'Verrassende vertrekker op weg naar exit bij Club Brugge'

door
'Verrassende vertrekker op weg naar exit bij Club Brugge'

Door de late terugkeer van enkele internationals zal Club Brugge het in de Supercup tegen Union met een onuitgegeven elftal moeten doen. Ook voor een paar jonkies wenkt dus een kans bij de eerste ploeg. Tenzij er in de tussentijd rond hen nog wat beweegt.

Zo meldt Mundo Deportivo dat Victor Barbera op de verlanglijst staat van Espanyol. Na het vertrek van Martin Braithwaite is de Spaanse promovendus namelijk op zoek naar een nieuwe nummer negen. Daarbij zou Barbera een van de namen op de shortlist zijn. 

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Interesse in Barbera

De 19-jarige Spanjaard, vorige zomer door Blauw-Zwart grats overgenomen van Barça B, wordt er als een goedkoper alternatief voor toptarget Alvaro Rodriguez beschouwd. De marktwaarde van Barbera wordt momenteel op iets minder dan een miljoen geschat.

Vermits hij nog tot medio 2027 vastligt zal Club allicht wel een hogere som verlangen voor de jeugdinternational, die zich vorig jaar nog tot topschutter kroonde op het EK U19 in Malta. In zijn eerste jaar in Brugse loondienst vertoefde Barbera vooral bij Club NXT.

Terug naar Barcelona?

Daar was hij goed voor zes goals en twee assists in 19 optredens. Ondanks een door de taalkloof vrij moeizame aanpassingsperiode liep het vooral voor nieuwjaar vrij vlot. Na het tijdelijk vertrek van spitsbroer Romeo Vermant had Barbera het dan weer lastiger.

Bij de A-ploeg verzamelde hij tot dusver zeven optredens in veelal korte invalbeurten. Recent gaf Barbera, die in de oefenmatch tegen PSV geblesseerd naar de kant moest, nog aan erg gelukkig te zijn in Jan Breydel en verrast te zijn door het niveau in ons land.

Kans van Hayen?

Wie weet ziet hij een terugkeer naar Barcelona echter toch wel zitten. In de pikorde voorin moet Barbera behalve zijn vriend en landgenoot Ferran Jutglà nu tenslotte ook Gustaf Nilsson voor zich dulden. Of is Nicky Hayen toch van plan om zijn kaart te trekken?

Barberá verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

7
7
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

44
44
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

57
57
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

33
33
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

214
214
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

118
118
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

397
397
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

154
154
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

198
198
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

432
432
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

670
670
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

305
305
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

659
659
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

583
583
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

526
526
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

425
425
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

575
575
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws