Twee smaakmakers verlaten Union SG: "Kwestie van tijd"

286 stemmen
Twee smaakmakers verlaten Union SG:

Union SG speelde tegen Club Brugge een sterke partij en won de Supercup met 1-2. Alweer een straffe prestaties. De fans van Union SG kunnen voorlopig nog maar best even genieten van twee smaakmakers, want zij gaan het Dudenpark nog voor 6 september allicht verlaten.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Cameron Puertas

Cameron Puertas was de beste speler op het veld in Brugge. De Zwitser is duidelijk klaar voor een betere competitie. Na de match bij La Dernière Heure liet hij duidelijk verstaan dat hij Union SG één van de komende weken gaat verlaten.

"We zullen zien wat het beste voor mij is, of het nu Duitsland, Engeland of Spanje is. In eerste instantie is het een beetje vreemd om over de interesse van al deze clubs te horen, maar ik hoor al een tijdje veel dingen. Het is belangrijk om gefocust te blijven op voetbal en ik zal zien wat er de komende dagen gebeurt", laat hij weten. Union SG wil 15 miljoen euro voor de speler.

Koki Machida

Dan is er ook nog de Japanse verdediger Koki Machida. Anthony Moris gaf ook toe dat die Union SG ook snel zal verlaten. "Het vertrek van Machida is gezien zijn niveau slechts een kwestie van tijd."

Hij was wel tevreden dat Puertas en Machida nog voor de club willen spelen. Het tekent hun prachtige mentaliteit, want andere spelers nemen dan vaak geen risico meer en trainen enkel nog mee. "Als aanvoerder ben ik erg trots op hun dagelijkse betrokkenheid. Ze hadden kunnen vragen om deze wedstrijd over te slaan uit angst om geblesseerd te raken, maar ze namen hun verantwoordelijkheden. Net als Machida zal Puertas alles geven tot zijn laatste dag bij Union."

Gaan beiden Union verlaten?

Meest recent

'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

62
62
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

13
13
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

51
51
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

64
64
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

17
17
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

63
63
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

449
449
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

86
86
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

165
165
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

241
241
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

61
61
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

128
128
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

109
109
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

174
174
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

101
101
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

136
136
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

358
358
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

162
162
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

159
159
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

95
95
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

174
174
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

273
273

Meer sportnieuws