Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

door
Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

Club Brugge hoopt met rechsachter Hugo Siquet eerstdaags een vijfde zomeraanwinst vast te leggen. Daarmee blijkt de honger in Jan Breydel echter nog steeds niet gestild. Zo wil Blauw-Zwart opnieuw shoppen in Zuid-Amerika.

Daar vond Dévy Rigaux met de Argentijnse verdediger Zaid Romero, die bij zijn debuut in de Supercup tegen Union met een weliswaar lichte penaltyfout meteen aan de basis lag van de nederlaag, eerder al defensieve versterking. Nu zou hij zijn pijlen op Peru hebben gericht, want volgens lokale media heeft Club een oogje laten vallen op Joao Grimaldo.

LEES OOK: Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Club wil Grimaldo

De 21-jarige flankaanvaller is momenteel in zijn thuisland aan de slag bij Sporting Cristal, waar hij tot dusver reeds goed was voor 16 doelpunten en 14 assists in 114 optredens. Met die prestaties heeft hij zich naar verluidt ook in de kijker gespeeld bij clubs uit Argentinië en Mexico, maar zelf zou de zevenvoudig international liever naar Europa verhuizen.

Vermits hij nog maar anderhalf jaar vastligt bij zijn huidige werkgever lijkt het moment voor een transfer alleszins aangebroken. Wie weet kan Club dus een slagje slaan bij de zevenvoudig international, wiens marktwaarde op anderhalf miljoen wordt geschat. De interesse lijkt alvast concreet, want de onderhandelingen zouden zelfs al vergevorderd zijn.

Nusa of Skov out?

Volgens dezelfde bron wordt er volgende week dan ook een doorbraak verwacht in het dossier. Club lijkt zo te anticiperen op een eventuele exit van Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen, want op de flanken heeft Nicky Hayen momenteel ruimschoots voldoende opties voorhanden. Christos Tzolis lijkt bijvoorbeeld al te solliciteren naar een basisplaats.

Daarnaast kan Hayen straks ook weer over Michal Skoras beschikken, terwijl Chemsdine Talbi eveneens een kans verdient. Of sluit Grimaldo eerst aan bij Club NXT? Opvallend: Club deed al eens zaken met Sporting Cristal, waar het destijds zijn illustere landgenoot Andres Mendoza wegplukte. Wie weet treedt Grimaldo weldra dus wel in zijn voetsporen.

Wie zal volgens u nog vertrekken bij Club

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

38
38
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

83
83
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

28
28
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

135
135
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

138
138
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

300
300
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

279
279
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

92
92
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

245
245
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

152
152
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

532
532
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

593
593
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

389
389
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

330
330
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

161
161
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

614
614
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

568
568
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

355
355
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

171
171
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

511
511
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

233
233
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

320
320
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

91
91

Meer sportnieuws