Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

door
Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

STVV kent een moeilijke zomer, want na de sterke prestaties van vorig seizoen krijgt het te maken met een heuse leegloop. De Kanaries worden kaalgeplukt door grotere clubs en zagen de voorbije weken de ene na de andere smaakmaker Stayen verlaten.

Rivaal KRC Genk haalde trainer Thorsten Fink en goudhaantjes Jarne Steuckers en Matte Smets weg, terwijl ook Eric Bocat (Stoke City) en Aboubakary Koita (AEK Athene) al vertrokken zijn. Daarnaast staan ook Zion Suzuki (Parma) en Mathias Delorge (Venezia) nog op het punt om de club te verlaten.

LEES OOK: Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

STVV verlengt contract Van Helden

Maar nu kan STVV eindelijk eens een opsteker melden. Rein Van Helden zal immers wél op Stayen blijven. De club laat weten dat de 21-jarige verdediger dinsdag een contractverlenging getekend heeft.

"Door zijn toegankelijke persoonlijkheid symboliseert Rein bovendien de lokale verankering van onze club. Deze contractverlenging onderstreept dat we het belangrijk vinden om eigen jeugdspelers op lange termijn kansen te geven", jubelt technisch directeur André Pinto.

Ondanks interesse blijft hij op Stayen

Van Helden is een jeugdproduct van STVV. Na een uitleenbeurt aan MVV brak hij vorig seizoen helemaal door. De verdediger werd onder Fink een vaste waarde en kwam uiteindelijk 37 keer in actie. Dat zorgde ervoor dat ook hij deze zomer zeer gegeerd was.

Verschillende Belgische topclubs hadden Van Helden op de radar staan, al was uiteindelijk vooral KV Mechelen concreet. Uiteindelijk blijft de Jonge Duivel, die in juni zijn debuut maakte in de oefeninterland tegen Marokko, dus toch gewoon in Sint-Truiden.

Was Van Helden al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

29
29
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

34
34
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

50
50
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

91
91
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

113
113
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

76
76
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

260
260
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

118
118
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

115
115
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

54
54
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

62
62
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

126
126
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

208
208
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

58
58
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

325
325
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

191
191
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

160
160
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

269
269
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

167
167
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

382
382
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

716
716
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

84
84
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

434
434
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

531
531

Meer sportnieuws