'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

door
'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

Club Brugge begint zonder echte backs aan het seizoen, want door de blessures van Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe moeten jonkies Joaquin Seys en Amine Et-Taïbi voorlopig depanneren. Nu kreeg Blauw-Zwart nog meer slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Nadat hij in de oefenpot tegen PSV geblesseerd naar de kant moest kwam Victor Barbera tijdens het verdere verloop van de voorbereiding niet meer in actie. Zelf verschafte de landskampioen geen informatie over wat er aan de hand is met de 19-jarige Spanjaard.

LEES OOK: Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

Blessure van Barbera

In zijn thuisland meldt Mundo Deportivo nu evenwel dat Barbera een gedeeltelijke scheur in de ligamenten van zijn enkel heeft opgelopen. Daardoor zal de aanvaller wellicht een tweetal maanden buiten strijd zijn. Een serieuze opdoffer, vooral dan voor Barbera zelf.

Eerder maakte hetzelfde medium namelijk reeds gewag van een eventuele overstap naar de Spaanse promovendus Espanyol. Nu luidt het dat een terugkeer naar Catalonië wel degelijk een concrete optie was voor het voormalig jeugdproduct van FC Barcelona.

Toekomst in Brugge?

Hoewel hij nog tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel zou men daar tenslotte al genoegen nemen met een beperkte transfersom van een half miljoen, aangevuld met bonussen. Een koopje volgens zijn landgenoten, die hoog oplopen met de kwaliteiten van Barbera.

In plaats daarvan zal hij Nicky Hayen alsnog moeten proberen te overtuigen. Met onder andere Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant is de concurrentie voorin echter niet min. Na zijn revalidatie zal Barbera vermoedelijk eerst terug aansluiten bij Club NXT.

Gelooft u nog in Barbera?

Meest recent

'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

9
9
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

10
10
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

17
17
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

241
241
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

50
50
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

67
67
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

208
208
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

190
190
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

339
339
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

154
154
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

39
39
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

139
139
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

187
187
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

144
144
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

241
241
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

227
227
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

196
196
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

47
47
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

292
292
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

359
359
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

54
54
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

197
197
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

214
214
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

339
339

Meer sportnieuws