'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

door
'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

Nadat hij vorige zomer met de grove borstel door de selectie ging streeft Jesper Fredberg dit keer naar continuïteit bij Anderlecht. De CEO Sports wil verder bouwen op het team dat afgelopen seizoen naar de derde plaats wipte. Al is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Terwijl het wachten blijft op inkomend verkeer, dat er naar verluidt wel zit aan te komen, tekende Jan Vertonghen intussen een jaartje bij in het Lotto Park. Daar zette ook Majeed Ashimeru zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis, maar in een aantal dossiers wordt voorlopig iets minder vooruitgang geboekt.

LEES OOK: Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Schmeichel niet naar Celtic?

Na de exit van Federico Gattoni ziet het er tenslotte alsmaar meer naar uit dat ook Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson niet definitief zullen overkomen van Sevilla. En ook in het geval van doelman Kasper Schmeichel lijkt zijn verblijf bij de Brusselaar beperkt te zullen blijven tot slechts één campagne.

De 37-jarige Deen, wiens contract deze zomer afliep, leek op weg naar Celtic. Dat haalde met de Finse international Viljami Sinisalo zopas echter een ander sluitstuk in huis. Dat zou dus wel eens kunnen betekenen dat Schmeichel een streep mag trekken door een reünie met Brendan Rodgers in Glasgow.

Laatste kans voor Anderlecht

Volgens het Deense medium Tipsbladet is dat niet noodzakelijk het geval, want net zoals in diverse Schotse media klinkt het daar dat Sinisalo zijn back-up wordt. Schmeichel zou intussen zelfs al zijn medische testen hebben afgelegd. Toch staat de deur voor Anderlecht misschien wel opnieuw op een kiertje.

Al lijkt de kans dat Schmeichel, zelfs mocht zijn overstap naar Celtic in het water vallen, Paars-Wit trouw blijft sowieso klein. Zowel op sportief als financieel vlak wil de 105-voudig international terug een stap hogerop zetten, terwijl Fredberg naarstig andere pistes verkent. Vooralsnog weliswaar zonder succes.

RSCA moet toch nog proberen om Schmeichel te houden

Meest recent

Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

15
15
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

89
89
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

34
34
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

27
27
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

236
236
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

28
28
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

51
51
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

37
37
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

41
41
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

59
59
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

177
177
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

240
240
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

210
210
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

159
159
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

306
306
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

116
116
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

376
376
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

212
212

Meer sportnieuws