'Yaremchuk zadelt Club Brugge weer met transferkater op'

door
'Yaremchuk zadelt Club Brugge weer met transferkater op'

Club Brugge legde zeventien miljoen euro op tafel voor Roman Yaremchuk en Blauw-Zwart kon een deel van die som recupereren na een mooi bod van Trabzonpor, maar de aanvaller ziet die transfer niet zitten.

Trabzonspor probeerde Yaremchuk nog te overtuigen met een lucratief contract, maar volgens journalist Lorenzo Lepore is de stekker definitief uit de transfer getrokken. Een flinke domper voor Club Brugge.

LEES OOK: Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Miljoenen door de neus

Yaremchuk heeft nog een contract tot 2026 bij Club Brugge en werd het afgelopen seizoen uitgeleend aan het Spaanse Valencia. Ook in Spanje kon de aanvaller niet overtuigen. Trabzonspor kwam met een bod van acht miljoen euro op de proppen dat dan ook werd geaccepteerd door Club Brugge.

Blauw-Zwart krijgt echter te maken met een flinke transferkater want Yaremchuk weigerde het voorstel van Trabzonspor. De Turkse club heeft inmiddels zijn pijlen al gericht op ex-KRC Genk-aanvaller Paul Onuachu van Southampton. Ook ex-Anderlecht en Antwerp-verdediger Wesley Hoedt staat op het lijstje.

Oplossing gezocht

Club Brugge hoopt snel een oplossing te vinden voor de dure Yaremchuk. De Oekraïner was nog actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland en speelde onder meer tegen de Rode Duivels. De ex-KAA Gent-aanvaller wist één doelpunt te scoren, maar Oekraïne werd al in de groepsfase uitgeschakeld.

Vind jij Yaremchuk een goede spits?

Meest recent

Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

7
7
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

9
9
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

28
28
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

23
23
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

174
174
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

130
130
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

134
134
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

146
146
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

91
91
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

234
234
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

273
273
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

748
748
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

44
44
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

299
299
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

71
71
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1071
1071
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

377
377
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

135
135
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

162
162
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

386
386
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

156
156
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2135
2135
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

613
613
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

637
637

Meer sportnieuws