'Barça pakt groots uit met drie EK-sensaties'

door
'Barça pakt groots uit met drie EK-sensaties'

FC Barcelona wil volgend seizoen opnieuw de titel pakken in Spanje. De Catalanen willen zich daarvoor versterken met drie Spaanse smaakmakers van het EK.

Dat weet journalist Adrian Sanchez. Die schrijft dat Barça zijn pijlen richt op Nico Williams, Dani Olmo én Mikel Merino. Dat drietal speelde een belangrijke rol in de Europese titel van Spanje en speelde zich in Duitsland nog wat meer in de kijker van Barça.

LEES OOK: Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Sensatie Williams

Vooral Nico Williams (22) ontpopte zich op de linkerflank tot een ware sensatie. De buitenspeler van Bilbao dribbelde alsof het een lieve lust was en scoorde ook de openingsgoal in de EK-finale. Williams zou momenteel dé prioriteit zijn van Barça, dat 58 miljoen zou moeten neertellen om de vertrekclausule van de speler te activeren.

Ook Dani Olmo (26) speelde een sterk toernooi. De middenvelder van RB Leipzig startte het toernooi op de bank, maar kwam in de basis. Hij kwam uitstekend voor de dag en dat is ook Barça dus niet ontgaan. Olmo moet volgens Transfermarkt 60 miljoen euro kosten.

Ook Merino naar Barça?

Last but not least wil Barça dus ook Mikel Merino. Die liet zich opmerken door de fraaie winnende treffer binnen te koppen in de kwartfinale tegen Duitsland. Merino, die voor Real Sociedad uitkomt, zou een afkoopclausule hebben van 60 miljoen.

Barça wil zo stevig uitpakken op de transfermarkt en inzetten op het succes van de Spaanse nationale ploeg. Met Lamine Yamal heeft het al een absolute uitblinker van La Roja in zijn rangen.

Wie moet Barça zeker halen?

Meest recent

Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

11
11
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

53
53
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

61
61
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

51
51
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

27
27
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

39
39
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

19
19
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

105
105
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

81
81
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

47
47
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

84
84
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

351
351
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

124
124
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

512
512
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

561
561
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

83
83
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

373
373
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

238
238
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

309
309
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

72
72
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

588
588
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

194
194
Coosemans looft Club-speler: "Sprak met Hans en Simon ..."

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een hoopgevend resultaat geboekt. De Brusselaars gingen namelijk ...

332
332

Meer sportnieuws