AA Gent ziet winteraanwinst floreren: "Voel me goed"

337
AA Gent ziet winteraanwinst floreren:

Bij AA Gent is alles anders dit seizoen. De club wil niet spreken van een overgangsseizoen, maar het is duidelijk dat AA Gent een nieuw tijdperk is gegaan. Winteraanwinst Franck Surdez hoopt dat hij dit jaar helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Werken met Vrancken

Surdez kreeg al wat speelkansen onder Hein Vanhaezebrouck, die wel lovend was over de speler. Surdez hoopt onder Wouter Vrancken helemaal tot ontbolstering te komen. Hij speelde mee in de oefenpot tegen Lille OSC.

"Dit is een hoog, Europees, niveau. Alles gaat heel snel en het is mooi om te zien naar welk objectief we moeten toegroeien. Na het blessureleed van vorig seizoen voel ik me bij aanvang van dit nieuwe seizoen heel goed. Ik heb veel kilometers in de benen en ben klaar voor de Europese campagne en de competitiestart", verklaarde hij via de clubkanalen.

Surdez merkt dat Vrancken héél anders werkt dan Vanhaezebrouck. "Hij komt met een nieuwe filosofie die helemaal anders is dan die van vorig seizoen. Dat gaat om een andere tactiek, manier van druk zetten, veldbezetting, en ga zo maar door. Door veel matchen te spelen gaan we het beter en beter onder de knie krijgen."

Surdez geniet op de linkerflank

AA Gent moet weldra Europees aan de bak, maar er is nog werk aan de winkel. “Exact. Het is zeker nog niet perfect, maar we zetten telkens een stap vooruit en leren uit de mindere zaken die we de keer daarop kunnen verbeteren."

Surdez geniet ook wel van zijn positie als linkerflankaanvaller. Dat ligt hem het best. "Ik voel me daar op mijn gemak, maar kan nog beter als ik op 100% van mijn kunnen ben."

Gaat hij dit seizoen potten breken?

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

11
11
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

23
23
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

39
39
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

33
33
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

22
22
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

238
238
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

154
154
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

59
59
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

80
80
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

60
60
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

120
120
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

279
279
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

190
190
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

310
310
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws