'Verrassende vertrekker op weg naar exit bij Club Brugge'

908 stemmen
'Verrassende vertrekker op weg naar exit bij Club Brugge'

Door de late terugkeer van enkele internationals zal Club Brugge het in de Supercup tegen Union met een onuitgegeven elftal moeten doen. Ook voor een paar jonkies wenkt dus een kans bij de eerste ploeg. Tenzij er in de tussentijd rond hen nog wat beweegt.

Zo meldt Mundo Deportivo dat Victor Barbera op de verlanglijst staat van Espanyol. Na het vertrek van Martin Braithwaite is de Spaanse promovendus namelijk op zoek naar een nieuwe nummer negen. Daarbij zou Barbera een van de namen op de shortlist zijn. 

LEES OOK: Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Interesse in Barbera

De 19-jarige Spanjaard, vorige zomer door Blauw-Zwart grats overgenomen van Barça B, wordt er als een goedkoper alternatief voor toptarget Alvaro Rodriguez beschouwd. De marktwaarde van Barbera wordt momenteel op iets minder dan een miljoen geschat.

Vermits hij nog tot medio 2027 vastligt zal Club allicht wel een hogere som verlangen voor de jeugdinternational, die zich vorig jaar nog tot topschutter kroonde op het EK U19 in Malta. In zijn eerste jaar in Brugse loondienst vertoefde Barbera vooral bij Club NXT.

Terug naar Barcelona?

Daar was hij goed voor zes goals en twee assists in 19 optredens. Ondanks een door de taalkloof vrij moeizame aanpassingsperiode liep het vooral voor nieuwjaar vrij vlot. Na het tijdelijk vertrek van spitsbroer Romeo Vermant had Barbera het dan weer lastiger.

Bij de A-ploeg verzamelde hij tot dusver zeven optredens in veelal korte invalbeurten. Recent gaf Barbera, die in de oefenmatch tegen PSV geblesseerd naar de kant moest, nog aan erg gelukkig te zijn in Jan Breydel en verrast te zijn door het niveau in ons land.

Kans van Hayen?

Wie weet ziet hij een terugkeer naar Barcelona echter toch wel zitten. In de pikorde voorin moet Barbera behalve zijn vriend en landgenoot Ferran Jutglà nu tenslotte ook Gustaf Nilsson voor zich dulden. Of is Nicky Hayen toch van plan om zijn kaart te trekken?

Barberá verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

34
34
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

30
30
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

61
61
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

111
111
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

27
27
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

102
102
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

362
362
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

179
179
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

173
173
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

401
401
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

320
320
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

138
138
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

121
121
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

524
524
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

215
215
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws