Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

door
Eindelijk opsteker: STVV houdt sterkhouder langer aan boord

STVV kent een moeilijke zomer, want na de sterke prestaties van vorig seizoen krijgt het te maken met een heuse leegloop. De Kanaries worden kaalgeplukt door grotere clubs en zagen de voorbije weken de ene na de andere smaakmaker Stayen verlaten.

Rivaal KRC Genk haalde trainer Thorsten Fink en goudhaantjes Jarne Steuckers en Matte Smets weg, terwijl ook Eric Bocat (Stoke City) en Aboubakary Koita (AEK Athene) al vertrokken zijn. Daarnaast staan ook Zion Suzuki (Parma) en Mathias Delorge (Venezia) nog op het punt om de club te verlaten.

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

STVV verlengt contract Van Helden

Maar nu kan STVV eindelijk eens een opsteker melden. Rein Van Helden zal immers wél op Stayen blijven. De club laat weten dat de 21-jarige verdediger dinsdag een contractverlenging getekend heeft.

"Door zijn toegankelijke persoonlijkheid symboliseert Rein bovendien de lokale verankering van onze club. Deze contractverlenging onderstreept dat we het belangrijk vinden om eigen jeugdspelers op lange termijn kansen te geven", jubelt technisch directeur André Pinto.

Ondanks interesse blijft hij op Stayen

Van Helden is een jeugdproduct van STVV. Na een uitleenbeurt aan MVV brak hij vorig seizoen helemaal door. De verdediger werd onder Fink een vaste waarde en kwam uiteindelijk 37 keer in actie. Dat zorgde ervoor dat ook hij deze zomer zeer gegeerd was.

Verschillende Belgische topclubs hadden Van Helden op de radar staan, al was uiteindelijk vooral KV Mechelen concreet. Uiteindelijk blijft de Jonge Duivel, die in juni zijn debuut maakte in de oefeninterland tegen Marokko, dus toch gewoon in Sint-Truiden.

Was Van Helden al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

66
66
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

139
139
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

68
68
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

29
29
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

99
99
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

132
132
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

38
38
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

104
104
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

208
208
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

169
169
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

238
238
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

297
297
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

189
189
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

189
189
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

301
301
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

367
367
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

388
388
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

196
196
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

136
136
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

293
293

Meer sportnieuws