Twee smaakmakers verlaten Union SG: "Kwestie van tijd"

286 stemmen
Twee smaakmakers verlaten Union SG:

Union SG speelde tegen Club Brugge een sterke partij en won de Supercup met 1-2. Alweer een straffe prestaties. De fans van Union SG kunnen voorlopig nog maar best even genieten van twee smaakmakers, want zij gaan het Dudenpark nog voor 6 september allicht verlaten.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Cameron Puertas

Cameron Puertas was de beste speler op het veld in Brugge. De Zwitser is duidelijk klaar voor een betere competitie. Na de match bij La Dernière Heure liet hij duidelijk verstaan dat hij Union SG één van de komende weken gaat verlaten.

"We zullen zien wat het beste voor mij is, of het nu Duitsland, Engeland of Spanje is. In eerste instantie is het een beetje vreemd om over de interesse van al deze clubs te horen, maar ik hoor al een tijdje veel dingen. Het is belangrijk om gefocust te blijven op voetbal en ik zal zien wat er de komende dagen gebeurt", laat hij weten. Union SG wil 15 miljoen euro voor de speler.

Koki Machida

Dan is er ook nog de Japanse verdediger Koki Machida. Anthony Moris gaf ook toe dat die Union SG ook snel zal verlaten. "Het vertrek van Machida is gezien zijn niveau slechts een kwestie van tijd."

Hij was wel tevreden dat Puertas en Machida nog voor de club willen spelen. Het tekent hun prachtige mentaliteit, want andere spelers nemen dan vaak geen risico meer en trainen enkel nog mee. "Als aanvoerder ben ik erg trots op hun dagelijkse betrokkenheid. Ze hadden kunnen vragen om deze wedstrijd over te slaan uit angst om geblesseerd te raken, maar ze namen hun verantwoordelijkheden. Net als Machida zal Puertas alles geven tot zijn laatste dag bij Union."

Gaan beiden Union verlaten?

Meest recent

Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

0
0
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

1
1
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

60
60
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

18
18
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

216
216
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

314
314
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

282
282
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

491
491
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

209
209
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

326
326
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

154
154
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

521
521
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

587
587
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

396
396
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

631
631
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

133
133
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

260
260
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

458
458
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

123
123
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

487
487
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

442
442
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

519
519
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

903
903
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

205
205

Meer sportnieuws