TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Rode Duivel, Anderlecht keert kar'

587 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Rode Duivel, Anderlecht keert kar'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijkt er toch nog onverwachte transferactiviteit op komst. De landskampioen zou immers van plan zijn om alsnog een rechtsachter aan te trekken, want door de blessures van Sabbe en Meijer en de afwezigheid van De Cuyper is het improviseren voor Nicky Hayen. Eén van de pistes die ze daarvoor volgen is die van eenmalig Rode Duivel Hugo Siquet, die vorig seizoen een smaakmaker was bij Cercle en deze zomer naar Freiburg terugkeerde.

Van een aantal spelers in de Brugse kern is hun toekomst nog onzeker. Zo krijgt Romeo Vermant deze zomer een nieuwe kans, maar pas later in de mercato wordt beslist of hij ook het hele seizoen bij de kern blijft. De 20-jarige spits kan in ieder geval wel al kunnen rekenen op interesse van NAC Breda.

Ook bij Anderlecht veranderen ze hun plannen. Er wordt immers alsnog een streep gezet door een terugkeer van Thomas Delaney. De Deense middenvelder liet vrijdagochtend wel zijn contract bij Sevilla ontbinden, maar zou daarna zijn handtekening zetten bij FC Kopenhagen. In zijn plaats wil Anderlecht een meer creatieve middenvelder halen, waarvoor ze denken aan Dennis Praet en Abdelkahar Kadri.

Wel lijkt Ludwig Augustinsson alsnog terug te gaan keren. De onderhandelingen met de Zweedse linksachter liepen ook moeizaam, maar Augustinsson zou bereid zijn een inspanning te doen om tot een akkoord te komen. Een akkoord zou zelfs al in de maak zijn.

Daarnaast is ook de komst van een centrale verdediger nog broodnodig. De naam van Chiquete Orozco zou alvast definitief van het wenslijstje geschrapt zijn. Daardoor lijkt Anderlecht alles te zetten op de komst van de jonge Serviër Jan-Carlo Simic van AC Milan.

Bij KV Mechelen beweegt er ook nog één en ander. Besnik Hasi lijkt te mogen hopen op offensieve versterking, want KVM zou werk maken van de komst van Petter Nosa Dahl, een 20-jarige flankaanvaller van Bodø/Glimt. Anderzijds zou David Bates wel kunnen vertrekken. De verdediger zou al een persoonlijk akkoord hebben met Standard, dat echter wel twee boden geweigerd zag worden door Malinwa.

AA Gent zag in de play-offs vorig seizoen Matias Fernandez-Pardo helemaal ontbolsteren. De jonge aanvaller blijkt zich zelfs al in de kijker gespeeld te hebben van een aantal Europese topclubs, want onder meer AC Milan, Bayer Leverkusen en AS Roma zouden op zijn komst azen. Gent zou wel tussen de 10 en 15 miljoen euro verlangen.

Buitenland

Vincent Kompany mocht deze zomer al enkele stevige versterkingen verwelkomen bij Bayern München en is er nog meer transfergeweld op komst. Zo zou de Duitse grootmacht ook werk maken van de komst van Xavi Simons. Ze zouden PSG een voorstel gedaan hebben voor een uitleenbeurt van een jaar met een verplichte aankoopoptie van maar liefst 90 miljoen euro.

Manchester City heeft donderdag een stevige aanwinst voor het nieuwe seizoen gestrikt. Het rondde immers de komst af van de Braziliaanse international Savinho, die voor 25 miljoen euro plus bonussen weggeplukt wordt bij zusterclub Troyes. Dat verhuurde hem vorig seizoen wel aan Girona, waar de 20-jarige winger grote indruk maakte.

Moet Club nog een rechtsachter halen?

Meest recent

'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

15
15
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

48
48
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

326
326
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

298
298
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

67
67
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

153
153
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

642
642
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

97
97
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

172
172
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

198
198
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

524
524
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

426
426
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

844
844
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

300
300
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

483
483
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

265
265
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

171
171
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

423
423
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

44
44
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

507
507
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

105
105
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

336
336
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

722
722
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

81
81

Meer sportnieuws