TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Rode Duivel, Anderlecht keert kar'

587 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Rode Duivel, Anderlecht keert kar'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijkt er toch nog onverwachte transferactiviteit op komst. De landskampioen zou immers van plan zijn om alsnog een rechtsachter aan te trekken, want door de blessures van Sabbe en Meijer en de afwezigheid van De Cuyper is het improviseren voor Nicky Hayen. Eén van de pistes die ze daarvoor volgen is die van eenmalig Rode Duivel Hugo Siquet, die vorig seizoen een smaakmaker was bij Cercle en deze zomer naar Freiburg terugkeerde.

Van een aantal spelers in de Brugse kern is hun toekomst nog onzeker. Zo krijgt Romeo Vermant deze zomer een nieuwe kans, maar pas later in de mercato wordt beslist of hij ook het hele seizoen bij de kern blijft. De 20-jarige spits kan in ieder geval wel al kunnen rekenen op interesse van NAC Breda.

Ook bij Anderlecht veranderen ze hun plannen. Er wordt immers alsnog een streep gezet door een terugkeer van Thomas Delaney. De Deense middenvelder liet vrijdagochtend wel zijn contract bij Sevilla ontbinden, maar zou daarna zijn handtekening zetten bij FC Kopenhagen. In zijn plaats wil Anderlecht een meer creatieve middenvelder halen, waarvoor ze denken aan Dennis Praet en Abdelkahar Kadri.

Wel lijkt Ludwig Augustinsson alsnog terug te gaan keren. De onderhandelingen met de Zweedse linksachter liepen ook moeizaam, maar Augustinsson zou bereid zijn een inspanning te doen om tot een akkoord te komen. Een akkoord zou zelfs al in de maak zijn.

Daarnaast is ook de komst van een centrale verdediger nog broodnodig. De naam van Chiquete Orozco zou alvast definitief van het wenslijstje geschrapt zijn. Daardoor lijkt Anderlecht alles te zetten op de komst van de jonge Serviër Jan-Carlo Simic van AC Milan.

Bij KV Mechelen beweegt er ook nog één en ander. Besnik Hasi lijkt te mogen hopen op offensieve versterking, want KVM zou werk maken van de komst van Petter Nosa Dahl, een 20-jarige flankaanvaller van Bodø/Glimt. Anderzijds zou David Bates wel kunnen vertrekken. De verdediger zou al een persoonlijk akkoord hebben met Standard, dat echter wel twee boden geweigerd zag worden door Malinwa.

AA Gent zag in de play-offs vorig seizoen Matias Fernandez-Pardo helemaal ontbolsteren. De jonge aanvaller blijkt zich zelfs al in de kijker gespeeld te hebben van een aantal Europese topclubs, want onder meer AC Milan, Bayer Leverkusen en AS Roma zouden op zijn komst azen. Gent zou wel tussen de 10 en 15 miljoen euro verlangen.

Buitenland

Vincent Kompany mocht deze zomer al enkele stevige versterkingen verwelkomen bij Bayern München en is er nog meer transfergeweld op komst. Zo zou de Duitse grootmacht ook werk maken van de komst van Xavi Simons. Ze zouden PSG een voorstel gedaan hebben voor een uitleenbeurt van een jaar met een verplichte aankoopoptie van maar liefst 90 miljoen euro.

Manchester City heeft donderdag een stevige aanwinst voor het nieuwe seizoen gestrikt. Het rondde immers de komst af van de Braziliaanse international Savinho, die voor 25 miljoen euro plus bonussen weggeplukt wordt bij zusterclub Troyes. Dat verhuurde hem vorig seizoen wel aan Girona, waar de 20-jarige winger grote indruk maakte.

Moet Club nog een rechtsachter halen?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

41
41
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

34
34
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

146
146
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

69
69
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

247
247
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

264
264
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

75
75
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

300
300
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

453
453
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

319
319
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

402
402
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

152
152
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

69
69
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

124
124
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

228
228
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

293
293
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

819
819
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

534
534
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

304
304

Meer sportnieuws