'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

door
'Hoop voor Anderlecht: Schmeichel-deal in duigen?'

Nadat hij vorige zomer met de grove borstel door de selectie ging streeft Jesper Fredberg dit keer naar continuïteit bij Anderlecht. De CEO Sports wil verder bouwen op het team dat afgelopen seizoen naar de derde plaats wipte. Al is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Terwijl het wachten blijft op inkomend verkeer, dat er naar verluidt wel zit aan te komen, tekende Jan Vertonghen intussen een jaartje bij in het Lotto Park. Daar zette ook Majeed Ashimeru zijn kribbel onder een nieuwe verbintenis, maar in een aantal dossiers wordt voorlopig iets minder vooruitgang geboekt.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Schmeichel niet naar Celtic?

Na de exit van Federico Gattoni ziet het er tenslotte alsmaar meer naar uit dat ook Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson niet definitief zullen overkomen van Sevilla. En ook in het geval van doelman Kasper Schmeichel lijkt zijn verblijf bij de Brusselaar beperkt te zullen blijven tot slechts één campagne.

De 37-jarige Deen, wiens contract deze zomer afliep, leek op weg naar Celtic. Dat haalde met de Finse international Viljami Sinisalo zopas echter een ander sluitstuk in huis. Dat zou dus wel eens kunnen betekenen dat Schmeichel een streep mag trekken door een reünie met Brendan Rodgers in Glasgow.

Laatste kans voor Anderlecht

Volgens het Deense medium Tipsbladet is dat niet noodzakelijk het geval, want net zoals in diverse Schotse media klinkt het daar dat Sinisalo zijn back-up wordt. Schmeichel zou intussen zelfs al zijn medische testen hebben afgelegd. Toch staat de deur voor Anderlecht misschien wel opnieuw op een kiertje.

Al lijkt de kans dat Schmeichel, zelfs mocht zijn overstap naar Celtic in het water vallen, Paars-Wit trouw blijft sowieso klein. Zowel op sportief als financieel vlak wil de 105-voudig international terug een stap hogerop zetten, terwijl Fredberg naarstig andere pistes verkent. Vooralsnog weliswaar zonder succes.

RSCA moet toch nog proberen om Schmeichel te houden

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

54
54
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

101
101
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

171
171
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

236
236
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

169
169
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

502
502
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

734
734
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

186
186
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws