Twee smaakmakers op weg naar de uitgang bij AA Gent

986 stemmen
Twee smaakmakers op weg naar de uitgang bij AA Gent

AA Gent verloor met 0-1 van Lille OSC en de ploeg lijkt nog niet echt klaar voor het nieuwe seizoen. Er gaan ook nog spelers vertrekken en er moeten nog nieuwe jongens komen. Dat liet trainer Wouter Vrancken na de match weten.

LEES OOK: AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

Vertrekkers bij AA Gent

AA Gent heeft momenteel geen kern die kan meestrijden voor de titel. Dat is duidelijk. De ploeg heeft nood aan versterking, maar spelers zoals Torunarigha en Tissoudali vertrekken mogelijk nog. Dat liet Vrancken weten. Sommige jongens zitten met een transfer in hun achterhoofd.

"Dat is niet zo vreemd en daarom koos ik ook voor andere jongens en bleven spelers zoals Torunarigha en Tissoudali op de bank", deelde Vrancken eerlijk mee aan Het Belang van Limburg.

Nog transfers op komst

Hij verwacht ook dat er nog spelers naar AA Gent zullen afzakken. Het huiswerk is dus allerminst klaar bij de Buffalo's. "Die zullen ook nog wel komen. We proberen trouwens ook interne transfers te doen door jongens kansen te geven die in het verleden minder aan spelen toekwamen, zoals Surdez en Nurio die heel gretig werken. Fadiga heeft ook een uitstekende drive maar hij moet nog wat meer zelfvertrouwen krijgen. Sonko moet dan weer wat meer energie uitstralen en tonen dat hij er echt alles wil voor doen."

AA Gent hoopt dit jaar weer aansluiting te vinden met de Belgische top, wat de laatste jaren niet lukte. Het wist al vier jaar op rij de top vier niet meer te halen. Dat is hét doel voor dit seizoen.

Gaat AA Gent dit jaar de top vier halen?

Meest recent

Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

5
5
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

21
21
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

150
150
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

46
46
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

92
92
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

359
359
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

50
50
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

210
210
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

326
326
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1152
1152
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

505
505
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

159
159
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

195
195
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

749
749
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

546
546
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

263
263
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

123
123
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

196
196
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

84
84
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

139
139

Meer sportnieuws