'Anderlecht heeft beet: toptarget dropt serieuze hint'

door
'Anderlecht heeft beet: toptarget dropt serieuze hint'

Om diverse redenen sloeg Anderlecht als enige eersteklasser nog niet toe op de transfermarkt. Afwachten of dat geduld loont, want in meerdere dossiers dreigt Jesper Fredberg ook nu weer achter het net te vissen. Gelukkig lijkt er in enkele andere deals wél witte rook in de maak.

Zo zouden de Brusselaars op het punt staan om Ludwig Augustinsson definitief over te nemen van Sevilla, dat hem vorig seizoen al in het Lotto Park stalde. Toen maakte de 30-jarige Zweed een uitstekende indruk, en dus lijkt de openstaande vacature links achterin alvast gevuld.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Fredberg bedient Riemer

Daarnaast kan Brian Riemer echter nog meer defensieve versterking gebruiken. Vooral in het hart van de verdediging oogt de spoeling na de exit van Zeno Debast en Federico Gattoni uiterst schaars. Daarom heeft Fredberg naar verluidt een oogje laten vallen op Jan-Carlo Simic.

De afgelopen dagen geraakte al bekend dat het dossier van de 19-jarige Serviër in een stroomversnelling was beland. Paars-Wit zou een drietal miljoen op tafel leggen om hem over te nemen van AC Milan, met wie het op clubniveau daaromtrent reeds een overeenkomst bereikte.

Simic dropt grote hint

Ook op persoonlijk niveau lijken alle puntjes nu stilaan op de i te staan. Op sociale media is Simic, die afhankelijk van de bron een contract voor vier of vijf seizoenen tekent bij de recordkampioen, onder andere Jan Vertonghen, Killian Sardella en Moussa N'Diaye is beginnen volgen.

Tenzij de medische keuring nog roet in het eten gooit lijken zij straks dus zijn collega's te worden in de RSCA-defensie. Ook volgens La Dernière Heure zal Simic behoudens een ommekeer snel zijn kribbel zetten. Allicht wordt hij eerstdaags dus voorgesteld als eerste zomeraanwinst.

Denkt u dat Simic zaterdag al zal spelen tegen STVV?

Meest recent

Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

17
17
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

18
18
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

40
40
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

176
176
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

207
207
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

216
216
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

298
298
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

246
246
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

131
131
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

46
46
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

228
228
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

60
60
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

499
499
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

421
421
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

157
157
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

891
891
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

144
144
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

551
551
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

284
284
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

639
639
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

487
487

Meer sportnieuws