'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

door stemmen
'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

Ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe is Club Brugge naar verluidt niet op zoek naar versterking rechts achterin. Nochtans dient er zich mogelijk een unieke buitenkans aan voor Blauw-Zwart nu Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor eenzijdig heeft ontbonden.

De 66-voudig Rode Duivel, die tot de EK-selectie behoorde maar door blessureleed niet in actie kwam in Duitsland, werd de afgelopen jaren wel vaker gelinkt aan een terugkeer naar Jan Breydel. Ook nu zou Club al een lijntje hebben uitgeworpen naar Meunier, wiens looneisen echter nog te hoog lagen.

LEES OOK: Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

Meunier terug naar België?

De vraag is nu of Dévy Rigaux opnieuw zal polsen bij de 32-jarige ex-speler. "De landskampioen is niet actief op zoek naar een rechtsachter en wil jonge gasten hun kans geven, maar is ook niet blind voor opportuniteiten. Al speelt er voorlopig niets concreet", merkt onder meer Het Nieuwsblad alvast op.

Hoewel het nog niet duidelijk is waar Meunier zijn carrière zal voortzetten wenkt volgens de krant dan ook een terugkeer naar België. Eenzelfde geluid valt er te rapen bij Sporza. "Meunier maakte een ultieme move omdat hij dichter bij huis wil spelen. En zo lijkt de JPL plots niet ver weg meer", klinkt het.

Kapers op de kust voor Club

Afwachten dus of Club, of een van zijn concurenten, daadwerkelijk een poging zal wagen om hem terug naar de vaderlandse competitie te lokken. Turkse media maken alleszins tevens gewag van vergaande belangstelling uit Frankrijk, waar verschillende ploegen de ex-speler van PSG willen rekruteren.

Zoals al aangekondigd legt Trabzonspor zich wel niet zomaar neer bij zijn vertrek. Via de officiële kanalen lieten de Turken zopas weten dat ze een juridische procedure hebben opgestart tegen Meunier. Of hoe dit slechts het begin lijkt van een lange soap waar Club zich mogelijk niet aan wil verbranden.

Club moet sowieso een nieuwe poging wagen bij Meunier

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

16
16
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

21
21
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

57
57
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

46
46
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

137
137
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

165
165
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

125
125
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

119
119
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

461
461
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

673
673
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

398
398
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

205
205
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

409
409
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

296
296
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

435
435
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws