'Delaney heeft club voor volgend seizoen gekozen'

door
'Delaney heeft club voor volgend seizoen gekozen'

Bij Anderlecht is het nog altijd wachten op de eerste nieuwkomer van de zomer, al wordt er stilaan toch alsmaar meer duidelijk. Jan Vertonghen tekende bijvoorbeeld intussen een nieuw contract, terwijl Kasper Schmeichel bevestigde dat hij Paars-Wit zal verlaten.

De enige vraagtekens die daardoor nog overblijven zijn Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Maar ook dat laatste dossier lijkt stilaan helemaal uitgeklaard te zijn. Donderdag raakte bekend dat zijn terugkeer stilaan helemaal van de baan zou zijn.

Delaney past zelf ook voor terugkeer bij Anderlecht

Bij Anderlecht zouden ze immers liever een creatiever type halen, waarvoor Dennis Praet en Abdelkahar Kadri in beeld zouden zijn. Maar mogelijk is dat niet het volledige verhaal. Het lijkt er immers op dat Delaney zelf ook gepast heeft voor een terugkeer naar het Lotto Park.

Tipsbladet meldt immers dat de Deen op het punt staat om terug te keren naar FC Kopenhagen. Er ligt een contract voor twee seizoenen klaar bij zijn oude club, waar hij van 2009 tot 2017 al aan de slag was.

Contract bij Sevilla ontbonden, op weg naar Kopenhagen

Sevilla meldde vrijdagochtend alvast dat het nog één jaar lopende contract van de middenvelder in onderling overleg ontbonden werd, waarmee ook het laatste obstakel voor de transfer van de baan is. Enkel de medische keuring scheidt Delaney dan nog van zijn rentree.

De verwachting is dat de transfer nog in de loop van vrijdag helemaal afgerond zal worden. Delaney zou een flink stuk van zijn loon bij Sevilla inleveren om terug bij Kopenhagen aan de slag te kunnen gaan.

Jammer dat hij niet terugkeert bij Anderlecht?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

170
170
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

151
151
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

92
92
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

43
43
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

140
140
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

265
265
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

259
259
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

104
104
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

39
39
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

108
108
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

222
222
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

255
255
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

541
541
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

358
358
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

441
441
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

136
136
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

626
626
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

630
630
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

423
423
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

438
438
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

300
300
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2241
2241
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

152
152

Meer sportnieuws