‘Union SG brengt formeel bod uit op 18-jarige parel'

door
‘Union SG brengt formeel bod uit op 18-jarige parel'

Union SG moet weer met een volledig schone lei aan het nieuwe seizoen beginnen. Na een knalseizoen onder Alexander Blessin zag het de Duitse coach meteen vertrekken. Ook verschillende sterkhouders verlieten de club.

En de leegloop lijkt nog niet voorbij na het vertrek van Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson. Ook onder meer Cameron Puertas lijkt de club nog te gaan verlaten. Union SG speurt op haar beurt de transfermarkt af naar opportuniteiten.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Zuid-Amerika

En één van die opportuniteiten ligt in Zuid-Amerika. Chileense media melden dat Union SG een formeel bod heeft uitgebracht op de 18-jarige centrale verdediger Ivan Roman van CD Palestino. Roman heeft een marktwaarde van één miljoen euro en is een Chileense jeugdinternational.

Ondanks zijn jonge leeftijd heeft Roman al 22 wedstrijden op het hoogste niveau achter de rug waaronder acht matchen in de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse tegenhanger van de Champions League. In die 22 matchen wist Roman twee keer te scoren en één assist te geven. In Chili wordt hij gezien als een groot talent.

Onbekend terrein

Naar goede gewoonte speurt Union naar onbekende spelers om die weg te plukken voor een prikje. In het verleden bleek dat transferbeleid al zeer succesvol. Jaar na jaar wordt Union SG leeggekocht en vervangt het die vertrekkers met relatief niet gekende namen.

Toch slaagt Union er telkens in om bovenaan mee te strijden. Al drie seizoenen op rij was het een titelkandidaat in de Jupiler Pro League en ook in Europa kon het knappe resultaten voorleggen. Afgelopen seizoen werd de Croky Cup gewonnen ten koste van Royal Antwerp FC.

Een goede speler voor Union SG?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

49
49
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

70
70
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

20
20
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

121
121
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

180
180
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

208
208
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

441
441
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

93
93
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

447
447
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

492
492
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

274
274
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

164
164
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

60
60
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

172
172
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

72
72
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

85
85
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

237
237
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

671
671
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

114
114
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

195
195
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

292
292
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

252
252
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

148
148
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

123
123

Meer sportnieuws