AA Gent ziet winteraanwinst floreren: "Voel me goed"

337 stemmen
AA Gent ziet winteraanwinst floreren:

Bij AA Gent is alles anders dit seizoen. De club wil niet spreken van een overgangsseizoen, maar het is duidelijk dat AA Gent een nieuw tijdperk is gegaan. Winteraanwinst Franck Surdez hoopt dat hij dit jaar helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Werken met Vrancken

Surdez kreeg al wat speelkansen onder Hein Vanhaezebrouck, die wel lovend was over de speler. Surdez hoopt onder Wouter Vrancken helemaal tot ontbolstering te komen. Hij speelde mee in de oefenpot tegen Lille OSC.

"Dit is een hoog, Europees, niveau. Alles gaat heel snel en het is mooi om te zien naar welk objectief we moeten toegroeien. Na het blessureleed van vorig seizoen voel ik me bij aanvang van dit nieuwe seizoen heel goed. Ik heb veel kilometers in de benen en ben klaar voor de Europese campagne en de competitiestart", verklaarde hij via de clubkanalen.

Surdez merkt dat Vrancken héél anders werkt dan Vanhaezebrouck. "Hij komt met een nieuwe filosofie die helemaal anders is dan die van vorig seizoen. Dat gaat om een andere tactiek, manier van druk zetten, veldbezetting, en ga zo maar door. Door veel matchen te spelen gaan we het beter en beter onder de knie krijgen."

Surdez geniet op de linkerflank

AA Gent moet weldra Europees aan de bak, maar er is nog werk aan de winkel. “Exact. Het is zeker nog niet perfect, maar we zetten telkens een stap vooruit en leren uit de mindere zaken die we de keer daarop kunnen verbeteren."

Surdez geniet ook wel van zijn positie als linkerflankaanvaller. Dat ligt hem het best. "Ik voel me daar op mijn gemak, maar kan nog beter als ik op 100% van mijn kunnen ben."

🚀

Gaat hij dit seizoen potten breken?

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

19
19
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

19
19
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

74
74
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

253
253
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

406
406
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

397
397
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

67
67
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

374
374
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

488
488
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

234
234
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

53
53
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

218
218
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

443
443
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

699
699
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

212
212
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

241
241
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

552
552
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

383
383
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

722
722
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

611
611
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

721
721
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws