AA Gent ziet winteraanwinst floreren: "Voel me goed"

door
AA Gent ziet winteraanwinst floreren:

Bij AA Gent is alles anders dit seizoen. De club wil niet spreken van een overgangsseizoen, maar het is duidelijk dat AA Gent een nieuw tijdperk is gegaan. Winteraanwinst Franck Surdez hoopt dat hij dit jaar helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Werken met Vrancken

Surdez kreeg al wat speelkansen onder Hein Vanhaezebrouck, die wel lovend was over de speler. Surdez hoopt onder Wouter Vrancken helemaal tot ontbolstering te komen. Hij speelde mee in de oefenpot tegen Lille OSC.

"Dit is een hoog, Europees, niveau. Alles gaat heel snel en het is mooi om te zien naar welk objectief we moeten toegroeien. Na het blessureleed van vorig seizoen voel ik me bij aanvang van dit nieuwe seizoen heel goed. Ik heb veel kilometers in de benen en ben klaar voor de Europese campagne en de competitiestart", verklaarde hij via de clubkanalen.

Surdez merkt dat Vrancken héél anders werkt dan Vanhaezebrouck. "Hij komt met een nieuwe filosofie die helemaal anders is dan die van vorig seizoen. Dat gaat om een andere tactiek, manier van druk zetten, veldbezetting, en ga zo maar door. Door veel matchen te spelen gaan we het beter en beter onder de knie krijgen."

Surdez geniet op de linkerflank

AA Gent moet weldra Europees aan de bak, maar er is nog werk aan de winkel. “Exact. Het is zeker nog niet perfect, maar we zetten telkens een stap vooruit en leren uit de mindere zaken die we de keer daarop kunnen verbeteren."

Surdez geniet ook wel van zijn positie als linkerflankaanvaller. Dat ligt hem het best. "Ik voel me daar op mijn gemak, maar kan nog beter als ik op 100% van mijn kunnen ben."

Gaat hij dit seizoen potten breken?

Meest recent

Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

1
1
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

7
7
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

29
29
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

56
56
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

215
215
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

52
52
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

152
152
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

30
30
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

101
101
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

130
130
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

106
106
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

78
78
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

335
335
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

72
72
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

136
136
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

147
147
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

324
324
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

394
394
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

140
140
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

118
118
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

141
141
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

493
493
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

507
507

Meer sportnieuws