Anderlecht verrast met plotse contractverlenging

door
Anderlecht verrast met plotse contractverlenging

RSC Anderlecht heeft het contract van Majeed Ashimeru verlengd, dat laat paars-wit op de officiële kanalen weten. Toch een verrassende aankondiging van Jesper Fredberg en consorten.

Met Jan Vertonghen, Killian Sardella en Theo Leoni heeft Anderlecht nog spelers waarmee het wil verlengen. Het is echter verrassend genoeg Ashimeru die als eerste uit de bus komt.

Blessures

Ashimeru kampte veel met blessureleed en was niet altijd zeker van speelminuten onder Brian Riemer. Toch kiest Anderlecht ervoor om de Ghanees tot 2027 vast te leggen. ‘Majeed maakt sinds 2021 deel uit van de paars-witte familie. De polyvalente middenvelder kwam over van Red Bull Salzburg en rondde sindsdien de kaap van 100 wedstrijden in het shirt van RSCA’, klinkt het.

Fredberg ziet in Ashimeru toch een belangrijke pion. “Vooraleer we extern kijken, moeten we eerst de profielen binnen onze eigen kern evalueren. Majeed werd vorig seizoen afgeremd door blessures, maar is nu bezig aan een sterke voorbereiding en is erop gebrand om de volgende stap te nemen dit seizoen.”

De middenvelder heeft een ‘uniek profiel’. “We blijven rotsvast geloven in zijn kwaliteiten en zijn dus blij dat hij gekozen heeft voor een verlengd verblijf bij de club. Met zijn uniek profiel als dynamische, snelle en altijd vooruit denkende middenvelder past hij goed bij onze speelstijl en kan hij nog van grote waarde zijn voor RSCA.”

In de wolken

Ashimeru zelf is in de wolken. “In de laatste drie seizoenen ben ik gegroeid als speler en als mens. Ik ben de club en de fans ook dankbaar voor hun steun in de afgelopen jaren. Zij hebben me leren kennen en appreciëren als speler, maar ik wil hen nog meer kunnen teruggeven en zal er alles aan doen dit seizoen om de club en de fans trots te maken. Daarom ben ik ook zo blij met deze contractverlenging.”

LEES OOK: 'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Een goede keuze van Anderlecht?

Meest recent

'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

2
2
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

22
22
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

92
92
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

168
168
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

59
59
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

54
54
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

99
99
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

197
197
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

797
797
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

158
158
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

266
266
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

146
146
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

172
172
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

467
467
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

220
220
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

299
299
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

644
644
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

142
142
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

956
956
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

348
348
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

256
256
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

607
607
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

164
164
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

519
519

Meer sportnieuws