'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

door
'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

Ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe is Club Brugge naar verluidt niet op zoek naar versterking rechts achterin. Nochtans dient er zich mogelijk een unieke buitenkans aan voor Blauw-Zwart nu Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor eenzijdig heeft ontbonden.

De 66-voudig Rode Duivel, die tot de EK-selectie behoorde maar door blessureleed niet in actie kwam in Duitsland, werd de afgelopen jaren wel vaker gelinkt aan een terugkeer naar Jan Breydel. Ook nu zou Club al een lijntje hebben uitgeworpen naar Meunier, wiens looneisen echter nog te hoog lagen.

LEES OOK: Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

Meunier terug naar België?

De vraag is nu of Dévy Rigaux opnieuw zal polsen bij de 32-jarige ex-speler. "De landskampioen is niet actief op zoek naar een rechtsachter en wil jonge gasten hun kans geven, maar is ook niet blind voor opportuniteiten. Al speelt er voorlopig niets concreet", merkt onder meer Het Nieuwsblad alvast op.

Hoewel het nog niet duidelijk is waar Meunier zijn carrière zal voortzetten wenkt volgens de krant dan ook een terugkeer naar België. Eenzelfde geluid valt er te rapen bij Sporza. "Meunier maakte een ultieme move omdat hij dichter bij huis wil spelen. En zo lijkt de JPL plots niet ver weg meer", klinkt het.

Kapers op de kust voor Club

Afwachten dus of Club, of een van zijn concurenten, daadwerkelijk een poging zal wagen om hem terug naar de vaderlandse competitie te lokken. Turkse media maken alleszins tevens gewag van vergaande belangstelling uit Frankrijk, waar verschillende ploegen de ex-speler van PSG willen rekruteren.

Zoals al aangekondigd legt Trabzonspor zich wel niet zomaar neer bij zijn vertrek. Via de officiële kanalen lieten de Turken zopas weten dat ze een juridische procedure hebben opgestart tegen Meunier. Of hoe dit slechts het begin lijkt van een lange soap waar Club zich mogelijk niet aan wil verbranden.

Club moet sowieso een nieuwe poging wagen bij Meunier

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

59
59
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

22
22
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

54
54
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

28
28
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

149
149
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

19
19
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

119
119
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

186
186
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

107
107
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

208
208
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

87
87
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

57
57
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

143
143
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

299
299
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

293
293
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

191
191
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

514
514
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

237
237
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

176
176
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

256
256
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

368
368
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

341
341

Meer sportnieuws