Hayen hakt knoop door bij Club: selectie Supercup bekend

442 stemmen
Hayen hakt knoop door bij Club: selectie Supercup bekend

Het EK is nog maar pas achter de rug of de eerste afspraak van het nieuwe seizoen staat alweer voor de deur. In de Supercup neemt Club Brugge het op tegen Union. Blauw-Zwart maakte zopas haar selectie bekend.

Bij de landskampioen moet Nicky Hayen het nog zonder een karrenvracht internationals stellen. Zo keren Andreas Skov Olsen, Joel Ordonez en nieuwkomer Ardon Jashari pas volgende week terug naar Westkapelle. Zij zijn er dus uiteraard nog niet bij.

Onyedika fit, geen Skoras & De Cuyper

Hoewel zij wél reeds terug aansloten op training komt de wedstrijd ook voor Maxim De Cuyper en Michal Skoras nog te vroeg. Raphael Onyedika en Philip Zinckernagel, die de voorbije dagen kampten met kwaaltjes, tekenen daarentegen wel present.

Net zoals de andere zomeraanwinsten Zaid Romero, Christos Tzolis en Gustaf Nilsson. In zijn 21-koppige selectie heeft Hayen voorts plaats voor tal van jonkies zoals Romeo Vermant, Chemsdine Talbi, Siebe Wylin, Joaquin Seys en Amine Et-Taïbi.

Hayen hakt eerste knopen door bij Club

Die laatste twee worden door de blessures van Bjorn Meijer en Kyrani Sabbe ook direct aan de aftrap verwacht. Bi Abdoul Kader Yameogo kreeg geen plekje in de wedstrijdkern. Hij wist Hayen doorheen de voorbereiding dus onvoldoende te overtuigen.

Tot slot blijkt ook Dedryck Boyata gewoon van de partij. In tegenstelling tot andere overbodige pionnen zoals Roman Yaremchuk, Kamal Sowah en Faitout Maouassa wordt er op hem eventueel dus nog gerekend indien er geen oplossing wordt gevonden.

Wie zal Club het meest missen?

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

39
39
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

16
16
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

72
72
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

108
108
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

41
41
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

95
95
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

185
185
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

106
106
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

110
110
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

287
287
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

184
184
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

154
154
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

202
202
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

327
327
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

231
231
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

482
482
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

249
249
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

102
102
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

474
474
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

304
304
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

270
270
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

108
108
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

198
198

Meer sportnieuws