'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

1259 stemmen
'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

Ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe is Club Brugge naar verluidt niet op zoek naar versterking rechts achterin. Nochtans dient er zich mogelijk een unieke buitenkans aan voor Blauw-Zwart nu Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor eenzijdig heeft ontbonden.

De 66-voudig Rode Duivel, die tot de EK-selectie behoorde maar door blessureleed niet in actie kwam in Duitsland, werd de afgelopen jaren wel vaker gelinkt aan een terugkeer naar Jan Breydel. Ook nu zou Club al een lijntje hebben uitgeworpen naar Meunier, wiens looneisen echter nog te hoog lagen.

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

Meunier terug naar België?

De vraag is nu of Dévy Rigaux opnieuw zal polsen bij de 32-jarige ex-speler. "De landskampioen is niet actief op zoek naar een rechtsachter en wil jonge gasten hun kans geven, maar is ook niet blind voor opportuniteiten. Al speelt er voorlopig niets concreet", merkt onder meer Het Nieuwsblad alvast op.

Hoewel het nog niet duidelijk is waar Meunier zijn carrière zal voortzetten wenkt volgens de krant dan ook een terugkeer naar België. Eenzelfde geluid valt er te rapen bij Sporza. "Meunier maakte een ultieme move omdat hij dichter bij huis wil spelen. En zo lijkt de JPL plots niet ver weg meer", klinkt het.

Kapers op de kust voor Club

Afwachten dus of Club, of een van zijn concurenten, daadwerkelijk een poging zal wagen om hem terug naar de vaderlandse competitie te lokken. Turkse media maken alleszins tevens gewag van vergaande belangstelling uit Frankrijk, waar verschillende ploegen de ex-speler van PSG willen rekruteren.

Zoals al aangekondigd legt Trabzonspor zich wel niet zomaar neer bij zijn vertrek. Via de officiële kanalen lieten de Turken zopas weten dat ze een juridische procedure hebben opgestart tegen Meunier. Of hoe dit slechts het begin lijkt van een lange soap waar Club zich mogelijk niet aan wil verbranden.

Club moet sowieso een nieuwe poging wagen bij Meunier

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

65
65
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

84
84
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

25
25
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

89
89
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

163
163
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

624
624
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

220
220
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

140
140
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

498
498
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

456
456
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

147
147
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

310
310
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

201
201
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

479
479
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

635
635
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

143
143
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

385
385
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws