'Beerschot blijft gaan: opvallende comeback in de maak'

352
'Beerschot blijft gaan: opvallende comeback in de maak'

De fans hebben er even op moeten wachten, maar Beerschot lijkt eindelijk in actie te schieten op de transfermarkt. Zo is er plots zelfs al een vierde zomeraanwinst op weg naar het Kiel, waar zijn naam vast nog een belletje doet rinkelen.

Daags nadat het bekendmaakte dat huurling Dean Huiberts definitief wordt overgenomen van PEC Zwolle stelden de Mannekes, die met Brian Plat tot dusver enkel vers bloed voor de verdediging in huis haalden, met Ewan Henderson een tweede aanwinst voor het middenveld voor.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Coulibaly terug naar Beerschot?

Zij krijgen straks misschien wel het gezelschap van een oude bekende, want volgens Gazet van Antwerpen hoopt Beerschot ook Ismaila Coulibaly terug naar het vertrouwde nest te lokken. De ondertussen 23-jarige Malinees werd van 2020 tot 2022 al eens gehuurd van Sheffield United.

Coulibaly schoot toen flitsend uit de startblokken, alvorens mede door blessureleed helemaal weg te deemsteren. Toch houdt de promovendus vooral goede herinneringen over aan de eenmalig internatonal, die er sindsdien niet in slaagde om door te breken bij de Engelse zusterclub.

Bal in kamp Sheffield United

Na een geslaagde uitleenbeurt aan het Zweedse AIK biedt Beerschot nu misschien dus wel een uitweg. Zelf zou Coulibaly, die nog één jaar vastligt in Sheffield, alvast héél graag willen terugkeren naar het Kiel. Die liefde blijkt dus wederzijds, want de gesprekken zouden al zijn opgestart.

Of het gaat om een nieuwe uitleenbeurt dan wel een permanente overstap is nog volgens GVA voorlopg nog onduidelijk, maar de kans dat het tot een overeenkomst zal komen lijkt momenteel dus alleszins reëel. Beerschot wil zich zo wapenen voor de terugkeer op het hoogste niveau.

Denkt u dat Coulibaly zal terugkeren?

Meest recent

‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

7
7
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

17
17
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

28
28
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

137
137
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

55
55
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

57
57
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

48
48
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

21
21
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

58
58
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

215
215
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

46
46
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

107
107
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

204
204
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

70
70
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

192
192
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

86
86
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

983
983
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

173
173
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

998
998
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

51
51

Meer sportnieuws