'Anderlecht heeft beet: toptarget dropt serieuze hint'

1373 stemmen
'Anderlecht heeft beet: toptarget dropt serieuze hint'

Om diverse redenen sloeg Anderlecht als enige eersteklasser nog niet toe op de transfermarkt. Afwachten of dat geduld loont, want in meerdere dossiers dreigt Jesper Fredberg ook nu weer achter het net te vissen. Gelukkig lijkt er in enkele andere deals wél witte rook in de maak.

Zo zouden de Brusselaars op het punt staan om Ludwig Augustinsson definitief over te nemen van Sevilla, dat hem vorig seizoen al in het Lotto Park stalde. Toen maakte de 30-jarige Zweed een uitstekende indruk, en dus lijkt de openstaande vacature links achterin alvast gevuld.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Fredberg bedient Riemer

Daarnaast kan Brian Riemer echter nog meer defensieve versterking gebruiken. Vooral in het hart van de verdediging oogt de spoeling na de exit van Zeno Debast en Federico Gattoni uiterst schaars. Daarom heeft Fredberg naar verluidt een oogje laten vallen op Jan-Carlo Simic.

De afgelopen dagen geraakte al bekend dat het dossier van de 19-jarige Serviër in een stroomversnelling was beland. Paars-Wit zou een drietal miljoen op tafel leggen om hem over te nemen van AC Milan, met wie het op clubniveau daaromtrent reeds een overeenkomst bereikte.

Simic dropt grote hint

Ook op persoonlijk niveau lijken alle puntjes nu stilaan op de i te staan. Op sociale media is Simic, die afhankelijk van de bron een contract voor vier of vijf seizoenen tekent bij de recordkampioen, onder andere Jan Vertonghen, Killian Sardella en Moussa N'Diaye is beginnen volgen.

Tenzij de medische keuring nog roet in het eten gooit lijken zij straks dus zijn collega's te worden in de RSCA-defensie. Ook volgens La Dernière Heure zal Simic behoudens een ommekeer snel zijn kribbel zetten. Allicht wordt hij eerstdaags dus voorgesteld als eerste zomeraanwinst.

Denkt u dat Simic zaterdag al zal spelen tegen STVV?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

14
14
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

62
62
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

185
185
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

122
122
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

63
63
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

211
211
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

79
79
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

255
255
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

94
94
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

43
43
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

98
98
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

492
492
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

99
99
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

229
229
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

92
92
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

82
82
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws