Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

door
Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

KRC Genk snoepte al coach Thorsten Fink af bij Sint-Truiden VV en ook Jarne Steuckers en Matte Smets volgden. Het Belang van Limburg meldt dat er nog spelers op het lijstje prijkten.

Rein Van Helden tekende een nieuwe verbintenis bij STVV ondanks interesse van de gehele Belgische top. Vooral KV Mechelen en KRC Genk werden genoemd. De verdediger tekende een contract voor drie seizoenen.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Veel interesse

Onder meer KV Mechelen kwam met een concreet bod. “Er bewoog wel wat de voorbije periode. KV Mechelen kwam op de proppen. Zij hadden een sportief plan, maar ik had initieel al het idee om te verlengen in Sint-Truiden. Na het contact met Mechelen toonde ook STVV duidelijk haar appreciatie. De club weigerde het bod van Mechelen en deed me zelf ook een heel mooi nieuw voorstel. Dus twijfelde ik niet om bij STVV te blijven. Ik ben blij dat ik mijn kribbel heb kunnen zetten onder een andere verbintenis.”

Ook KRC Genk werd genoemd, maar Van Helden noemt dat een kwakkel. “Ook mijn naam werd in de media even gelinkt aan KRC Genk, maar dat was niet meer dan een kwakkel. STVV heeft absoluut waardering getoond voor mijn voorgaand seizoen. Na de interesse van de kant van Mechelen werd dat alleen maar duidelijker. Ik ben dus een tevreden voetballer. Het was die appreciatie die ik toch enigszins wilde voelen vanuit het bestuur en ik heb ze gekregen.”

Leegloop STVV

Van Helden ziet veel spelers vertrekken bij de Kanaries, maar besloot zelf om te blijven. Volgens de Belgische jeugdinternational zal STVV vooral om het behoud gaan spelen, maar zal de club zich nog versterken op de zomermercato.

Van Helden verwacht dat de Kanaries er tegen het begin van het seizoen wel weer zullen staan. De verdediger blijft alvast ambitieus en hoopt op een verrassing komend seizoen. "Misschien zijn we wel sterker dan afgelopen seizoen", klinkt het.

Heeft Van Helden een goede keuze gemaakt?

Meest recent

Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

85
85
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

36
36
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

563
563
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

962
962
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

205
205
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

210
210
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

186
186
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

385
385
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

403
403
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

211
211
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

304
304
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

92
92
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

210
210
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

929
929
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

212
212
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

46
46
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

337
337
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

304
304
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

176
176
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

357
357
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

242
242
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

72
72
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

406
406

Meer sportnieuws