Club Brugge ziet toptalent definitief door vingers glippen

door
Club Brugge ziet toptalent definitief door vingers glippen

Club Brugge bleek deze zomer al erg actief op de transfermarkt, maar uiteraard vist ook de landskampioen af en toe achter het net. Zo ziet Blauw-Zwart na onder andere Ngal'ayel Mukau en Philippe Rommens opnieuw een toptarget door de vingers glippen.

Club zoekt niet alleen naar versterking voor de A-kern, ook Club NXT wordt van het nodige vers bloed voorzien. In dat opzicht stond Madi Monamay bovenaan de verlanglijst in Jan Breydel. Eerder op de dag geraakte evenwel bekend dat hij naar PSV zou verhuizen.

LEES OOK: Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Club Brugge vangt bot

Daar werd onze 18-jarige landgenoot intussen ook officieel voorgesteld. Via de clubkanalen laten de Eindhovenaren weten dat Monamay, die overkomt van Bayer Leverkusen, zijn handtekening heeft gezet onder een verbintenis tot medio 2027 in het Philips Stadion.

Monamay zal er aanvankelijk aansluiten bij het tweede elftal, al hoopt hij zelf zo snel mogelijk door te stoten naar de A-ploeg. "Ik ben heel blij dat alles rond is. Ik had vanaf het begin een goed gevoel bij PSV en vind het een eer om het shirt te dragen", klinkt het nog.

Monamay kiest PSV

"Het is natuurlijk een heel aantrekkelijke club, die vorig seizoen kampioen geworden is. Als zo een club je wil denk je niet heel veel na. Ze volgen mij ook al lang en hebben veel vertrouwen laten zien", aldus Monamay, die alvast staat te popelen om aan de slag te gaan.

Ook technisch manager Jan Vennegoor of Hesselink is enthousiast. "We zijn meer dan overtuigd van Madi. Hij is een moderne, veelzijdige voetballer met erg veel potentie. We hebben er vertrouwen in dat hij bij PSV de kansen grijpt om de volgende stappen te zetten."

Denkt u dat Monamay een topper wordt?

Meest recent

‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

212
212
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

42
42
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

7
7
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

10
10
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

115
115
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

141
141
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

123
123
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

263
263
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

226
226
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

121
121
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

554
554
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

140
140
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

45
45
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

47
47
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

163
163
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

167
167
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

560
560
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

129
129
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

223
223
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

53
53
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

187
187
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

157
157
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

377
377
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

163
163

Meer sportnieuws