'Westerlo wil Club Brugge achterna met transfer'

door
'Westerlo wil Club Brugge achterna met transfer'

Westerlo hield zich deze zomer tot dusver vrij koest op de transfermarkt. In de Kempen lijken ze vertrouwen te hebben in de kern die er momenteel staat en hopen ze dat de resultaten beter zullen worden nu de vele jonge spelers een jaartje extra ervaring hebben. Er worden daarom voorlopig vooral nog meer jonge spelers gehaald.

Tot dusver streken er immers enkel twee tieners neer in het Kuipje met de 18-jarige Amerikaan Julian Placias en het Kroatische toptalent Luka Vuskovic (17), die voor zijn aanstaande transfer naar Tottenham een jaartje op huurbasis in Westerlo komt voetballen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Westerlo aast op Zuid-Afrikaans talent

Mogelijk krijgen ze ook nog het gezelschap van een piepjonge Zuid-Afrikaan. Lokale bronnen melden immers dat Westerlo zijn oog laten vallen heeft op Kutlwano Letlhaku. Dat is een 17-jarige offensieve middenvelder die aan de slag is bij Mamelodi Sundowns.

Daar maakte hij in maart zijn debuut in het eerste elftal met een invalbeurt in een bekerwedstrijd tegen Maritzburg United. Daarbij was Letlhaku prompt ook goed voor een assist.

Concurrentie vanuit Denemarken

Westerlo krijgt echter concurrentie in de strijd om Letlhaku, want ook vanuit Denemarken zou er interesse zijn. Daar zouden met name Randers en FC Midtjylland zijn ontwikkeling op de voet volgen.

Letlhaku zou het tweede Zuid-Afrikaanse toptalent op korte tijd kunnen worden die de overstap naar België maakt. Onlangs wist Club Brugge immers al de 18-jarige Shandre Campbell te strikken. Hij wordt in eerste instantie wel nog gestald bij Club NXT.

Moet Westerlo hem proberen te halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

43
43
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

71
71
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

88
88
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

158
158
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

119
119
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

84
84
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

32
32
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

118
118
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

40
40
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

406
406
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

356
356
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

133
133
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

233
233
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

36
36
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

724
724
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

134
134
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

476
476
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

265
265
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

58
58
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

598
598
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

435
435
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

223
223
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

630
630
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

68
68

Meer sportnieuws