'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

door
'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

Club Brugge begint zonder echte backs aan het seizoen, want door de blessures van Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe moeten jonkies Joaquin Seys en Amine Et-Taïbi voorlopig depanneren. Nu kreeg Blauw-Zwart nog meer slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Nadat hij in de oefenpot tegen PSV geblesseerd naar de kant moest kwam Victor Barbera tijdens het verdere verloop van de voorbereiding niet meer in actie. Zelf verschafte de landskampioen geen informatie over wat er aan de hand is met de 19-jarige Spanjaard.

LEES OOK: Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

Blessure van Barbera

In zijn thuisland meldt Mundo Deportivo nu evenwel dat Barbera een gedeeltelijke scheur in de ligamenten van zijn enkel heeft opgelopen. Daardoor zal de aanvaller wellicht een tweetal maanden buiten strijd zijn. Een serieuze opdoffer, vooral dan voor Barbera zelf.

Eerder maakte hetzelfde medium namelijk reeds gewag van een eventuele overstap naar de Spaanse promovendus Espanyol. Nu luidt het dat een terugkeer naar Catalonië wel degelijk een concrete optie was voor het voormalig jeugdproduct van FC Barcelona.

Toekomst in Brugge?

Hoewel hij nog tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel zou men daar tenslotte al genoegen nemen met een beperkte transfersom van een half miljoen, aangevuld met bonussen. Een koopje volgens zijn landgenoten, die hoog oplopen met de kwaliteiten van Barbera.

In plaats daarvan zal hij Nicky Hayen alsnog moeten proberen te overtuigen. Met onder andere Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant is de concurrentie voorin echter niet min. Na zijn revalidatie zal Barbera vermoedelijk eerst terug aansluiten bij Club NXT.

Gelooft u nog in Barbera?

Meest recent

Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

17
17
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

20
20
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

65
65
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

119
119
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

11
11
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

421
421
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

43
43
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

115
115
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

87
87
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

229
229
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

374
374
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

175
175
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

117
117
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

151
151
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

108
108
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

283
283
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

59
59
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

49
49
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

795
795
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

488
488
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

256
256
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

423
423
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

249
249
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

206
206

Meer sportnieuws