'Beerschot blijft gaan: opvallende comeback in de maak'

door
'Beerschot blijft gaan: opvallende comeback in de maak'

De fans hebben er even op moeten wachten, maar Beerschot lijkt eindelijk in actie te schieten op de transfermarkt. Zo is er plots zelfs al een vierde zomeraanwinst op weg naar het Kiel, waar zijn naam vast nog een belletje doet rinkelen.

Daags nadat het bekendmaakte dat huurling Dean Huiberts definitief wordt overgenomen van PEC Zwolle stelden de Mannekes, die met Brian Plat tot dusver enkel vers bloed voor de verdediging in huis haalden, met Ewan Henderson een tweede aanwinst voor het middenveld voor.

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Coulibaly terug naar Beerschot?

Zij krijgen straks misschien wel het gezelschap van een oude bekende, want volgens Gazet van Antwerpen hoopt Beerschot ook Ismaila Coulibaly terug naar het vertrouwde nest te lokken. De ondertussen 23-jarige Malinees werd van 2020 tot 2022 al eens gehuurd van Sheffield United.

Coulibaly schoot toen flitsend uit de startblokken, alvorens mede door blessureleed helemaal weg te deemsteren. Toch houdt de promovendus vooral goede herinneringen over aan de eenmalig internatonal, die er sindsdien niet in slaagde om door te breken bij de Engelse zusterclub.

Bal in kamp Sheffield United

Na een geslaagde uitleenbeurt aan het Zweedse AIK biedt Beerschot nu misschien dus wel een uitweg. Zelf zou Coulibaly, die nog één jaar vastligt in Sheffield, alvast héél graag willen terugkeren naar het Kiel. Die liefde blijkt dus wederzijds, want de gesprekken zouden al zijn opgestart.

Of het gaat om een nieuwe uitleenbeurt dan wel een permanente overstap is nog volgens GVA voorlopg nog onduidelijk, maar de kans dat het tot een overeenkomst zal komen lijkt momenteel dus alleszins reëel. Beerschot wil zich zo wapenen voor de terugkeer op het hoogste niveau.

Denkt u dat Coulibaly zal terugkeren?

Meest recent

'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

0
0
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

32
32
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

49
49
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

130
130
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

226
226
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

108
108
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

105
105
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

98
98
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

106
106
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

340
340
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

242
242
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

835
835
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

539
539
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

53
53
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

477
477
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

138
138
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

146
146
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

289
289
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

132
132
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

76
76
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

260
260
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

191
191
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

272
272
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

372
372

Meer sportnieuws