'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

1259 stemmen
'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

Ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe is Club Brugge naar verluidt niet op zoek naar versterking rechts achterin. Nochtans dient er zich mogelijk een unieke buitenkans aan voor Blauw-Zwart nu Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor eenzijdig heeft ontbonden.

De 66-voudig Rode Duivel, die tot de EK-selectie behoorde maar door blessureleed niet in actie kwam in Duitsland, werd de afgelopen jaren wel vaker gelinkt aan een terugkeer naar Jan Breydel. Ook nu zou Club al een lijntje hebben uitgeworpen naar Meunier, wiens looneisen echter nog te hoog lagen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Meunier terug naar België?

De vraag is nu of Dévy Rigaux opnieuw zal polsen bij de 32-jarige ex-speler. "De landskampioen is niet actief op zoek naar een rechtsachter en wil jonge gasten hun kans geven, maar is ook niet blind voor opportuniteiten. Al speelt er voorlopig niets concreet", merkt onder meer Het Nieuwsblad alvast op.

Hoewel het nog niet duidelijk is waar Meunier zijn carrière zal voortzetten wenkt volgens de krant dan ook een terugkeer naar België. Eenzelfde geluid valt er te rapen bij Sporza. "Meunier maakte een ultieme move omdat hij dichter bij huis wil spelen. En zo lijkt de JPL plots niet ver weg meer", klinkt het.

Kapers op de kust voor Club

Afwachten dus of Club, of een van zijn concurenten, daadwerkelijk een poging zal wagen om hem terug naar de vaderlandse competitie te lokken. Turkse media maken alleszins tevens gewag van vergaande belangstelling uit Frankrijk, waar verschillende ploegen de ex-speler van PSG willen rekruteren.

Zoals al aangekondigd legt Trabzonspor zich wel niet zomaar neer bij zijn vertrek. Via de officiële kanalen lieten de Turken zopas weten dat ze een juridische procedure hebben opgestart tegen Meunier. Of hoe dit slechts het begin lijkt van een lange soap waar Club zich mogelijk niet aan wil verbranden.

Club moet sowieso een nieuwe poging wagen bij Meunier

Meest recent

Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

2
2
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

13
13
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

75
75
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

54
54
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

129
129
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

258
258
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

207
207
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

20
20
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

104
104
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

24
24
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

132
132
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

673
673
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

199
199
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

122
122
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

64
64
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

395
395
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

348
348
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

854
854
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

561
561
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

145
145

Meer sportnieuws