Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

door
Van Helden wees JPL-club resoluut af: “Zij hadden een plan”

KRC Genk snoepte al coach Thorsten Fink af bij Sint-Truiden VV en ook Jarne Steuckers en Matte Smets volgden. Het Belang van Limburg meldt dat er nog spelers op het lijstje prijkten.

Rein Van Helden tekende een nieuwe verbintenis bij STVV ondanks interesse van de gehele Belgische top. Vooral KV Mechelen en KRC Genk werden genoemd. De verdediger tekende een contract voor drie seizoenen.

LEES OOK: Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Veel interesse

Onder meer KV Mechelen kwam met een concreet bod. “Er bewoog wel wat de voorbije periode. KV Mechelen kwam op de proppen. Zij hadden een sportief plan, maar ik had initieel al het idee om te verlengen in Sint-Truiden. Na het contact met Mechelen toonde ook STVV duidelijk haar appreciatie. De club weigerde het bod van Mechelen en deed me zelf ook een heel mooi nieuw voorstel. Dus twijfelde ik niet om bij STVV te blijven. Ik ben blij dat ik mijn kribbel heb kunnen zetten onder een andere verbintenis.”

Ook KRC Genk werd genoemd, maar Van Helden noemt dat een kwakkel. “Ook mijn naam werd in de media even gelinkt aan KRC Genk, maar dat was niet meer dan een kwakkel. STVV heeft absoluut waardering getoond voor mijn voorgaand seizoen. Na de interesse van de kant van Mechelen werd dat alleen maar duidelijker. Ik ben dus een tevreden voetballer. Het was die appreciatie die ik toch enigszins wilde voelen vanuit het bestuur en ik heb ze gekregen.”

Leegloop STVV

Van Helden ziet veel spelers vertrekken bij de Kanaries, maar besloot zelf om te blijven. Volgens de Belgische jeugdinternational zal STVV vooral om het behoud gaan spelen, maar zal de club zich nog versterken op de zomermercato.

Van Helden verwacht dat de Kanaries er tegen het begin van het seizoen wel weer zullen staan. De verdediger blijft alvast ambitieus en hoopt op een verrassing komend seizoen. "Misschien zijn we wel sterker dan afgelopen seizoen", klinkt het.

Heeft Van Helden een goede keuze gemaakt?

Meest recent

Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

0
0
Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

219
219
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

85
85
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

395
395
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

40
40
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

79
79
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

165
165
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

64
64
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

146
146
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

445
445
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

184
184
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

245
245
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

493
493
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

186
186
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

165
165
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

146
146
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

92
92
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

76
76
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

386
386
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

94
94
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61

Meer sportnieuws