'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

door
'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

Frankrijk slaagde er de voorbije maand niet in om te overtuigen op het EK. Les Bleus gingen van start als één van de topfavorieten, maar het voetbal was doorgaans niet om aan te gluren. Desondanks schopten ze het wel nog tot de halve finale, waarin ze wel hun meerdere moesten erkennen in Spanje.

Het zegt veel dat één van de beste spelers bij Frankrijk op het toernooi N'Golo Kanté was. De 33-jarige middenvelder was dé verrassing in de selectie van Didier Deschamps, want hij had al twee jaar niet meer voor de nationale ploeg gespeeld.

Kanté kan terug naar Premier League

Bovendien was Kanté het voorbije jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Ittihad hem voor veel geld weggekaapt had bij Chelsea. Daarmee trok de Fransman na acht jaar bij de Blues en eerder ook Leicester City de deur van de Premier League achter zich dicht.

Maar nu zou Kanté een opmerkelijke terugkeer in de Engelse competitie kunnen gaan maken. The Guardian meldt namelijk dat West Ham United een serieuze poging zou wagen om hem binnen te halen. Ze zouden al met de speler onderhandelen en die zou een transfer wel zien zitten.

West Ham doet serieuze poging

West Ham heeft een nieuwe nummer zes nodig nadat de gehuurde Kalvin Phillips terugkeerde naar Manchester City en het naast Aleix Garcia greep. Nieuwe trainer Julen Lopetegui is bovendien al langer een grote fan van Kanté en probeerde hem destijds ook al naar Real Madrid te halen.

De Hammers zullen wel nog vrij diep in de buidel moeten tasten voor Kanté, want die zou nog een slordige 24 miljoen euro moeten gaan kosten. Hij zou de vierde zomeraanwinst worden na Luis Guilherme, Max Kilman en Wes Foderingham.

Zou Kanté nog een meerwaarde zijn in de Premier League?

Meest recent

"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

36
36
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

75
75
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

83
83
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

164
164
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

136
136
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

62
62
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

279
279
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

368
368
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

36
36
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

58
58
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

307
307
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

348
348
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

142
142
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

110
110
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

104
104
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

306
306
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

388
388
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

294
294
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

445
445
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

278
278
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

792
792
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

305
305
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183

Meer sportnieuws