'Anderlecht all-in: Vandenhaute overtuigt Vertonghen'

495 stemmen
'Anderlecht all-in: Vandenhaute overtuigt Vertonghen'

De officiële aankondiging ontbreekt voorlopig nog, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tenslotte zou Jan Vertonghen weldra zijn kribbel zetten onder een verlengd contract bij Anderlecht. Dat moest daarvoor wel alle zeilen bijzetten.

Naar verluidt breekt Vertonghen zijn verbintenis open tot volgende zomer, met zelfs nog een optie voor een bijkomend seizoen. Voor het overige zijn er tot dusver weinig details bekend omtrent de deal, al ziet het er niet naar uit dat de aanvoerder qua salaris veel hoeft in te leveren.

LEES OOK: 'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

Ploegmaats pushen Vertonghen

Anderlecht bleek namelijk bereid om tot het uiterste te gaan om Vertonghen, die overwoog om zijn schoenen aan de haak te hangen, alsnog aan boord te houden. Behalve het financiële aspect lanceerden de Brusselaars volgens Het Nieuwsblad namelijk een stevig charmeoffensief.

Zo zouden onder andere Théo Leoni, Mats Rits, Colin Coosemans en Yari Verschaeren, die allen close met hem zijn, de voorbije weken intens in contact zijn blijven staan met de recordinternational. Zij pushten Vertonghen om bij te tekenen, net zoals het Paars-Witte bestuur overigens.

Anderlecht heeft plannetje klaar

Dat was uiteraard al langer vragende partij om de leider op en naast het veld langer aan zich te binden, te meer omwille van de huidige schaarste centraal achterin. Ondanks het heuglijke nieuws blijft vers bloed daar wel nog steeds geen overbodige luxe voor Jesper Fredberg en co.

Tenslotte zou het de bedoeling zijn om Vertonghen, die daarom alvast afscheid nam als Rode Duivel, af en toe rust te gunnen. Zowel om familiale als fysieke redenen, al denkt de krant niet dat hij veel trainingen of wedstrijden zal overslaan. Daarvoor brandt het vuur nog steeds te fel.

Prima band met Vandenhaute

Behalve zijn prima band met voorzitter Wouter Vandenhaute, en het feit dat hij het EK zo kort na zijn blessure vrij moeiteloos verteerde, zouden tot slot ook de sportieve ambities in het Lotto Park daarom een cruciale factor zijn. Net zoals Vertonghen zelf zint Anderlecht op revanche.

Vreest u voor het jaartje teveel bij Vertonghen?

Meest recent

'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

35
35
'Nieuwe miljoenenklepper Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

166
166
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

80
80
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

284
284
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

185
185
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

102
102
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

91
91
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

93
93
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

108
108
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

44
44
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

327
327
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

83
83
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

229
229
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

168
168
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

363
363
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

119
119
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

217
217
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

804
804
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

275
275
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1386
1386
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

256
256
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

90
90
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

244
244
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

391
391

Meer sportnieuws