TRANSFERUURTJE: Anderlecht jubelt, Cercle vreest leegloop

318
TRANSFERUURTJE: Anderlecht jubelt, Cercle vreest leegloop

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht kan jubelen want Jan Vertonghen heeft een nieuw contract getekend. De Rode Duivel tekende een verbintenis voor een extra seizoen bij paars-wit. Zo komt er einde aan alle twijfels. Vertonghen stopte eerder al bij de Rode Duivels, maar de 37-jarige verdediger gaat nog door op clubniveau. Verder staat paars-wit naar verluidt dicht bij Servische verdediger Simic van AC Milan.

Cercle Brugge moet nog steeds een leegloop vrezen. Groen-Zwart trok dan wel Europees voetbal over de streep, maar naast Kevin Denkey kan het ook Senna Miangue, Jesper Daland en Boris Popovic verliezen. Die eerste staat hoog op het verlanglijstje van ex-club Beerschot.

Standard Luik hoopt ex-KAA Gent-verdediger Dylan Bronn nog steeds binnen te halen. De verdediger onderhandelt nu zelf met het Italiaanse Salernitana om transfervrij de overstap te maken. Bronn is daarbij om een deel van het salaris van zijn laatste contractjaar terug te vorderen zodat zijn contract opgezegd kan worden.

Thomas Meunier is in een penibele situatie verzeild geraakt. De verdediger heeft zijn contract eenzijdig opgezegd bij het Turkse Trabzonspor en is aldus transfervrij. Club Brugge werd in het verleden genoemd, maar zou deze keer niet geïnteresseerd zijn. Het Franse Lille lonkt, maar Trabzonspor dreigt met een rechtszaak tegen Lille én Meunier.

Buitenland

De transfer van Romelu Lukaku naar Napoli lijkt in stroomversnelling te komen. PSG is naar verluidt bereid de afkoopclausule van 120 miljoen euro op tafel te leggen voor Victor Osimhen en er ligt ook een lucratief contract klaar voor de ex-Charleroi-spits. Door het geld dat Napoli zal ontvangen kunnen Antonio Conte en co Lukaku betalen.

Een goede keuze van Vertonghen om langer door te gaan?

Meest recent

Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

3
3
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

70
70
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

58
58
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

100
100
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

171
171
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

100
100
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

116
116
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

305
305
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

88
88
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

43
43
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

415
415
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

116
116
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

84
84
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

285
285
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

370
370
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

523
523
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

401
401
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

207
207
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35

Meer sportnieuws