'Anderlecht all-in: Vandenhaute overtuigt Vertonghen'

door
'Anderlecht all-in: Vandenhaute overtuigt Vertonghen'

De officiële aankondiging ontbreekt voorlopig nog, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tenslotte zou Jan Vertonghen weldra zijn kribbel zetten onder een verlengd contract bij Anderlecht. Dat moest daarvoor wel alle zeilen bijzetten.

Naar verluidt breekt Vertonghen zijn verbintenis open tot volgende zomer, met zelfs nog een optie voor een bijkomend seizoen. Voor het overige zijn er tot dusver weinig details bekend omtrent de deal, al ziet het er niet naar uit dat de aanvoerder qua salaris veel hoeft in te leveren.

LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Ploegmaats pushen Vertonghen

Anderlecht bleek namelijk bereid om tot het uiterste te gaan om Vertonghen, die overwoog om zijn schoenen aan de haak te hangen, alsnog aan boord te houden. Behalve het financiële aspect lanceerden de Brusselaars volgens Het Nieuwsblad namelijk een stevig charmeoffensief.

Zo zouden onder andere Théo Leoni, Mats Rits, Colin Coosemans en Yari Verschaeren, die allen close met hem zijn, de voorbije weken intens in contact zijn blijven staan met de recordinternational. Zij pushten Vertonghen om bij te tekenen, net zoals het Paars-Witte bestuur overigens.

Anderlecht heeft plannetje klaar

Dat was uiteraard al langer vragende partij om de leider op en naast het veld langer aan zich te binden, te meer omwille van de huidige schaarste centraal achterin. Ondanks het heuglijke nieuws blijft vers bloed daar wel nog steeds geen overbodige luxe voor Jesper Fredberg en co.

Tenslotte zou het de bedoeling zijn om Vertonghen, die daarom alvast afscheid nam als Rode Duivel, af en toe rust te gunnen. Zowel om familiale als fysieke redenen, al denkt de krant niet dat hij veel trainingen of wedstrijden zal overslaan. Daarvoor brandt het vuur nog steeds te fel.

Prima band met Vandenhaute

Behalve zijn prima band met voorzitter Wouter Vandenhaute, en het feit dat hij het EK zo kort na zijn blessure vrij moeiteloos verteerde, zouden tot slot ook de sportieve ambities in het Lotto Park daarom een cruciale factor zijn. Net zoals Vertonghen zelf zint Anderlecht op revanche.

Vreest u voor het jaartje teveel bij Vertonghen?

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

14
14
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

233
233
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

217
217
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

96
96
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

381
381
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

57
57
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

275
275
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

522
522
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

165
165
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

199
199
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

294
294
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

299
299
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

359
359
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

535
535
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

180
180
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

300
300
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

496
496
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

383
383
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

198
198
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

438
438
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

342
342
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

198
198
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

288
288

Meer sportnieuws