'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

door
'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

Nadat hij vorige zomer met de grove borstel door de selectie ging streeft Jesper Fredberg dit keer naar continuïteit bij Anderlecht. De CEO Sports wil verder bouwen op het team dat afgelopen seizoen naar de derde plaats wipte. Al is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Terwijl het wachten blijft op inkomend verkeer, dat er naar verluidt wel zit aan te komen, tekende Jan Vertonghen intussen een jaartje bij in het Lotto Park. Daar zette ook Majeed Ashimeru zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis, maar in een aantal dossiers wordt voorlopig iets minder vooruitgang geboekt.

LEES OOK: 'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

Schmeichel niet naar Celtic?

Na de exit van Federico Gattoni ziet het er tenslotte alsmaar meer naar uit dat ook Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson niet definitief zullen overkomen van Sevilla. En ook in het geval van doelman Kasper Schmeichel lijkt zijn verblijf bij de Brusselaar beperkt te zullen blijven tot slechts één campagne.

De 37-jarige Deen, wiens contract deze zomer afliep, leek op weg naar Celtic. Dat haalde met de Finse international Viljami Sinisalo zopas echter een ander sluitstuk in huis. Dat zou dus wel eens kunnen betekenen dat Schmeichel een streep mag trekken door een reünie met Brendan Rodgers in Glasgow.

Laatste kans voor Anderlecht

Volgens het Deense medium Tipsbladet is dat niet noodzakelijk het geval, want net zoals in diverse Schotse media klinkt het daar dat Sinisalo zijn back-up wordt. Schmeichel zou intussen zelfs al zijn medische testen hebben afgelegd. Toch staat de deur voor Anderlecht misschien wel opnieuw op een kiertje.

Al lijkt de kans dat Schmeichel, zelfs mocht zijn overstap naar Celtic in het water vallen, Paars-Wit trouw blijft sowieso klein. Zowel op sportief als financieel vlak wil de 105-voudig international terug een stap hogerop zetten, terwijl Fredberg naarstig andere pistes verkent. Vooralsnog weliswaar zonder succes.

RSCA moet toch nog proberen om Schmeichel te houden

Meest recent

De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

22
22
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

70
70
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

19
19
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

38
38
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

32
32
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

113
113
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

186
186
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

336
336
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

316
316
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

739
739
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

417
417
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

909
909
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

538
538
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

552
552
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

471
471
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

155
155
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

351
351
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

176
176
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

605
605
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

202
202
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

360
360
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

673
673
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

212
212

Meer sportnieuws