Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

712 stemmen
Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

Club Brugge hoopt met rechsachter Hugo Siquet eerstdaags een vijfde zomeraanwinst vast te leggen. Daarmee blijkt de honger in Jan Breydel echter nog steeds niet gestild. Zo wil Blauw-Zwart opnieuw shoppen in Zuid-Amerika.

Daar vond Dévy Rigaux met de Argentijnse verdediger Zaid Romero, die bij zijn debuut in de Supercup tegen Union met een weliswaar lichte penaltyfout meteen aan de basis lag van de nederlaag, eerder al defensieve versterking. Nu zou hij zijn pijlen op Peru hebben gericht, want volgens lokale media heeft Club een oogje laten vallen op Joao Grimaldo.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club wil Grimaldo

De 21-jarige flankaanvaller is momenteel in zijn thuisland aan de slag bij Sporting Cristal, waar hij tot dusver reeds goed was voor 16 doelpunten en 14 assists in 114 optredens. Met die prestaties heeft hij zich naar verluidt ook in de kijker gespeeld bij clubs uit Argentinië en Mexico, maar zelf zou de zevenvoudig international liever naar Europa verhuizen.

Vermits hij nog maar anderhalf jaar vastligt bij zijn huidige werkgever lijkt het moment voor een transfer alleszins aangebroken. Wie weet kan Club dus een slagje slaan bij de zevenvoudig international, wiens marktwaarde op anderhalf miljoen wordt geschat. De interesse lijkt alvast concreet, want de onderhandelingen zouden zelfs al vergevorderd zijn.

Nusa of Skov out?

Volgens dezelfde bron wordt er volgende week dan ook een doorbraak verwacht in het dossier. Club lijkt zo te anticiperen op een eventuele exit van Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen, want op de flanken heeft Nicky Hayen momenteel ruimschoots voldoende opties voorhanden. Christos Tzolis lijkt bijvoorbeeld al te solliciteren naar een basisplaats.

Daarnaast kan Hayen straks ook weer over Michal Skoras beschikken, terwijl Chemsdine Talbi eveneens een kans verdient. Of sluit Grimaldo eerst aan bij Club NXT? Opvallend: Club deed al eens zaken met Sporting Cristal, waar het destijds zijn illustere landgenoot Andres Mendoza wegplukte. Wie weet treedt Grimaldo weldra dus wel in zijn voetsporen.

Wie zal volgens u nog vertrekken bij Club

Meest recent

'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

13
13
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

222
222
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

125
125
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

11
11
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

103
103
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

72
72
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

611
611
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

412
412
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

45
45
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

362
362
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

318
318
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

233
233
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

107
107
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

302
302
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

188
188
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

480
480
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

107
107
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

230
230

Meer sportnieuws