'Anderlecht baalt: twee aanbiedingen geweigerd'

door
'Anderlecht baalt: twee aanbiedingen geweigerd'

RSC Anderlecht gaat de komende weken nog zeker een vijftal spelers aantrekken, dat deelden we in april al mee. CEO Sports Jesper Fredberg is druk bezig, maar voor één speler lijkt het toch moeilijk te worden. Financieel is hij momenteel niet haalbaar, maar de mercato duurt nog lang.

LEES OOK: Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

Anderlecht bood op Chiquete

Anderlecht zou op het punt staan om Jan-Carlo Simic aan te trekken. De 19-jarige Servische verdediger moet de definitieve overstap maken van AC Milan, maar dat is niet de enige verdediger die naar het Lotto Park zal afzakken.

Anderlecht zoekt al sinds januari naar twee profielen: een jonge speler die nog veel marge heeft, zoals Simic. Daarnaast wil de club ook een meer ervaren speler, van 22-25 jaar, aantrekken. Een profiel zoals Federico Gattoni dat was. 

Even in de koelkast?

Die trok echter naar River Plate. RSCA wil graag Jésus Orozco Chiquete weghalen uit Mexico, maar dat is een moeilijk dossier. Mexicaanse media weten dat Anderlecht twee keer een bod deed, maar dat werd geweigerd door diens club Chivas. Zij willen 6 miljoen dollar, de clausule die in het contract staat van de verdediger.

RSCA zou volgens hen nu afhaken met de komst van Simic, maar lijkt toch wat kort door de bocht te zijn. Simic is immers een rechter centrale verdediger en Chiquete links. Mogelijk zal Fredberg dit dossier even laten liggen en er later op terugkeren. Zo pakte hij het ook aan met Luis Vazquez, die vorig jaar maanden aan RSCA werd gelinkt en half augustus neerstreek in Brussel.

Gaat RSCA hem alsnog kunnen losweken?

Meest recent

De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

1
1
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

58
58
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

21
21
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

42
42
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

100
100
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

70
70
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

58
58
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

102
102
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

208
208
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

60
60
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

151
151
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

49
49
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

304
304
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

146
146
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

129
129
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

68
68
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

132
132
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

45
45
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

443
443
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

65
65
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

195
195
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

94
94

Meer sportnieuws