'Anderlecht baalt: twee aanbiedingen geweigerd'

710 stemmen
'Anderlecht baalt: twee aanbiedingen geweigerd'

RSC Anderlecht gaat de komende weken nog zeker een vijftal spelers aantrekken, dat deelden we in april al mee. CEO Sports Jesper Fredberg is druk bezig, maar voor één speler lijkt het toch moeilijk te worden. Financieel is hij momenteel niet haalbaar, maar de mercato duurt nog lang.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Anderlecht bood op Chiquete

Anderlecht zou op het punt staan om Jan-Carlo Simic aan te trekken. De 19-jarige Servische verdediger moet de definitieve overstap maken van AC Milan, maar dat is niet de enige verdediger die naar het Lotto Park zal afzakken.

Anderlecht zoekt al sinds januari naar twee profielen: een jonge speler die nog veel marge heeft, zoals Simic. Daarnaast wil de club ook een meer ervaren speler, van 22-25 jaar, aantrekken. Een profiel zoals Federico Gattoni dat was. 

Even in de koelkast?

Die trok echter naar River Plate. RSCA wil graag Jésus Orozco Chiquete weghalen uit Mexico, maar dat is een moeilijk dossier. Mexicaanse media weten dat Anderlecht twee keer een bod deed, maar dat werd geweigerd door diens club Chivas. Zij willen 6 miljoen dollar, de clausule die in het contract staat van de verdediger.

RSCA zou volgens hen nu afhaken met de komst van Simic, maar lijkt toch wat kort door de bocht te zijn. Simic is immers een rechter centrale verdediger en Chiquete links. Mogelijk zal Fredberg dit dossier even laten liggen en er later op terugkeren. Zo pakte hij het ook aan met Luis Vazquez, die vorig jaar maanden aan RSCA werd gelinkt en half augustus neerstreek in Brussel.

Gaat RSCA hem alsnog kunnen losweken?

Meest recent

De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

2
2
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

7
7
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

39
39
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

149
149
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

56
56
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

40
40
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

145
145
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

49
49
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

52
52
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

99
99
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

82
82
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

35
35
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

53
53
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

319
319
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

194
194
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

255
255
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

178
178
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

260
260
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

196
196
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

387
387
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

255
255
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

258
258

Meer sportnieuws