'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

door
'Opdoffer voor Club Brugge: transfer valt in het water'

Club Brugge begint zonder echte backs aan het seizoen, want door de blessures van Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe moeten jonkies Joaquin Seys en Amine Et-Taïbi voorlopig depanneren. Nu kreeg Blauw-Zwart nog meer slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Nadat hij in de oefenpot tegen PSV geblesseerd naar de kant moest kwam Victor Barbera tijdens het verdere verloop van de voorbereiding niet meer in actie. Zelf verschafte de landskampioen geen informatie over wat er aan de hand is met de 19-jarige Spanjaard.

LEES OOK: Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Blessure van Barbera

In zijn thuisland meldt Mundo Deportivo nu evenwel dat Barbera een gedeeltelijke scheur in de ligamenten van zijn enkel heeft opgelopen. Daardoor zal de aanvaller wellicht een tweetal maanden buiten strijd zijn. Een serieuze opdoffer, vooral dan voor Barbera zelf.

Eerder maakte hetzelfde medium namelijk reeds gewag van een eventuele overstap naar de Spaanse promovendus Espanyol. Nu luidt het dat een terugkeer naar Catalonië wel degelijk een concrete optie was voor het voormalig jeugdproduct van FC Barcelona.

Toekomst in Brugge?

Hoewel hij nog tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel zou men daar tenslotte al genoegen nemen met een beperkte transfersom van een half miljoen, aangevuld met bonussen. Een koopje volgens zijn landgenoten, die hoog oplopen met de kwaliteiten van Barbera.

In plaats daarvan zal hij Nicky Hayen alsnog moeten proberen te overtuigen. Met onder andere Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant is de concurrentie voorin echter niet min. Na zijn revalidatie zal Barbera vermoedelijk eerst terug aansluiten bij Club NXT.

Gelooft u nog in Barbera?

Meest recent

Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

29
29
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

36
36
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

66
66
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

87
87
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

153
153
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

352
352
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

369
369
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

218
218
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

203
203
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

493
493
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

371
371
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

98
98
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

256
256
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

147
147
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

493
493
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

202
202
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

334
334
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

371
371
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

239
239
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

215
215

Meer sportnieuws