Club Brugge ziet toptalent definitief door vingers glippen

232
Club Brugge ziet toptalent definitief door vingers glippen

Club Brugge bleek deze zomer al erg actief op de transfermarkt, maar uiteraard vist ook de landskampioen af en toe achter het net. Zo ziet Blauw-Zwart na onder andere Ngal'ayel Mukau en Philippe Rommens opnieuw een toptarget door de vingers glippen.

Club zoekt niet alleen naar versterking voor de A-kern, ook Club NXT wordt van het nodige vers bloed voorzien. In dat opzicht stond Madi Monamay bovenaan de verlanglijst in Jan Breydel. Eerder op de dag geraakte evenwel bekend dat hij naar PSV zou verhuizen.

LEES OOK: PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

Club Brugge vangt bot

Daar werd onze 18-jarige landgenoot intussen ook officieel voorgesteld. Via de clubkanalen laten de Eindhovenaren weten dat Monamay, die overkomt van Bayer Leverkusen, zijn handtekening heeft gezet onder een verbintenis tot medio 2027 in het Philips Stadion.

Monamay zal er aanvankelijk aansluiten bij het tweede elftal, al hoopt hij zelf zo snel mogelijk door te stoten naar de A-ploeg. "Ik ben heel blij dat alles rond is. Ik had vanaf het begin een goed gevoel bij PSV en vind het een eer om het shirt te dragen", klinkt het nog.

Monamay kiest PSV

"Het is natuurlijk een heel aantrekkelijke club, die vorig seizoen kampioen geworden is. Als zo een club je wil denk je niet heel veel na. Ze volgen mij ook al lang en hebben veel vertrouwen laten zien", aldus Monamay, die alvast staat te popelen om aan de slag te gaan.

Ook technisch manager Jan Vennegoor of Hesselink is enthousiast. "We zijn meer dan overtuigd van Madi. Hij is een moderne, veelzijdige voetballer met erg veel potentie. We hebben er vertrouwen in dat hij bij PSV de kansen grijpt om de volgende stappen te zetten."

Denkt u dat Monamay een topper wordt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Engelse jackpot Club, toptransfer Van Bommel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

3
3
Brandon Mechele staat voor complete verrassing na interlandluik

Brandon Mechele blijft verbazen. De verdediger van Club Brugge liet zich tijdens het recente ...

1
1
Thorup grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk boekte voor de interlandbreak slechts een negen op 21, en dus moeten de Limburgers dringend ...

14
14
Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

49
49
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

29
29
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

101
101
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

102
102
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

519
519
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

45
45
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

111
111
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

20
20
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

43
43
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

137
137
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

150
150
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

97
97
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

372
372
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

619
619
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

64
64
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

79
79
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

278
278
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

45
45
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

73
73
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

77
77
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

103
103
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

104
104

Meer sportnieuws