'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

door
'Meunier terug naar Club Brugge? Meer details bekend'

Ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe is Club Brugge naar verluidt niet op zoek naar versterking rechts achterin. Nochtans dient er zich mogelijk een unieke buitenkans aan voor Blauw-Zwart nu Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor eenzijdig heeft ontbonden.

De 66-voudig Rode Duivel, die tot de EK-selectie behoorde maar door blessureleed niet in actie kwam in Duitsland, werd de afgelopen jaren wel vaker gelinkt aan een terugkeer naar Jan Breydel. Ook nu zou Club al een lijntje hebben uitgeworpen naar Meunier, wiens looneisen echter nog te hoog lagen.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Meunier terug naar België?

De vraag is nu of Dévy Rigaux opnieuw zal polsen bij de 32-jarige ex-speler. "De landskampioen is niet actief op zoek naar een rechtsachter en wil jonge gasten hun kans geven, maar is ook niet blind voor opportuniteiten. Al speelt er voorlopig niets concreet", merkt onder meer Het Nieuwsblad alvast op.

Hoewel het nog niet duidelijk is waar Meunier zijn carrière zal voortzetten wenkt volgens de krant dan ook een terugkeer naar België. Eenzelfde geluid valt er te rapen bij Sporza. "Meunier maakte een ultieme move omdat hij dichter bij huis wil spelen. En zo lijkt de JPL plots niet ver weg meer", klinkt het.

Kapers op de kust voor Club

Afwachten dus of Club, of een van zijn concurenten, daadwerkelijk een poging zal wagen om hem terug naar de vaderlandse competitie te lokken. Turkse media maken alleszins tevens gewag van vergaande belangstelling uit Frankrijk, waar verschillende ploegen de ex-speler van PSG willen rekruteren.

Zoals al aangekondigd legt Trabzonspor zich wel niet zomaar neer bij zijn vertrek. Via de officiële kanalen lieten de Turken zopas weten dat ze een juridische procedure hebben opgestart tegen Meunier. Of hoe dit slechts het begin lijkt van een lange soap waar Club zich mogelijk niet aan wil verbranden.

Club moet sowieso een nieuwe poging wagen bij Meunier

Meest recent

KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

20
20
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

12
12
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

79
79
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

149
149
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

147
147
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

99
99
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

64
64
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

531
531
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

85
85
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

81
81
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

165
165
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

211
211
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

120
120
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

116
116
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

429
429
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

118
118
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

283
283
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

459
459
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

363
363
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

223
223
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

369
369
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

168
168
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

112
112
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

104
104
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

112
112

Meer sportnieuws