'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

door
'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

Frankrijk slaagde er de voorbije maand niet in om te overtuigen op het EK. Les Bleus gingen van start als één van de topfavorieten, maar het voetbal was doorgaans niet om aan te gluren. Desondanks schopten ze het wel nog tot de halve finale, waarin ze wel hun meerdere moesten erkennen in Spanje.

Het zegt veel dat één van de beste spelers bij Frankrijk op het toernooi N'Golo Kanté was. De 33-jarige middenvelder was dé verrassing in de selectie van Didier Deschamps, want hij had al twee jaar niet meer voor de nationale ploeg gespeeld.

Kanté kan terug naar Premier League

Bovendien was Kanté het voorbije jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Ittihad hem voor veel geld weggekaapt had bij Chelsea. Daarmee trok de Fransman na acht jaar bij de Blues en eerder ook Leicester City de deur van de Premier League achter zich dicht.

Maar nu zou Kanté een opmerkelijke terugkeer in de Engelse competitie kunnen gaan maken. The Guardian meldt namelijk dat West Ham United een serieuze poging zou wagen om hem binnen te halen. Ze zouden al met de speler onderhandelen en die zou een transfer wel zien zitten.

West Ham doet serieuze poging

West Ham heeft een nieuwe nummer zes nodig nadat de gehuurde Kalvin Phillips terugkeerde naar Manchester City en het naast Aleix Garcia greep. Nieuwe trainer Julen Lopetegui is bovendien al langer een grote fan van Kanté en probeerde hem destijds ook al naar Real Madrid te halen.

De Hammers zullen wel nog vrij diep in de buidel moeten tasten voor Kanté, want die zou nog een slordige 24 miljoen euro moeten gaan kosten. Hij zou de vierde zomeraanwinst worden na Luis Guilherme, Max Kilman en Wes Foderingham.

Zou Kanté nog een meerwaarde zijn in de Premier League?

Meest recent

Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

34
34
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

62
62
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

70
70
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

132
132
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

43
43
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

334
334
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

359
359
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

110
110
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

276
276
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

430
430
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

259
259
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

274
274
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

488
488
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

497
497
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

284
284
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

257
257
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

302
302
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

160
160
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

357
357
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

87
87
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

266
266
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

329
329
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326

Meer sportnieuws