'Anderlecht baalt: twee aanbiedingen geweigerd'

door
'Anderlecht baalt: twee aanbiedingen geweigerd'

RSC Anderlecht gaat de komende weken nog zeker een vijftal spelers aantrekken, dat deelden we in april al mee. CEO Sports Jesper Fredberg is druk bezig, maar voor één speler lijkt het toch moeilijk te worden. Financieel is hij momenteel niet haalbaar, maar de mercato duurt nog lang.

LEES OOK: RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

Anderlecht bood op Chiquete

Anderlecht zou op het punt staan om Jan-Carlo Simic aan te trekken. De 19-jarige Servische verdediger moet de definitieve overstap maken van AC Milan, maar dat is niet de enige verdediger die naar het Lotto Park zal afzakken.

Anderlecht zoekt al sinds januari naar twee profielen: een jonge speler die nog veel marge heeft, zoals Simic. Daarnaast wil de club ook een meer ervaren speler, van 22-25 jaar, aantrekken. Een profiel zoals Federico Gattoni dat was. 

Even in de koelkast?

Die trok echter naar River Plate. RSCA wil graag Jésus Orozco Chiquete weghalen uit Mexico, maar dat is een moeilijk dossier. Mexicaanse media weten dat Anderlecht twee keer een bod deed, maar dat werd geweigerd door diens club Chivas. Zij willen 6 miljoen dollar, de clausule die in het contract staat van de verdediger.

RSCA zou volgens hen nu afhaken met de komst van Simic, maar lijkt toch wat kort door de bocht te zijn. Simic is immers een rechter centrale verdediger en Chiquete links. Mogelijk zal Fredberg dit dossier even laten liggen en er later op terugkeren. Zo pakte hij het ook aan met Luis Vazquez, die vorig jaar maanden aan RSCA werd gelinkt en half augustus neerstreek in Brussel.

Gaat RSCA hem alsnog kunnen losweken?

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

4
4
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

59
59
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

48
48
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

35
35
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

93
93
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

145
145
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

303
303
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

123
123
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

64
64
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

141
141
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

140
140
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

376
376
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

77
77
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

33
33
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

139
139
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

160
160
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

72
72
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

781
781
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

138
138
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

489
489

Meer sportnieuws