Twee smaakmakers verlaten Union SG: "Kwestie van tijd"

286
Twee smaakmakers verlaten Union SG:

Union SG speelde tegen Club Brugge een sterke partij en won de Supercup met 1-2. Alweer een straffe prestaties. De fans van Union SG kunnen voorlopig nog maar best even genieten van twee smaakmakers, want zij gaan het Dudenpark nog voor 6 september allicht verlaten.

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Cameron Puertas

Cameron Puertas was de beste speler op het veld in Brugge. De Zwitser is duidelijk klaar voor een betere competitie. Na de match bij La Dernière Heure liet hij duidelijk verstaan dat hij Union SG één van de komende weken gaat verlaten.

"We zullen zien wat het beste voor mij is, of het nu Duitsland, Engeland of Spanje is. In eerste instantie is het een beetje vreemd om over de interesse van al deze clubs te horen, maar ik hoor al een tijdje veel dingen. Het is belangrijk om gefocust te blijven op voetbal en ik zal zien wat er de komende dagen gebeurt", laat hij weten. Union SG wil 15 miljoen euro voor de speler.

Koki Machida

Dan is er ook nog de Japanse verdediger Koki Machida. Anthony Moris gaf ook toe dat die Union SG ook snel zal verlaten. "Het vertrek van Machida is gezien zijn niveau slechts een kwestie van tijd."

Hij was wel tevreden dat Puertas en Machida nog voor de club willen spelen. Het tekent hun prachtige mentaliteit, want andere spelers nemen dan vaak geen risico meer en trainen enkel nog mee. "Als aanvoerder ben ik erg trots op hun dagelijkse betrokkenheid. Ze hadden kunnen vragen om deze wedstrijd over te slaan uit angst om geblesseerd te raken, maar ze namen hun verantwoordelijkheden. Net als Machida zal Puertas alles geven tot zijn laatste dag bij Union."

Gaan beiden Union verlaten?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

22
22
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

16
16
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

38
38
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

67
67
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

205
205
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

66
66
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

59
59
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

147
147
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

151
151
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

697
697
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

54
54
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

67
67
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

347
347
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

161
161
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

97
97
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

188
188
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

233
233
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

226
226
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

143
143

Meer sportnieuws