'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

211
'Kanté keert na ijzersterk EK terug naar Premier League'

Frankrijk slaagde er de voorbije maand niet in om te overtuigen op het EK. Les Bleus gingen van start als één van de topfavorieten, maar het voetbal was doorgaans niet om aan te gluren. Desondanks schopten ze het wel nog tot de halve finale, waarin ze wel hun meerdere moesten erkennen in Spanje.

Het zegt veel dat één van de beste spelers bij Frankrijk op het toernooi N'Golo Kanté was. De 33-jarige middenvelder was dé verrassing in de selectie van Didier Deschamps, want hij had al twee jaar niet meer voor de nationale ploeg gespeeld.

LEES OOK: Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

Kanté kan terug naar Premier League

Bovendien was Kanté het voorbije jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Ittihad hem voor veel geld weggekaapt had bij Chelsea. Daarmee trok de Fransman na acht jaar bij de Blues en eerder ook Leicester City de deur van de Premier League achter zich dicht.

Maar nu zou Kanté een opmerkelijke terugkeer in de Engelse competitie kunnen gaan maken. The Guardian meldt namelijk dat West Ham United een serieuze poging zou wagen om hem binnen te halen. Ze zouden al met de speler onderhandelen en die zou een transfer wel zien zitten.

West Ham doet serieuze poging

West Ham heeft een nieuwe nummer zes nodig nadat de gehuurde Kalvin Phillips terugkeerde naar Manchester City en het naast Aleix Garcia greep. Nieuwe trainer Julen Lopetegui is bovendien al langer een grote fan van Kanté en probeerde hem destijds ook al naar Real Madrid te halen.

De Hammers zullen wel nog vrij diep in de buidel moeten tasten voor Kanté, want die zou nog een slordige 24 miljoen euro moeten gaan kosten. Hij zou de vierde zomeraanwinst worden na Luis Guilherme, Max Kilman en Wes Foderingham.

Zou Kanté nog een meerwaarde zijn in de Premier League?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

49
49
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

177
177
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

126
126
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

152
152
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

37
37
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

216
216
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

77
77
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

26
26
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

28
28
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

95
95
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

87
87
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

32
32
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

256
256
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

109
109
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

212
212
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

84
84
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

78
78

Meer sportnieuws