'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

door
'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

Nadat hij vorige zomer met de grove borstel door de selectie ging streeft Jesper Fredberg dit keer naar continuïteit bij Anderlecht. De CEO Sports wil verder bouwen op het team dat afgelopen seizoen naar de derde plaats wipte. Al is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Terwijl het wachten blijft op inkomend verkeer, dat er naar verluidt wel zit aan te komen, tekende Jan Vertonghen intussen een jaartje bij in het Lotto Park. Daar zette ook Majeed Ashimeru zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis, maar in een aantal dossiers wordt voorlopig iets minder vooruitgang geboekt.

LEES OOK: Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Schmeichel niet naar Celtic?

Na de exit van Federico Gattoni ziet het er tenslotte alsmaar meer naar uit dat ook Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson niet definitief zullen overkomen van Sevilla. En ook in het geval van doelman Kasper Schmeichel lijkt zijn verblijf bij de Brusselaar beperkt te zullen blijven tot slechts één campagne.

De 37-jarige Deen, wiens contract deze zomer afliep, leek op weg naar Celtic. Dat haalde met de Finse international Viljami Sinisalo zopas echter een ander sluitstuk in huis. Dat zou dus wel eens kunnen betekenen dat Schmeichel een streep mag trekken door een reünie met Brendan Rodgers in Glasgow.

Laatste kans voor Anderlecht

Volgens het Deense medium Tipsbladet is dat niet noodzakelijk het geval, want net zoals in diverse Schotse media klinkt het daar dat Sinisalo zijn back-up wordt. Schmeichel zou intussen zelfs al zijn medische testen hebben afgelegd. Toch staat de deur voor Anderlecht misschien wel opnieuw op een kiertje.

Al lijkt de kans dat Schmeichel, zelfs mocht zijn overstap naar Celtic in het water vallen, Paars-Wit trouw blijft sowieso klein. Zowel op sportief als financieel vlak wil de 105-voudig international terug een stap hogerop zetten, terwijl Fredberg naarstig andere pistes verkent. Vooralsnog weliswaar zonder succes.

RSCA moet toch nog proberen om Schmeichel te houden

Meest recent

Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

26
26
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

39
39
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

98
98
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

117
117
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

299
299
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

237
237
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

70
70
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

553
553
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

184
184
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

227
227
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

214
214
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

94
94
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

50
50
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

165
165
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

492
492
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

206
206
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

96
96
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

415
415
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

519
519
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

59
59
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

209
209
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

724
724
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

203
203
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

151
151
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

204
204

Meer sportnieuws