Rode Duivel over vreemde keuze Tedesco: "Heel frustrerend"

577 stemmen
Rode Duivel over vreemde keuze Tedesco:

Domenico Tedesco liet een povere indruk achter op het EK. Daar viel hij als coach voorlopig door de mand. De bondscoach maakte enkele vreemde keuzes, zo kwam één Rode Duivel wel heel weinig aan de bak.

LEES OOK: Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

Bakayoko speelde amper 46 minuten op het EK

Johan Bakayoko speelde 33 minuten tegen Slovakije en 13 minuten tegen Oekraïne. Dat was het. Dat is vreemd, aangezien de Belgen aanvallend weinig scorend vermogen aan de dag legden en Bakayoko toch uit een zeer goed seizoen kwam bij PSV.

Daarnaast ging Tedesco wel heel vreemde zaken doen, door Jérémy Doku en Leandro Trossard op rechts te posteren. Twee spelers die net beter op links spelen, terwijl Bakayoko zich het best in zijn sas voelt op rechts. De speler van PSV sprak bij Voetbal International over het mislukte EK.

Teleurgestelde Rode Duivel

"Hoe ik er op terugkijk? Met een dubbel gevoel. Het is een mooie ervaring om het voor de eerste keer mee te maken. Alles is top geregeld en je speelt met en tegen de beste spelers. En de betrokkenheid van echt iedereen in België is groot, dat is bijzonder om te ervaren. Echt iedereen volgde ons op de voet. Ik heb beelden van Nederland gezien dat het hier niet anders was", was hij aanvankelijk positief.

Maar de flankaanvaller had graag meer gespeeld. "Maar ik heb qua minuten niet zo veel gespeeld zoals ik had willen spelen. Heel frustrerend, vooral omdat ik op de bank het gevoel had dat ik in het veld echt iets voor de ploeg kon betekenen", aldus Bakayoko.

Verdiende hij meer speelminuten?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

28
28
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

33
33
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

20
20
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

45
45
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

72
72
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

30
30
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

194
194
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

68
68
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

179
179
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

142
142
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

229
229
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

106
106
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

185
185
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

677
677
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

245
245
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1219
1219
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

229
229
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

87
87
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

232
232
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

364
364
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

341
341
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

75
75
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

96
96

Meer sportnieuws