Twee smaakmakers verlaten Union SG: "Kwestie van tijd"

286
Twee smaakmakers verlaten Union SG:

Union SG speelde tegen Club Brugge een sterke partij en won de Supercup met 1-2. Alweer een straffe prestaties. De fans van Union SG kunnen voorlopig nog maar best even genieten van twee smaakmakers, want zij gaan het Dudenpark nog voor 6 september allicht verlaten.

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Cameron Puertas

Cameron Puertas was de beste speler op het veld in Brugge. De Zwitser is duidelijk klaar voor een betere competitie. Na de match bij La Dernière Heure liet hij duidelijk verstaan dat hij Union SG één van de komende weken gaat verlaten.

"We zullen zien wat het beste voor mij is, of het nu Duitsland, Engeland of Spanje is. In eerste instantie is het een beetje vreemd om over de interesse van al deze clubs te horen, maar ik hoor al een tijdje veel dingen. Het is belangrijk om gefocust te blijven op voetbal en ik zal zien wat er de komende dagen gebeurt", laat hij weten. Union SG wil 15 miljoen euro voor de speler.

Koki Machida

Dan is er ook nog de Japanse verdediger Koki Machida. Anthony Moris gaf ook toe dat die Union SG ook snel zal verlaten. "Het vertrek van Machida is gezien zijn niveau slechts een kwestie van tijd."

Hij was wel tevreden dat Puertas en Machida nog voor de club willen spelen. Het tekent hun prachtige mentaliteit, want andere spelers nemen dan vaak geen risico meer en trainen enkel nog mee. "Als aanvoerder ben ik erg trots op hun dagelijkse betrokkenheid. Ze hadden kunnen vragen om deze wedstrijd over te slaan uit angst om geblesseerd te raken, maar ze namen hun verantwoordelijkheden. Net als Machida zal Puertas alles geven tot zijn laatste dag bij Union."

Gaan beiden Union verlaten?

Meest recent

Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

17
17
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

3
3
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

54
54
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

636
636
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

21
21
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

94
94
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

57
57
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

45
45
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

276
276
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

121
121
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

73
73
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

160
160
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

223
223
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

169
169
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

109
109
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

210
210
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

122
122
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

75
75
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

32
32
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

87
87
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

158
158
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

26
26
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

76
76
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

34
34

Meer sportnieuws