Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

door
Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

KRC Genk snoepte al coach Thorsten Fink af bij Sint-Truiden VV en ook Jarne Steuckers en Matte Smets volgden. Het Belang van Limburg meldt dat er nog spelers op het lijstje prijkten.

Rein Van Helden tekende een nieuwe verbintenis bij STVV ondanks interesse van de gehele Belgische top. Vooral KV Mechelen en KRC Genk werden genoemd. De verdediger tekende een contract voor drie seizoenen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Veel interesse

Onder meer KV Mechelen kwam met een concreet bod. “Er bewoog wel wat de voorbije periode. KV Mechelen kwam op de proppen. Zij hadden een sportief plan, maar ik had initieel al het idee om te verlengen in Sint-Truiden. Na het contact met Mechelen toonde ook STVV duidelijk haar appreciatie. De club weigerde het bod van Mechelen en deed me zelf ook een heel mooi nieuw voorstel. Dus twijfelde ik niet om bij STVV te blijven. Ik ben blij dat ik mijn kribbel heb kunnen zetten onder een andere verbintenis.”

Ook KRC Genk werd genoemd, maar Van Helden noemt dat een kwakkel. “Ook mijn naam werd in de media even gelinkt aan KRC Genk, maar dat was niet meer dan een kwakkel. STVV heeft absoluut waardering getoond voor mijn voorgaand seizoen. Na de interesse van de kant van Mechelen werd dat alleen maar duidelijker. Ik ben dus een tevreden voetballer. Het was die appreciatie die ik toch enigszins wilde voelen vanuit het bestuur en ik heb ze gekregen.”

Leegloop STVV

Van Helden ziet veel spelers vertrekken bij de Kanaries, maar besloot zelf om te blijven. Volgens de Belgische jeugdinternational zal STVV vooral om het behoud gaan spelen, maar zal de club zich nog versterken op de zomermercato.

Van Helden verwacht dat de Kanaries er tegen het begin van het seizoen wel weer zullen staan. De verdediger blijft alvast ambitieus en hoopt op een verrassing komend seizoen. "Misschien zijn we wel sterker dan afgelopen seizoen", klinkt het.

Heeft Van Helden een goede keuze gemaakt?

Meest recent

Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

0
0
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

54
54
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

19
19
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

38
38
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

264
264
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

251
251
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

57
57
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

210
210
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

130
130
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

35
35
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

227
227
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

45
45
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

574
574
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

560
560
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

229
229
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

174
174
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

193
193
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

309
309
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

293
293
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

79
79
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

425
425
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

299
299
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

124
124
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

223
223
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

159
159

Meer sportnieuws