Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

712 stemmen
Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

Club Brugge hoopt met rechsachter Hugo Siquet eerstdaags een vijfde zomeraanwinst vast te leggen. Daarmee blijkt de honger in Jan Breydel echter nog steeds niet gestild. Zo wil Blauw-Zwart opnieuw shoppen in Zuid-Amerika.

Daar vond Dévy Rigaux met de Argentijnse verdediger Zaid Romero, die bij zijn debuut in de Supercup tegen Union met een weliswaar lichte penaltyfout meteen aan de basis lag van de nederlaag, eerder al defensieve versterking. Nu zou hij zijn pijlen op Peru hebben gericht, want volgens lokale media heeft Club een oogje laten vallen op Joao Grimaldo.

LEES OOK: Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

Club wil Grimaldo

De 21-jarige flankaanvaller is momenteel in zijn thuisland aan de slag bij Sporting Cristal, waar hij tot dusver reeds goed was voor 16 doelpunten en 14 assists in 114 optredens. Met die prestaties heeft hij zich naar verluidt ook in de kijker gespeeld bij clubs uit Argentinië en Mexico, maar zelf zou de zevenvoudig international liever naar Europa verhuizen.

Vermits hij nog maar anderhalf jaar vastligt bij zijn huidige werkgever lijkt het moment voor een transfer alleszins aangebroken. Wie weet kan Club dus een slagje slaan bij de zevenvoudig international, wiens marktwaarde op anderhalf miljoen wordt geschat. De interesse lijkt alvast concreet, want de onderhandelingen zouden zelfs al vergevorderd zijn.

Nusa of Skov out?

Volgens dezelfde bron wordt er volgende week dan ook een doorbraak verwacht in het dossier. Club lijkt zo te anticiperen op een eventuele exit van Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen, want op de flanken heeft Nicky Hayen momenteel ruimschoots voldoende opties voorhanden. Christos Tzolis lijkt bijvoorbeeld al te solliciteren naar een basisplaats.

Daarnaast kan Hayen straks ook weer over Michal Skoras beschikken, terwijl Chemsdine Talbi eveneens een kans verdient. Of sluit Grimaldo eerst aan bij Club NXT? Opvallend: Club deed al eens zaken met Sporting Cristal, waar het destijds zijn illustere landgenoot Andres Mendoza wegplukte. Wie weet treedt Grimaldo weldra dus wel in zijn voetsporen.

Wie zal volgens u nog vertrekken bij Club

Meest recent

Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

67
67
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

231
231
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

70
70
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

17
17
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

184
184
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

67
67
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

62
62
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

43
43
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

335
335
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

192
192
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

232
232
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

119
119
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

154
154
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

393
393
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

285
285
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

247
247
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

207
207
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

297
297
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

236
236
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

96
96
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

562
562
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

244
244
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

411
411
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

191
191

Meer sportnieuws