'Man City heeft imposant lijstje om De Bruyne te vervangen'

door
'Man City heeft imposant lijstje om De Bruyne te vervangen'

Is het verhaal van Kevin De Bruyne bij Manchester City bijna afgelopen? Onze landgenoot lijkt steeds meer met een overgang naar het Midden-Oosten in zijn hoofd te zitten.

Volgens het Spaanse AS zou de Rode Duivel zelfs al een akkoord hebben gevonden met Al Ittihad. De Bruyne werd al een tijdje in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten en zelf flirtte hij al met een lucratieve overgang. De 33-jarige Rode Duivel zou al naar de toekomst kijken en wil in de herfst van zijn carrière geld pakken.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Wie vervangt De Bruyne?

Vraag is dan wie De Bruyne zal vervangen in het Etihad Stadium. Volgens Mundo Deportivo hebben Guardiola en co hun zinnen gericht op Bruno Guimaraes. De Braziliaanse international groeide in het voorbije anderhalve seizoen uit tot een absolute smaakmaker bij Newcastle United.

De Magpies zouden dan ook liefst 100 miljoen euro verlangen voor de middenvelder. Dat bedrag is echter ook voor City te hoog. Om de prijs te drukken zou de Engelse kampioen dan ook overwegen om jongens als Oscar Bobb en Rico Lewis in de deal op te nemen.

Indrukwekkend lijstje

Volgens journalist Rudi Galetti staan er echter nog heel wat grote namen op het lijstje van City. Zo zouden ook Jamal Musiala, Florian Wirtz, Joao Neves en Xavi Simons in beeld zijn als vervangers van De Bruyne.

Wie het ook wordt, De Bruyne vervangen wordt een aartsmoeilijke opdracht. De Rode Duivel was in 382 wedstrijden voor de Citizens goed voor 102 goals en 170 assists. Indrukwekkende statistieken.

Wie moet City halen als vervanger van De Bruyne?

Meest recent

'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

14
14
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

49
49
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

256
256
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

141
141
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

93
93
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

109
109
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

230
230
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

57
57
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

41
41
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

706
706
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

456
456
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

232
232
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

239
239
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

183
183
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

251
251
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1002
1002
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

336
336
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

148
148
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

419
419

Meer sportnieuws