'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

door
'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

Club Brugge begint zonder echte backs aan het seizoen, want door de blessures van Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe moeten jonkies Joaquin Seys en Amine Et-Taïbi voorlopig depanneren. Nu kreeg Blauw-Zwart nog meer slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Nadat hij in de oefenpot tegen PSV geblesseerd naar de kant moest kwam Victor Barbera tijdens het verdere verloop van de voorbereiding niet meer in actie. Zelf verschafte de landskampioen geen informatie over wat er aan de hand is met de 19-jarige Spanjaard.

LEES OOK: Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

Blessure van Barbera

In zijn thuisland meldt Mundo Deportivo nu evenwel dat Barbera een gedeeltelijke scheur in de ligamenten van zijn enkel heeft opgelopen. Daardoor zal de aanvaller wellicht een tweetal maanden buiten strijd zijn. Een serieuze opdoffer, vooral dan voor Barbera zelf.

Eerder maakte hetzelfde medium namelijk reeds gewag van een eventuele overstap naar de Spaanse promovendus Espanyol. Nu luidt het dat een terugkeer naar Catalonië wel degelijk een concrete optie was voor het voormalig jeugdproduct van FC Barcelona.

Toekomst in Brugge?

Hoewel hij nog tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel zou men daar tenslotte al genoegen nemen met een beperkte transfersom van een half miljoen, aangevuld met bonussen. Een koopje volgens zijn landgenoten, die hoog oplopen met de kwaliteiten van Barbera.

In plaats daarvan zal hij Nicky Hayen alsnog moeten proberen te overtuigen. Met onder andere Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant is de concurrentie voorin echter niet min. Na zijn revalidatie zal Barbera vermoedelijk eerst terug aansluiten bij Club NXT.

Gelooft u nog in Barbera?

Meest recent

Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

15
15
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

17
17
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

54
54
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

144
144
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

102
102
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

66
66
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

177
177
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

63
63
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

71
71
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

66
66
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

123
123
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

134
134
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

168
168
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

359
359
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

222
222
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

110
110
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

267
267
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

93
93
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

97
97
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

367
367
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

172
172
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

290
290
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

700
700
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118

Meer sportnieuws