TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Rode Duivel, Anderlecht keert kar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Rode Duivel, Anderlecht keert kar'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijkt er toch nog onverwachte transferactiviteit op komst. De landskampioen zou immers van plan zijn om alsnog een rechtsachter aan te trekken, want door de blessures van Sabbe en Meijer en de afwezigheid van De Cuyper is het improviseren voor Nicky Hayen. Eén van de pistes die ze daarvoor volgen is die van eenmalig Rode Duivel Hugo Siquet, die vorig seizoen een smaakmaker was bij Cercle en deze zomer naar Freiburg terugkeerde.

Van een aantal spelers in de Brugse kern is hun toekomst nog onzeker. Zo krijgt Romeo Vermant deze zomer een nieuwe kans, maar pas later in de mercato wordt beslist of hij ook het hele seizoen bij de kern blijft. De 20-jarige spits kan in ieder geval wel al kunnen rekenen op interesse van NAC Breda.

Ook bij Anderlecht veranderen ze hun plannen. Er wordt immers alsnog een streep gezet door een terugkeer van Thomas Delaney. De Deense middenvelder liet vrijdagochtend wel zijn contract bij Sevilla ontbinden, maar zou daarna zijn handtekening zetten bij FC Kopenhagen. In zijn plaats wil Anderlecht een meer creatieve middenvelder halen, waarvoor ze denken aan Dennis Praet en Abdelkahar Kadri.

Wel lijkt Ludwig Augustinsson alsnog terug te gaan keren. De onderhandelingen met de Zweedse linksachter liepen ook moeizaam, maar Augustinsson zou bereid zijn een inspanning te doen om tot een akkoord te komen. Een akkoord zou zelfs al in de maak zijn.

Daarnaast is ook de komst van een centrale verdediger nog broodnodig. De naam van Chiquete Orozco zou alvast definitief van het wenslijstje geschrapt zijn. Daardoor lijkt Anderlecht alles te zetten op de komst van de jonge Serviër Jan-Carlo Simic van AC Milan.

Bij KV Mechelen beweegt er ook nog één en ander. Besnik Hasi lijkt te mogen hopen op offensieve versterking, want KVM zou werk maken van de komst van Petter Nosa Dahl, een 20-jarige flankaanvaller van Bodø/Glimt. Anderzijds zou David Bates wel kunnen vertrekken. De verdediger zou al een persoonlijk akkoord hebben met Standard, dat echter wel twee boden geweigerd zag worden door Malinwa.

AA Gent zag in de play-offs vorig seizoen Matias Fernandez-Pardo helemaal ontbolsteren. De jonge aanvaller blijkt zich zelfs al in de kijker gespeeld te hebben van een aantal Europese topclubs, want onder meer AC Milan, Bayer Leverkusen en AS Roma zouden op zijn komst azen. Gent zou wel tussen de 10 en 15 miljoen euro verlangen.

Buitenland

Vincent Kompany mocht deze zomer al enkele stevige versterkingen verwelkomen bij Bayern München en is er nog meer transfergeweld op komst. Zo zou de Duitse grootmacht ook werk maken van de komst van Xavi Simons. Ze zouden PSG een voorstel gedaan hebben voor een uitleenbeurt van een jaar met een verplichte aankoopoptie van maar liefst 90 miljoen euro.

Manchester City heeft donderdag een stevige aanwinst voor het nieuwe seizoen gestrikt. Het rondde immers de komst af van de Braziliaanse international Savinho, die voor 25 miljoen euro plus bonussen weggeplukt wordt bij zusterclub Troyes. Dat verhuurde hem vorig seizoen wel aan Girona, waar de 20-jarige winger grote indruk maakte.

Moet Club nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

12
12
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

12
12
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

22
22
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

29
29
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

28
28
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

278
278
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

121
121
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

82
82
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

397
397
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

171
171
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

68
68
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

348
348
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

354
354
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

101
101
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

289
289
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

358
358
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

485
485
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

371
371
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

125
125
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

709
709

Meer sportnieuws