Twee smaakmakers op weg naar de uitgang bij AA Gent

986 stemmen
Twee smaakmakers op weg naar de uitgang bij AA Gent

AA Gent verloor met 0-1 van Lille OSC en de ploeg lijkt nog niet echt klaar voor het nieuwe seizoen. Er gaan ook nog spelers vertrekken en er moeten nog nieuwe jongens komen. Dat liet trainer Wouter Vrancken na de match weten.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Vertrekkers bij AA Gent

AA Gent heeft momenteel geen kern die kan meestrijden voor de titel. Dat is duidelijk. De ploeg heeft nood aan versterking, maar spelers zoals Torunarigha en Tissoudali vertrekken mogelijk nog. Dat liet Vrancken weten. Sommige jongens zitten met een transfer in hun achterhoofd.

"Dat is niet zo vreemd en daarom koos ik ook voor andere jongens en bleven spelers zoals Torunarigha en Tissoudali op de bank", deelde Vrancken eerlijk mee aan Het Belang van Limburg.

Nog transfers op komst

Hij verwacht ook dat er nog spelers naar AA Gent zullen afzakken. Het huiswerk is dus allerminst klaar bij de Buffalo's. "Die zullen ook nog wel komen. We proberen trouwens ook interne transfers te doen door jongens kansen te geven die in het verleden minder aan spelen toekwamen, zoals Surdez en Nurio die heel gretig werken. Fadiga heeft ook een uitstekende drive maar hij moet nog wat meer zelfvertrouwen krijgen. Sonko moet dan weer wat meer energie uitstralen en tonen dat hij er echt alles wil voor doen."

AA Gent hoopt dit jaar weer aansluiting te vinden met de Belgische top, wat de laatste jaren niet lukte. Het wist al vier jaar op rij de top vier niet meer te halen. Dat is hét doel voor dit seizoen.

🚀

Gaat AA Gent dit jaar de top vier halen?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

132
132
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

702
702
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

22
22
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

271
271
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

93
93
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

244
244
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

440
440
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

128
128
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

100
100
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

237
237
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

186
186
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

612
612
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

489
489
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

537
537
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

232
232
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

818
818
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

696
696
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

158
158
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

263
263
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

478
478

Meer sportnieuws