'FIFA neemt twijfels weg: Meunier heeft transfer beet'

door
'FIFA neemt twijfels weg: Meunier heeft transfer beet'

Thomas Meunier ontketende de voorbije dagen een relletje in Turkije. De Rode Duivel besloot om na een halfjaar zijn contract bij Trabzonspor alweer te laten ontbinden, alleen waren ze bij de club niet te spreken over de manier waarop hij dat gedaan had.

Meunier beschikte immers wel over een clausule om zijn contract deze zomer op te zeggen, maar lichtte die pas vijf minuten voor de deadline via een e-mail. Dat zinde de voorzitter van Trabzonspor niet en hij dreigde zelfs met gerechtelijke stappen tegen Meunier en zijn volgende club.

Lille won strijd om Meunier

Dat zorgde ervoor dat geïnteresseerde clubs toch even aan het twijfelen sloegen. Meunier werd immers meteen gelinkt aan een mogelijke terugkeer naar Club Brugge, al werd dat idee ook snel weer van tafel geveegd. De interesse vanuit de Ligue 1 bleek veel pertinenter.

Daar toonden AS Monaco, Stade Rennes en Lille interesse, waarbij die laatste club het snelst op de bal bleek te spelen. Het plande zelfs al de medische keuring van Meunier in, maar stelde die uit tot het duidelijkheid verkreeg over de status van onze landgenoot.

FIFA geeft groen licht voor transfer

Sacha Tavolieri weet dat de Noord-Franse club nu ook bevestiging gekregen heeft van de FIFA dat Meunier gewoon een transfervrije speler is en dus staan nu alle lichten op groen om de transfer af te ronden. Er ligt voor Meunier een contract voor twee jaar klaar bij Lille.

Daarmee gaat de 32-jarige rechtsachter opnieuw aan de slag in de Ligue 1, waar hij eerder al uitkwam voor Paris Saint-Germain. Daarnaast kwam Meunier in het verleden ook nog uit voor Virton, Club Brugge en Borussia Dortmund.

Is Lille een goede club voor Meunier?

Meest recent

Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

50
50
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

75
75
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

400
400
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

196
196
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

168
168
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

70
70
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

176
176
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

64
64
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

167
167
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

124
124
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

118
118
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

278
278
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

293
293
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

499
499
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

208
208
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

277
277
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

152
152
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

131
131
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

407
407
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

465
465
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

399
399
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

93
93
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

445
445

Meer sportnieuws