'Barça pakt groots uit met drie EK-sensaties'

door
'Barça pakt groots uit met drie EK-sensaties'

FC Barcelona wil volgend seizoen opnieuw de titel pakken in Spanje. De Catalanen willen zich daarvoor versterken met drie Spaanse smaakmakers van het EK.

Dat weet journalist Adrian Sanchez. Die schrijft dat Barça zijn pijlen richt op Nico Williams, Dani Olmo én Mikel Merino. Dat drietal speelde een belangrijke rol in de Europese titel van Spanje en speelde zich in Duitsland nog wat meer in de kijker van Barça.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Sensatie Williams

Vooral Nico Williams (22) ontpopte zich op de linkerflank tot een ware sensatie. De buitenspeler van Bilbao dribbelde alsof het een lieve lust was en scoorde ook de openingsgoal in de EK-finale. Williams zou momenteel dé prioriteit zijn van Barça, dat 58 miljoen zou moeten neertellen om de vertrekclausule van de speler te activeren.

Ook Dani Olmo (26) speelde een sterk toernooi. De middenvelder van RB Leipzig startte het toernooi op de bank, maar kwam in de basis. Hij kwam uitstekend voor de dag en dat is ook Barça dus niet ontgaan. Olmo moet volgens Transfermarkt 60 miljoen euro kosten.

Ook Merino naar Barça?

Last but not least wil Barça dus ook Mikel Merino. Die liet zich opmerken door de fraaie winnende treffer binnen te koppen in de kwartfinale tegen Duitsland. Merino, die voor Real Sociedad uitkomt, zou een afkoopclausule hebben van 60 miljoen.

Barça wil zo stevig uitpakken op de transfermarkt en inzetten op het succes van de Spaanse nationale ploeg. Met Lamine Yamal heeft het al een absolute uitblinker van La Roja in zijn rangen.

🚀

Wie moet Barça zeker halen?

Meest recent

Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

76
76
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

69
69
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

69
69
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

200
200
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

231
231
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

50
50
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

126
126
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

334
334
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

298
298
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

211
211
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

246
246
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

71
71
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

216
216
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

273
273
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

364
364
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

96
96
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

133
133
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

359
359
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

725
725
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

119
119
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

155
155
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

555
555

Meer sportnieuws