'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

door
'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

Frankrijk slaagde er de voorbije maand niet in om te overtuigen op het EK. Les Bleus gingen van start als één van de topfavorieten, maar het voetbal was doorgaans niet om aan te gluren. Desondanks schopten ze het wel nog tot de halve finale, waarin ze wel hun meerdere moesten erkennen in Spanje.

Het zegt veel dat één van de beste spelers bij Frankrijk op het toernooi N'Golo Kanté was. De 33-jarige middenvelder was dé verrassing in de selectie van Didier Deschamps, want hij had al twee jaar niet meer voor de nationale ploeg gespeeld.

Kanté kan terug naar Premier League

Bovendien was Kanté het voorbije jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Ittihad hem voor veel geld weggekaapt had bij Chelsea. Daarmee trok de Fransman na acht jaar bij de Blues en eerder ook Leicester City de deur van de Premier League achter zich dicht.

Maar nu zou Kanté een opmerkelijke terugkeer in de Engelse competitie kunnen gaan maken. The Guardian meldt namelijk dat West Ham United een serieuze poging zou wagen om hem binnen te halen. Ze zouden al met de speler onderhandelen en die zou een transfer wel zien zitten.

West Ham doet serieuze poging

West Ham heeft een nieuwe nummer zes nodig nadat de gehuurde Kalvin Phillips terugkeerde naar Manchester City en het naast Aleix Garcia greep. Nieuwe trainer Julen Lopetegui is bovendien al langer een grote fan van Kanté en probeerde hem destijds ook al naar Real Madrid te halen.

De Hammers zullen wel nog vrij diep in de buidel moeten tasten voor Kanté, want die zou nog een slordige 24 miljoen euro moeten gaan kosten. Hij zou de vierde zomeraanwinst worden na Luis Guilherme, Max Kilman en Wes Foderingham.

Zou Kanté nog een meerwaarde zijn in de Premier League?

Meest recent

'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

10
10
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

34
34
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

42
42
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

84
84
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

141
141
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

46
46
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

146
146
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

79
79
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

191
191
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

57
57
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

39
39
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

179
179
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

65
65
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

58
58
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

149
149
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

169
169
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

52
52
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

326
326
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

235
235
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

318
318
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

156
156
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

78
78
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

301
301
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

179
179

Meer sportnieuws