‘Bod Anderlecht bevestigd, concurrentie voor toptransfer’

door
‘Bod Anderlecht bevestigd, concurrentie voor toptransfer’

RSC Anderlecht heeft weldegelijk een bod uitgebracht op aanvallende middenvelder Filip Marchwinski. Tegenover Poolse media bevestigde de Sportief Directeur van Lech Poznan de interesse.

Marchwinski is een Poolse middenvelder die bij Lech Poznan nog een contract heeft tot 2025. Hij heeft een marktwaarde van zes miljoen euro, maar Anderlecht hoopt door zijn contractsituatie wat af te krijgen van de prijs.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Concurrentie

Eerder werd al bekendgemaakt dat Anderlecht een bod van zo’n drie miljoen euro heeft uitgebracht. “Een speler als Marchwinski is klaar om een volgende stap te zetten om zich verder te ontwikkelen. Er is interesse en de onderhandelingen zijn aan de gang. Al kan ik niet bevestigen dat Anderlecht het meest specifiek is in dit dossier”, citeert Het Nieuwsblad SD Tomasz Rzasa.

Anderlecht lijkt aldus niet in pole position te liggen voor de Pool. Naar verluidt is ook het Franse Strasbourg erg geïnteresseerd. Ook uit Frankrijk zou er al een bod zijn neergelegd voor de aanvallende middenvelder. Jesper Fredberg is nog naarstig op zoek naar een creatieve middenvelder.

Exit Flips?

Met de komst van een nieuwe nummer 10 lijkt de toekomst van Alexis Flips zeer onzeker bij Anderlecht. De Fransman zou mogelijk een nieuwe kans krijgen onder Brian Riemer, maar het ziet er naar uit dat paars-wit de transfermarkt zal opgaan om een nieuwe creatieveling in huis te halen.

Een goede speler voor Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

42
42
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

49
49
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

27
27
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

69
69
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

29
29
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

18
18
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

190
190
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

311
311
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

276
276
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

39
39
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

36
36
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

240
240
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

261
261
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

249
249
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

282
282
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

226
226
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

91
91
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

340
340
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

606
606
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

45
45
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

70
70
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

394
394
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

559
559
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

163
163
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

141
141

Meer sportnieuws