‘Bod Anderlecht bevestigd, concurrentie voor toptransfer’

door
‘Bod Anderlecht bevestigd, concurrentie voor toptransfer’

RSC Anderlecht heeft weldegelijk een bod uitgebracht op aanvallende middenvelder Filip Marchwinski. Tegenover Poolse media bevestigde de Sportief Directeur van Lech Poznan de interesse.

Marchwinski is een Poolse middenvelder die bij Lech Poznan nog een contract heeft tot 2025. Hij heeft een marktwaarde van zes miljoen euro, maar Anderlecht hoopt door zijn contractsituatie wat af te krijgen van de prijs.

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Concurrentie

Eerder werd al bekendgemaakt dat Anderlecht een bod van zo’n drie miljoen euro heeft uitgebracht. “Een speler als Marchwinski is klaar om een volgende stap te zetten om zich verder te ontwikkelen. Er is interesse en de onderhandelingen zijn aan de gang. Al kan ik niet bevestigen dat Anderlecht het meest specifiek is in dit dossier”, citeert Het Nieuwsblad SD Tomasz Rzasa.

Anderlecht lijkt aldus niet in pole position te liggen voor de Pool. Naar verluidt is ook het Franse Strasbourg erg geïnteresseerd. Ook uit Frankrijk zou er al een bod zijn neergelegd voor de aanvallende middenvelder. Jesper Fredberg is nog naarstig op zoek naar een creatieve middenvelder.

Exit Flips?

Met de komst van een nieuwe nummer 10 lijkt de toekomst van Alexis Flips zeer onzeker bij Anderlecht. De Fransman zou mogelijk een nieuwe kans krijgen onder Brian Riemer, maar het ziet er naar uit dat paars-wit de transfermarkt zal opgaan om een nieuwe creatieveling in huis te halen.

Een goede speler voor Anderlecht?

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

17
17
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

47
47
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

38
38
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

69
69
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

32
32
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

336
336
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

128
128
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

80
80
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

214
214
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

279
279
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

259
259
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

92
92
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

458
458
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

95
95
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

275
275
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

251
251
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

227
227
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

520
520
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

597
597
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

430
430
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

39
39
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws