‘Union SG brengt formeel bod uit op 18-jarige parel'

door
‘Union SG brengt formeel bod uit op 18-jarige parel'

Union SG moet weer met een volledig schone lei aan het nieuwe seizoen beginnen. Na een knalseizoen onder Alexander Blessin zag het de Duitse coach meteen vertrekken. Ook verschillende sterkhouders verlieten de club.

En de leegloop lijkt nog niet voorbij na het vertrek van Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson. Ook onder meer Cameron Puertas lijkt de club nog te gaan verlaten. Union SG speurt op haar beurt de transfermarkt af naar opportuniteiten.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Zuid-Amerika

En één van die opportuniteiten ligt in Zuid-Amerika. Chileense media melden dat Union SG een formeel bod heeft uitgebracht op de 18-jarige centrale verdediger Ivan Roman van CD Palestino. Roman heeft een marktwaarde van één miljoen euro en is een Chileense jeugdinternational.

Ondanks zijn jonge leeftijd heeft Roman al 22 wedstrijden op het hoogste niveau achter de rug waaronder acht matchen in de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse tegenhanger van de Champions League. In die 22 matchen wist Roman twee keer te scoren en één assist te geven. In Chili wordt hij gezien als een groot talent.

Onbekend terrein

Naar goede gewoonte speurt Union naar onbekende spelers om die weg te plukken voor een prikje. In het verleden bleek dat transferbeleid al zeer succesvol. Jaar na jaar wordt Union SG leeggekocht en vervangt het die vertrekkers met relatief niet gekende namen.

Toch slaagt Union er telkens in om bovenaan mee te strijden. Al drie seizoenen op rij was het een titelkandidaat in de Jupiler Pro League en ook in Europa kon het knappe resultaten voorleggen. Afgelopen seizoen werd de Croky Cup gewonnen ten koste van Royal Antwerp FC.

Een goede speler voor Union SG?

Meest recent

‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

21
21
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

74
74
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

55
55
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

190
190
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

159
159
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

39
39
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

320
320
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

63
63
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

549
549
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

448
448
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

474
474
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

605
605
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

427
427
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

329
329
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

190
190
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

506
506
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

686
686
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

145
145
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

492
492
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

460
460
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

611
611
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

237
237
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

152
152
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

535
535
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

101
101

Meer sportnieuws