‘Union SG brengt formeel bod uit op 18-jarige parel'

door
‘Union SG brengt formeel bod uit op 18-jarige parel'

Union SG moet weer met een volledig schone lei aan het nieuwe seizoen beginnen. Na een knalseizoen onder Alexander Blessin zag het de Duitse coach meteen vertrekken. Ook verschillende sterkhouders verlieten de club.

En de leegloop lijkt nog niet voorbij na het vertrek van Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson. Ook onder meer Cameron Puertas lijkt de club nog te gaan verlaten. Union SG speurt op haar beurt de transfermarkt af naar opportuniteiten.

LEES OOK: Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Zuid-Amerika

En één van die opportuniteiten ligt in Zuid-Amerika. Chileense media melden dat Union SG een formeel bod heeft uitgebracht op de 18-jarige centrale verdediger Ivan Roman van CD Palestino. Roman heeft een marktwaarde van één miljoen euro en is een Chileense jeugdinternational.

Ondanks zijn jonge leeftijd heeft Roman al 22 wedstrijden op het hoogste niveau achter de rug waaronder acht matchen in de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse tegenhanger van de Champions League. In die 22 matchen wist Roman twee keer te scoren en één assist te geven. In Chili wordt hij gezien als een groot talent.

Onbekend terrein

Naar goede gewoonte speurt Union naar onbekende spelers om die weg te plukken voor een prikje. In het verleden bleek dat transferbeleid al zeer succesvol. Jaar na jaar wordt Union SG leeggekocht en vervangt het die vertrekkers met relatief niet gekende namen.

Toch slaagt Union er telkens in om bovenaan mee te strijden. Al drie seizoenen op rij was het een titelkandidaat in de Jupiler Pro League en ook in Europa kon het knappe resultaten voorleggen. Afgelopen seizoen werd de Croky Cup gewonnen ten koste van Royal Antwerp FC.

Een goede speler voor Union SG?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

58
58
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

22
22
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

34
34
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

148
148
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

202
202
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

173
173
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

268
268
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

970
970
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

82
82
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

116
116
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

345
345
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

146
146
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

490
490
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

209
209
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

436
436
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

717
717

Meer sportnieuws