'Yaremchuk zadelt Club Brugge weer met transferkater op'

825 stemmen
'Yaremchuk zadelt Club Brugge weer met transferkater op'

Club Brugge legde zeventien miljoen euro op tafel voor Roman Yaremchuk en Blauw-Zwart kon een deel van die som recupereren na een mooi bod van Trabzonpor, maar de aanvaller ziet die transfer niet zitten.

Trabzonspor probeerde Yaremchuk nog te overtuigen met een lucratief contract, maar volgens journalist Lorenzo Lepore is de stekker definitief uit de transfer getrokken. Een flinke domper voor Club Brugge.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Miljoenen door de neus

Yaremchuk heeft nog een contract tot 2026 bij Club Brugge en werd het afgelopen seizoen uitgeleend aan het Spaanse Valencia. Ook in Spanje kon de aanvaller niet overtuigen. Trabzonspor kwam met een bod van acht miljoen euro op de proppen dat dan ook werd geaccepteerd door Club Brugge.

Blauw-Zwart krijgt echter te maken met een flinke transferkater want Yaremchuk weigerde het voorstel van Trabzonspor. De Turkse club heeft inmiddels zijn pijlen al gericht op ex-KRC Genk-aanvaller Paul Onuachu van Southampton. Ook ex-Anderlecht en Antwerp-verdediger Wesley Hoedt staat op het lijstje.

Oplossing gezocht

Club Brugge hoopt snel een oplossing te vinden voor de dure Yaremchuk. De Oekraïner was nog actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland en speelde onder meer tegen de Rode Duivels. De ex-KAA Gent-aanvaller wist één doelpunt te scoren, maar Oekraïne werd al in de groepsfase uitgeschakeld.

Vind jij Yaremchuk een goede spits?

Meest recent

Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

3
3
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

202
202
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

45
45
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

150
150
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

59
59
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

85
85
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

283
283
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

52
52
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

361
361
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

214
214
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

182
182
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

382
382
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

275
275
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

702
702
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

489
489
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

484
484
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

349
349
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

148
148
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

203
203
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

427
427
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

590
590
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

103
103
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

360
360

Meer sportnieuws