Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

door
Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

Club Brugge hoopt met rechsachter Hugo Siquet eerstdaags een vijfde zomeraanwinst vast te leggen. Daarmee blijkt de honger in Jan Breydel echter nog steeds niet gestild. Zo wil Blauw-Zwart opnieuw shoppen in Zuid-Amerika.

Daar vond Dévy Rigaux met de Argentijnse verdediger Zaid Romero, die bij zijn debuut in de Supercup tegen Union met een weliswaar lichte penaltyfout meteen aan de basis lag van de nederlaag, eerder al defensieve versterking. Nu zou hij zijn pijlen op Peru hebben gericht, want volgens lokale media heeft Club een oogje laten vallen op Joao Grimaldo.

LEES OOK: 'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

Club wil Grimaldo

De 21-jarige flankaanvaller is momenteel in zijn thuisland aan de slag bij Sporting Cristal, waar hij tot dusver reeds goed was voor 16 doelpunten en 14 assists in 114 optredens. Met die prestaties heeft hij zich naar verluidt ook in de kijker gespeeld bij clubs uit Argentinië en Mexico, maar zelf zou de zevenvoudig international liever naar Europa verhuizen.

Vermits hij nog maar anderhalf jaar vastligt bij zijn huidige werkgever lijkt het moment voor een transfer alleszins aangebroken. Wie weet kan Club dus een slagje slaan bij de zevenvoudig international, wiens marktwaarde op anderhalf miljoen wordt geschat. De interesse lijkt alvast concreet, want de onderhandelingen zouden zelfs al vergevorderd zijn.

Nusa of Skov out?

Volgens dezelfde bron wordt er volgende week dan ook een doorbraak verwacht in het dossier. Club lijkt zo te anticiperen op een eventuele exit van Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen, want op de flanken heeft Nicky Hayen momenteel ruimschoots voldoende opties voorhanden. Christos Tzolis lijkt bijvoorbeeld al te solliciteren naar een basisplaats.

Daarnaast kan Hayen straks ook weer over Michal Skoras beschikken, terwijl Chemsdine Talbi eveneens een kans verdient. Of sluit Grimaldo eerst aan bij Club NXT? Opvallend: Club deed al eens zaken met Sporting Cristal, waar het destijds zijn illustere landgenoot Andres Mendoza wegplukte. Wie weet treedt Grimaldo weldra dus wel in zijn voetsporen.

Wie zal volgens u nog vertrekken bij Club

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

40
40
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

56
56
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

6
6
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

84
84
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

27
27
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

133
133
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

152
152
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

178
178
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

65
65
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

254
254
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

148
148
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

284
284
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

252
252
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

214
214
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

330
330
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

272
272
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

77
77
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

357
357
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

296
296
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

211
211
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

269
269
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

151
151
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

536
536
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

164
164

Meer sportnieuws