Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

door
Club Brugge richt transferpijlen op 'nieuwe Mendoza'

Club Brugge hoopt met rechsachter Hugo Siquet eerstdaags een vijfde zomeraanwinst vast te leggen. Daarmee blijkt de honger in Jan Breydel echter nog steeds niet gestild. Zo wil Blauw-Zwart opnieuw shoppen in Zuid-Amerika.

Daar vond Dévy Rigaux met de Argentijnse verdediger Zaid Romero, die bij zijn debuut in de Supercup tegen Union met een weliswaar lichte penaltyfout meteen aan de basis lag van de nederlaag, eerder al defensieve versterking. Nu zou hij zijn pijlen op Peru hebben gericht, want volgens lokale media heeft Club een oogje laten vallen op Joao Grimaldo.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club wil Grimaldo

De 21-jarige flankaanvaller is momenteel in zijn thuisland aan de slag bij Sporting Cristal, waar hij tot dusver reeds goed was voor 16 doelpunten en 14 assists in 114 optredens. Met die prestaties heeft hij zich naar verluidt ook in de kijker gespeeld bij clubs uit Argentinië en Mexico, maar zelf zou de zevenvoudig international liever naar Europa verhuizen.

Vermits hij nog maar anderhalf jaar vastligt bij zijn huidige werkgever lijkt het moment voor een transfer alleszins aangebroken. Wie weet kan Club dus een slagje slaan bij de zevenvoudig international, wiens marktwaarde op anderhalf miljoen wordt geschat. De interesse lijkt alvast concreet, want de onderhandelingen zouden zelfs al vergevorderd zijn.

Nusa of Skov out?

Volgens dezelfde bron wordt er volgende week dan ook een doorbraak verwacht in het dossier. Club lijkt zo te anticiperen op een eventuele exit van Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen, want op de flanken heeft Nicky Hayen momenteel ruimschoots voldoende opties voorhanden. Christos Tzolis lijkt bijvoorbeeld al te solliciteren naar een basisplaats.

Daarnaast kan Hayen straks ook weer over Michal Skoras beschikken, terwijl Chemsdine Talbi eveneens een kans verdient. Of sluit Grimaldo eerst aan bij Club NXT? Opvallend: Club deed al eens zaken met Sporting Cristal, waar het destijds zijn illustere landgenoot Andres Mendoza wegplukte. Wie weet treedt Grimaldo weldra dus wel in zijn voetsporen.

Wie zal volgens u nog vertrekken bij Club

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

63
63
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

18
18
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

210
210
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

84
84
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

192
192
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

125
125
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

140
140
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

341
341
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

229
229
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

267
267
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

134
134
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

267
267
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

263
263
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

419
419
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

63
63
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

206
206
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

331
331
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

551
551

Meer sportnieuws