Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

door
Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

STVV kent een moeilijke zomer, want na de sterke prestaties van vorig seizoen krijgt het te maken met een heuse leegloop. De Kanaries worden kaalgeplukt door grotere clubs en zagen de voorbije weken de ene na de andere smaakmaker Stayen verlaten.

Rivaal KRC Genk haalde trainer Thorsten Fink en goudhaantjes Jarne Steuckers en Matte Smets weg, terwijl ook Eric Bocat (Stoke City) en Aboubakary Koita (AEK Athene) al vertrokken zijn. Daarnaast staan ook Zion Suzuki (Parma) en Mathias Delorge (Venezia) nog op het punt om de club te verlaten.

LEES OOK: STVV pakt uit met opmerkelijke Belgische primeur

STVV verlengt contract Van Helden

Maar nu kan STVV eindelijk eens een opsteker melden. Rein Van Helden zal immers wél op Stayen blijven. De club laat weten dat de 21-jarige verdediger dinsdag een contractverlenging getekend heeft.

"Door zijn toegankelijke persoonlijkheid symboliseert Rein bovendien de lokale verankering van onze club. Deze contractverlenging onderstreept dat we het belangrijk vinden om eigen jeugdspelers op lange termijn kansen te geven", jubelt technisch directeur André Pinto.

Ondanks interesse blijft hij op Stayen

Van Helden is een jeugdproduct van STVV. Na een uitleenbeurt aan MVV brak hij vorig seizoen helemaal door. De verdediger werd onder Fink een vaste waarde en kwam uiteindelijk 37 keer in actie. Dat zorgde ervoor dat ook hij deze zomer zeer gegeerd was.

Verschillende Belgische topclubs hadden Van Helden op de radar staan, al was uiteindelijk vooral KV Mechelen concreet. Uiteindelijk blijft de Jonge Duivel, die in juni zijn debuut maakte in de oefeninterland tegen Marokko, dus toch gewoon in Sint-Truiden.

Was Van Helden al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Napoli komt met officieel statement over De Bruyne

Kevin De Bruyne blesseerde zich afgelopen speeldag bij Napoli en de middenvelder is inmiddels al ...

0
0
Eden Hazard krijgt grootste eer in Engeland: “Dit is té zot”

Eden Hazard speelde jarenlang bij Chelsea en jarenlang terroriseerde de voormalige Rode Duivel de ...

8
8
‘Bliksemvertrek Hayen: Club Brugge houdt hart vast’

Nicky Hayen maakte de afgelopen seizoenen veel indruk als hoofdtrainer van Club Brugge. Vooral in ...

89
89
Genk liep topper mis: "Als Jong Genk toen bestaan had..."

KRC Genk heeft de voorbije jaren heel wat toppers voortgebracht. Met Kos Karetsas loopt er nu ...

18
18
Pijnlijke conclusie: "Van de top 6 zijn enkel zij beter"

We zijn intussen al bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Eén van ...

53
53
'Napoli grijpt in na uitvallen KDB: deal met Real Madrid'

Het is niet het seizoen van de Rode Duivels bij Napoli. In augustus raakte Romelu Lukaku al zwaar ...

48
48
Extra troef voor Genk? "Het kan snel gaan in voetbal"

KRC Genk beleeft een moeilijk seizoen. Heel veel is er nochtans niet veranderd ten opzichte van een ...

49
49
“Vijftig tinten grauw”: Coucke zet vlammend statement neer

Hij is tegelijk één van de meest succesvolle én meest besproken ondernemers van ...

69
69
Dankzij Hayen: Vermant onthult keerpunt bij Club Brugge

Het is de voorbije maanden snel gegaan voor Romeo Vermant. De 21-jarige is tegenwoordig indien ...

163
163
STVV pakt uit met opmerkelijke Belgische primeur

Het gaat STVV voor de wind dit seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie lijkt het volop ...

40
40
Odjidja onthult naast welke 2 Belgische clubs hij nog greep

Er staan woensdagavond nog enkele interessante affiches op het programma in de Croky Cup. ...

64
64
'Pikante transfer: Club draait mes in Anderlecht-wonde'

De voorbije maanden kwamen er bij Anderlecht weer de nodige pijnpunten bloot te liggen. Eén ...

251
251
Conte haalt snoeihard uit na uitvallen De Bruyne

Kevin De Bruyne is deze week in Antwerpen geopereerd aan de hamstring, nadat hij vorig weekend een ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt flop, straffe transfer Vermant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

394
394
Ninove maakt Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht won de bekermatch tegen Ninove met 2-0, maar toch waren de supporters niet tevreden. ...

457
457
Topkine Maesschalck duidelijk na operatie De Bruyne

De blessure van Kevin De Bruyne blijft de gemoederen bezighouden. De middenvelder liep bij Napoli ...

109
109
Onder druk: Stef Wils roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat in de ...

182
182
Stroeykens reageert na spreekkoren richting Hasi

Bij RSC Anderlecht mochten ze zeker niet tevreden zijn na de zwakke prestatie tegen Ninove. De ...

292
292
Vader Thorgan Hazard 'verklapt' volgende uitdaging van zoonlief

Eden Hazard stopte met voetballen en dat op veel te jonge leeftijd. Thorgan Hazard is wel nog actief ...

119
119
Pittige KV Mechelen - Lierse: "Ik ben wat boos"

KV Mechelen had het zeker niet onder de markt tegen Lierse SK. Ze wonnen met 2-1 en wisten wel door ...

140
140
Standard vermijdt maar net blamage: "Niet evident"

Standard kende een moeilijke avond op het veld van SK Beveren. Ze kwamen al snel 1-0 achter, maar ...

126
126
Fink geeft succesrecept: "Dan wordt het makkelijker"

KRC Genk leek op de goede weg, maar tegen La Louvière werd het weer een minder duel. Ze ...

157
157
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
Blessure De Bruyne: grijpt fenomeen kans bij Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

273
273
Grote verandering op komst bij de Red Flames?

De Red Flames wonnen met 2-1 van Ierland na twee goals van wie anders dan Tessa Wullaert. Maar zij ...

228
228

Meer sportnieuws