'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

door
'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

Club Brugge begint zonder echte backs aan het seizoen, want door de blessures van Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe moeten jonkies Joaquin Seys en Amine Et-Taïbi voorlopig depanneren. Nu kreeg Blauw-Zwart nog meer slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Nadat hij in de oefenpot tegen PSV geblesseerd naar de kant moest kwam Victor Barbera tijdens het verdere verloop van de voorbereiding niet meer in actie. Zelf verschafte de landskampioen geen informatie over wat er aan de hand is met de 19-jarige Spanjaard.

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Blessure van Barbera

In zijn thuisland meldt Mundo Deportivo nu evenwel dat Barbera een gedeeltelijke scheur in de ligamenten van zijn enkel heeft opgelopen. Daardoor zal de aanvaller wellicht een tweetal maanden buiten strijd zijn. Een serieuze opdoffer, vooral dan voor Barbera zelf.

Eerder maakte hetzelfde medium namelijk reeds gewag van een eventuele overstap naar de Spaanse promovendus Espanyol. Nu luidt het dat een terugkeer naar Catalonië wel degelijk een concrete optie was voor het voormalig jeugdproduct van FC Barcelona.

Toekomst in Brugge?

Hoewel hij nog tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel zou men daar tenslotte al genoegen nemen met een beperkte transfersom van een half miljoen, aangevuld met bonussen. Een koopje volgens zijn landgenoten, die hoog oplopen met de kwaliteiten van Barbera.

In plaats daarvan zal hij Nicky Hayen alsnog moeten proberen te overtuigen. Met onder andere Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant is de concurrentie voorin echter niet min. Na zijn revalidatie zal Barbera vermoedelijk eerst terug aansluiten bij Club NXT.

Gelooft u nog in Barbera?

Meest recent

Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

3
3
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

29
29
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

27
27
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

57
57
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

64
64
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

218
218
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

98
98
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

236
236
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

36
36
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

380
380
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

190
190
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

117
117
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

43
43
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

82
82
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

269
269
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

132
132
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

403
403
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

236
236
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

119
119
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

104
104
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

83
83

Meer sportnieuws