'FIFA neemt twijfels weg: Meunier heeft transfer beet'

137 stemmen
'FIFA neemt twijfels weg: Meunier heeft transfer beet'

Thomas Meunier ontketende de voorbije dagen een relletje in Turkije. De Rode Duivel besloot om na een halfjaar zijn contract bij Trabzonspor alweer te laten ontbinden, alleen waren ze bij de club niet te spreken over de manier waarop hij dat gedaan had.

Meunier beschikte immers wel over een clausule om zijn contract deze zomer op te zeggen, maar lichtte die pas vijf minuten voor de deadline via een e-mail. Dat zinde de voorzitter van Trabzonspor niet en hij dreigde zelfs met gerechtelijke stappen tegen Meunier en zijn volgende club.

Lille won strijd om Meunier

Dat zorgde ervoor dat geïnteresseerde clubs toch even aan het twijfelen sloegen. Meunier werd immers meteen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar Club Brugge, al werd dat idee ook snel weer van tafel geveegd. De interesse vanuit de Ligue 1 bleek veel pertinenter.

Daar toonden AS Monaco, Stade Rennes en Lille interesse, waarbij die laatste club het snelst op de bal bleek te spelen. Het plande zelfs al de medische keuring van Meunier in, maar stelde die uit tot het duidelijkheid verkreeg over de status van onze landgenoot.

FIFA geeft groen licht voor transfer

Sacha Tavolieri weet dat de Noord-Franse club nu ook bevestiging gekregen heeft van de FIFA dat Meunier gewoon een transfervrije speler is en dus staan nu alle lichten op groen om de transfer af te ronden. Er ligt voor Meunier een contract voor twee jaar klaar bij Lille.

Daarmee gaat de 32-jarige rechtsachter opnieuw aan de slag in de Ligue 1, waar hij eerder al uitkwam voor Paris Saint-Germain. Daarnaast kwam Meunier in het verleden ook nog uit voor Virton, Club Brugge en Borussia Dortmund.

Is Lille een goede club voor Meunier?

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

11
11
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

18
18
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

56
56
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

95
95
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

60
60
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

90
90
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

225
225
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

156
156
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

131
131
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

163
163
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

287
287
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

206
206
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

436
436
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

224
224
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

96
96
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

459
459
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

281
281
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

262
262
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

103
103
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

186
186
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

223
223

Meer sportnieuws