‘Bod Anderlecht bevestigd, concurrentie voor toptransfer’

door
‘Bod Anderlecht bevestigd, concurrentie voor toptransfer’

RSC Anderlecht heeft weldegelijk een bod uitgebracht op aanvallende middenvelder Filip Marchwinski. Tegenover Poolse media bevestigde de Sportief Directeur van Lech Poznan de interesse.

Marchwinski is een Poolse middenvelder die bij Lech Poznan nog een contract heeft tot 2025. Hij heeft een marktwaarde van zes miljoen euro, maar Anderlecht hoopt door zijn contractsituatie wat af te krijgen van de prijs.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Concurrentie

Eerder werd al bekendgemaakt dat Anderlecht een bod van zo’n drie miljoen euro heeft uitgebracht. “Een speler als Marchwinski is klaar om een volgende stap te zetten om zich verder te ontwikkelen. Er is interesse en de onderhandelingen zijn aan de gang. Al kan ik niet bevestigen dat Anderlecht het meest specifiek is in dit dossier”, citeert Het Nieuwsblad SD Tomasz Rzasa.

Anderlecht lijkt aldus niet in pole position te liggen voor de Pool. Naar verluidt is ook het Franse Strasbourg erg geïnteresseerd. Ook uit Frankrijk zou er al een bod zijn neergelegd voor de aanvallende middenvelder. Jesper Fredberg is nog naarstig op zoek naar een creatieve middenvelder.

Exit Flips?

Met de komst van een nieuwe nummer 10 lijkt de toekomst van Alexis Flips zeer onzeker bij Anderlecht. De Fransman zou mogelijk een nieuwe kans krijgen onder Brian Riemer, maar het ziet er naar uit dat paars-wit de transfermarkt zal opgaan om een nieuwe creatieveling in huis te halen.

Een goede speler voor Anderlecht?

Meest recent

Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

9
9
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

23
23
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

180
180
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

175
175
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

150
150
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

156
156
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

129
129
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

268
268
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

180
180
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

235
235
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

70
70
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

183
183
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

427
427
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

396
396
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

120
120
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

125
125
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

392
392
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

297
297
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

122
122
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

301
301
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

144
144
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

594
594
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

143
143

Meer sportnieuws