Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

door
Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

STVV kent een moeilijke zomer, want na de sterke prestaties van vorig seizoen krijgt het te maken met een heuse leegloop. De Kanaries worden kaalgeplukt door grotere clubs en zagen de voorbije weken de ene na de andere smaakmaker Stayen verlaten.

Rivaal KRC Genk haalde trainer Thorsten Fink en goudhaantjes Jarne Steuckers en Matte Smets weg, terwijl ook Eric Bocat (Stoke City) en Aboubakary Koita (AEK Athene) al vertrokken zijn. Daarnaast staan ook Zion Suzuki (Parma) en Mathias Delorge (Venezia) nog op het punt om de club te verlaten.

LEES OOK: Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

STVV verlengt contract Van Helden

Maar nu kan STVV eindelijk eens een opsteker melden. Rein Van Helden zal immers wél op Stayen blijven. De club laat weten dat de 21-jarige verdediger dinsdag een contractverlenging getekend heeft.

"Door zijn toegankelijke persoonlijkheid symboliseert Rein bovendien de lokale verankering van onze club. Deze contractverlenging onderstreept dat we het belangrijk vinden om eigen jeugdspelers op lange termijn kansen te geven", jubelt technisch directeur André Pinto.

Ondanks interesse blijft hij op Stayen

Van Helden is een jeugdproduct van STVV. Na een uitleenbeurt aan MVV brak hij vorig seizoen helemaal door. De verdediger werd onder Fink een vaste waarde en kwam uiteindelijk 37 keer in actie. Dat zorgde ervoor dat ook hij deze zomer zeer gegeerd was.

Verschillende Belgische topclubs hadden Van Helden op de radar staan, al was uiteindelijk vooral KV Mechelen concreet. Uiteindelijk blijft de Jonge Duivel, die in juni zijn debuut maakte in de oefeninterland tegen Marokko, dus toch gewoon in Sint-Truiden.

Was Van Helden al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

38
38
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

33
33
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

40
40
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

143
143
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

285
285
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

127
127
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

89
89
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

331
331
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

398
398
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

96
96
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

64
64
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

244
244
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

478
478
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

412
412
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

210
210
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

160
160
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

236
236
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

415
415
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

643
643
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

188
188
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

397
397

Meer sportnieuws