Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

205 stemmen
Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

KRC Genk snoepte al coach Thorsten Fink af bij Sint-Truiden VV en ook Jarne Steuckers en Matte Smets volgden. Het Belang van Limburg meldt dat er nog spelers op het lijstje prijkten.

Rein Van Helden tekende een nieuwe verbintenis bij STVV ondanks interesse van de gehele Belgische top. Vooral KV Mechelen en KRC Genk werden genoemd. De verdediger tekende een contract voor drie seizoenen.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Veel interesse

Onder meer KV Mechelen kwam met een concreet bod. “Er bewoog wel wat de voorbije periode. KV Mechelen kwam op de proppen. Zij hadden een sportief plan, maar ik had initieel al het idee om te verlengen in Sint-Truiden. Na het contact met Mechelen toonde ook STVV duidelijk haar appreciatie. De club weigerde het bod van Mechelen en deed me zelf ook een heel mooi nieuw voorstel. Dus twijfelde ik niet om bij STVV te blijven. Ik ben blij dat ik mijn kribbel heb kunnen zetten onder een andere verbintenis.”

Ook KRC Genk werd genoemd, maar Van Helden noemt dat een kwakkel. “Ook mijn naam werd in de media even gelinkt aan KRC Genk, maar dat was niet meer dan een kwakkel. STVV heeft absoluut waardering getoond voor mijn voorgaand seizoen. Na de interesse van de kant van Mechelen werd dat alleen maar duidelijker. Ik ben dus een tevreden voetballer. Het was die appreciatie die ik toch enigszins wilde voelen vanuit het bestuur en ik heb ze gekregen.”

Leegloop STVV

Van Helden ziet veel spelers vertrekken bij de Kanaries, maar besloot zelf om te blijven. Volgens de Belgische jeugdinternational zal STVV vooral om het behoud gaan spelen, maar zal de club zich nog versterken op de zomermercato.

Van Helden verwacht dat de Kanaries er tegen het begin van het seizoen wel weer zullen staan. De verdediger blijft alvast ambitieus en hoopt op een verrassing komend seizoen. "Misschien zijn we wel sterker dan afgelopen seizoen", klinkt het.

🚀

Heeft Van Helden een goede keuze gemaakt?

Meest recent

Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

16
16
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

92
92
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

25
25
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

35
35
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

159
159
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

64
64
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

251
251
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

175
175
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

58
58
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

54
54
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

427
427
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

57
57
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

157
157
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

253
253
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

59
59
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

149
149
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

269
269
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

43
43
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

63
63
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

74
74
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

126
126
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

107
107
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

38
38
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

233
233
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

217
217

Meer sportnieuws