er budget vrij gaat komen", vertelt onze landgenoot onder meer aan het medium. Of hoe men er in Breda blijkbaar toch nog steeds vanuit gaat dat het straks wel tot een akkoord zal komen.

AA Gent kan Omgba beter opgeven

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

77
77
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

39
39
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

447
447
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

87
87
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

282
282
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

77
77
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

375
375
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

364
364
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

123
123
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

436
436
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

259
259
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

456
456
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

520
520
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

427
427
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

185
185
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

261
261
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

354
354
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

229
229
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

95
95
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

225
225
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

210
210
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

63
63
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

693
693
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

669
669

Meer sportnieuws