OHL neemt na 7 jaar en 134 matchen afscheid van pion

59 stemmen
OHL neemt na 7  jaar en 134 matchen afscheid van pion

Oud-Heverlee Leuven heeft het vertrek van Pierre-Yves Ngawa op de officiële kanalen bekendgemaakt. De verdediger trekt transfervrij naar RFC Luik.

Ngawa ging in 2015 van SK Lierse naar OHL en vervolgens ging hij in 2017 een avontuur aan in Italië. Daar speelde hij vervolgens voor AS Avellino, Perugia Calcio en Calcio Foggia waarna hij terugkeerde naar OHL. Nu neemt hij definitief afscheid van de Leuvenaars.

LEES OOK: STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

Ervaren pion

Ngawa (32) is een Belgische jeugdinternational die het nooit kon schoppen tot Rode Duivel. Bij OHL kwam de verdediger in zeven jaar wel tot 134 wedstrijden. Nu gaat hij aan de slag in zijn geboortestad, bij Challenger Pro League-club RFC Luik.

Op de webstek van OHL wordt toepasselijk afscheid genomen van Ngawa. ‘De 32-jarige verdediger Pierre-Yves Ngawa vertrekt na zeven mooie seizoenen bij OH Leuven. Ngawa trekt naar RFC Liège dat uitkomt in de Challenger Pro League.’ 

Jeugdproduct Standard

Ngawa was een jeugdproduct van Standard Luik en stond te kennen als een beloftevolle speler. Hij doorliep ook de jeugdploegen van de Jonge Duivels, maar werd nooit voor de Rode Duivels geselecteerd. Hij speelde vervolgens nog voor STVV, Lierse SK en aldus OHL.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken
158

Zie jij OHL volgend seizoen de PO's halen?

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

125
125
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

280
280
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2650
2650
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

39
39
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

46
46
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

123
123
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

45
45
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

136
136
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

47
47
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

155
155
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

168
168
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

158
158
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

95
95
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

32
32
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

110
110
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

115
115
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

111
111
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

236
236
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

47
47
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

172
172
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

361
361
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

408
408
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

389
389

Meer sportnieuws