Johan Bakayoko zit nog steeds bij PSV, maar de Rode Duivels wordt nog nadrukkelijk in verband gebracht met een toptransfer deze zomermercato.
Journalist Sacha Tavolieri gaf een update en stand van zaken over de situatie van Bakayoko. Er wordt verwacht dat hij in augustus een move zal maken.
LEES OOK: ‘Bakayoko-hype escaleert: twee topclubs duwen door’
Europese grootmachtenBakayoko kende een topseizoen bij PSV en werd met de vingers in de neus kampioen in de Nederlandse Eredivisie. Ook in Europa liet de buitenspeler zich opmerken met zijn snelheid en dribbels. Bondscoach Domenico Tedesco nam Bakayoko ook mee naar het Europees Kampioenschap in Duitsland.
Daar moest Bakayako echter genoegen nemen met een reserverol en niet veel speelminuten. Zelf uitte hij daar al zijn teleurstelling over, maar mogelijk zorgt een stap hogerop ook voor een hogere rangorde bij de Rode Duivels. Verschillende Europese topclubs liggen nog op de loer.
Kompany versus …
Vincent Kompany en Bayern München zijn nog steeds gecharmeerd, maar de Duitse grootmacht moet eerst buitenspelers verkopen vooraleer het zal investeren. Der Rekordmeister is echter niet de enige Duitse club. Ook het RB Leipzig van Loïs Openda wil Bakayoko binnenhalen.
De Duitse toppers krijgen concurrentie van onder meer Liverpool. Volgens Tavolieri staat Bakayoko ook nog steeds hoog op het lijstje van The Reds. Daar staat met Arne Slot ook een nieuwe hoofdtrainer aan het roer. Slot was eerder actief bij Feyenoord en kent Bakayoko nog van de Eredivisie.
🇧🇪 Let's proceed in order of interest...
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) July 22, 2024
🇩🇪 Johan Bakayoko’s still a name very appreciated by Kompany & Eberl despite #FCBayern needs to sell wingers before moving on him.
⚪️ #RBLeipzig keep discussion going these last weeks.
🔴🦅Bakayoko’s name stays in #LFC list…
🇧🇪 Been… https://t.co/OnCvLPedBf pic.twitter.com/u4AwLRFWOV