'Transfersoap bij AA Gent: nieuwe ontwikkeling in de maak?'

506 stemmen
'Transfersoap bij AA Gent: nieuwe ontwikkeling in de maak?'

Nadat het zich eerst focuste op aanvallende versterking maakt AA Gent nu werk van vers bloed op het middenveld. Naar verluidt staan de Buffalo's op het punt om aan het langste eind te trekken in de jacht op Mathias Delorge. Een ander dossier dreigt dan weer in het water te vallen. Of volgt er toch nog een zoveelste wending?

Eerder op de dag geraakte bekend dat de op til staande deal omtrent Aimé Omgba was afgesprongen. Nochtans leek alleen diens medische keuring de overstap van de 21-jarige Nederlander nog in de weg te staan. Nadat hij zelf een doorbraak forceerde vond AA Gent tenslotte een overeenkomst met zijn huidige werkgever NAC Breda.

LEES OOK: KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

Discussie rond Omgba

Inclusief bonussen zouden de Gentenaren ruim drie miljoen op tafel leggen voor Omgba, alleen kwam de Nederlandse promovendus op de valreep plots nog met een opvallende eis op de proppen. NAC wenste het volledige bedrag namelijk in één keer te ontvangen, terwijl de Buffalo's het geld in schijven op hun rekening wilden storten.

Daardoor werd de stekker abrupt uit de onderhandelingen getrokken. Voorlopig toch, want hoewel de transfer op losse schroeven staat valt het volgens Het Laatste Nieuws niet uit te sluiten dat beide partijen er alsnog uitkomen. De nakende komst van Delorge zou alleszins geen invloed hebben op de plannen in de Planet Group Arena.

Alsnog naar AA Gent?

Vooralsnog werd er volgens Voetbal International wel geen vooruitgang meer geboekt. In afwachting van een oplossing traint Omgba ook nog altijd gewoon mee bij NAC, waar zijn recente uithalen naar de club hem door zijn ploegmaats wel niet echt in dank worden afgenomen. Onder andere Jan Van Den Bergh tikt hem op de vingers.

"Hij heeft met dat interview een slechte beslissing genomen. Ongepast naar de club toe. Voor ons is het vooral goed dat het nu klaar is en lekker dat er budget vrij gaat komen", vertelt onze landgenoot onder meer aan het medium. Of hoe men er in Breda blijkbaar toch nog steeds vanuit gaat dat het straks wel tot een akkoord zal komen.

AA Gent kan Omgba beter opgeven

Meest recent

'AA Gent mag dromen van uitgaande toptransfer'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

11
11
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

2
2
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

67
67
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

138
138
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

114
114
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

144
144
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

194
194
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

32
32
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

130
130
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

352
352
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

201
201
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

91
91
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

275
275
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

92
92
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

342
342
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

115
115
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

73
73
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

47
47
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

538
538
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

111
111
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

87
87
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

249
249
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

109
109

Meer sportnieuws