'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

door
'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

Nadat hij vorige zomer met de grove borstel door de selectie ging streeft Jesper Fredberg dit keer naar continuïteit bij Anderlecht. De CEO Sports wil verder bouwen op het team dat afgelopen seizoen naar de derde plaats wipte. Al is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Terwijl het wachten blijft op inkomend verkeer, dat er naar verluidt wel zit aan te komen, tekende Jan Vertonghen intussen een jaartje bij in het Lotto Park. Daar zette ook Majeed Ashimeru zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis, maar in een aantal dossiers wordt voorlopig iets minder vooruitgang geboekt.

LEES OOK: Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Schmeichel niet naar Celtic?

Na de exit van Federico Gattoni ziet het er tenslotte alsmaar meer naar uit dat ook Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson niet definitief zullen overkomen van Sevilla. En ook in het geval van doelman Kasper Schmeichel lijkt zijn verblijf bij de Brusselaar beperkt te zullen blijven tot slechts één campagne.

De 37-jarige Deen, wiens contract deze zomer afliep, leek op weg naar Celtic. Dat haalde met de Finse international Viljami Sinisalo zopas echter een ander sluitstuk in huis. Dat zou dus wel eens kunnen betekenen dat Schmeichel een streep mag trekken door een reünie met Brendan Rodgers in Glasgow.

Laatste kans voor Anderlecht

Volgens het Deense medium Tipsbladet is dat niet noodzakelijk het geval, want net zoals in diverse Schotse media klinkt het daar dat Sinisalo zijn back-up wordt. Schmeichel zou intussen zelfs al zijn medische testen hebben afgelegd. Toch staat de deur voor Anderlecht misschien wel opnieuw op een kiertje.

Al lijkt de kans dat Schmeichel, zelfs mocht zijn overstap naar Celtic in het water vallen, Paars-Wit trouw blijft sowieso klein. Zowel op sportief als financieel vlak wil de 105-voudig international terug een stap hogerop zetten, terwijl Fredberg naarstig andere pistes verkent. Vooralsnog weliswaar zonder succes.

RSCA moet toch nog proberen om Schmeichel te houden

Meest recent

'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

58
58
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

148
148
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

278
278
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

541
541
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

412
412
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

94
94
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

164
164
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

116
116
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

100
100
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

236
236
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

153
153
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

535
535
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

293
293
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

473
473
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

486
486
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

246
246
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

392
392
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

602
602
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

297
297
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

174
174
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

307
307
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62

Meer sportnieuws