Anderlecht verrast met plotse contractverlenging

374
Anderlecht verrast met plotse contractverlenging

RSC Anderlecht heeft het contract van Majeed Ashimeru verlengd, dat laat paars-wit op de officiële kanalen weten. Toch een verrassende aankondiging van Jesper Fredberg en consorten.

Met Jan Vertonghen, Killian Sardella en Theo Leoni heeft Anderlecht nog spelers waarmee het wil verlengen. Het is echter verrassend genoeg Ashimeru die als eerste uit de bus komt.

Blessures

Ashimeru kampte veel met blessureleed en was niet altijd zeker van speelminuten onder Brian Riemer. Toch kiest Anderlecht ervoor om de Ghanees tot 2027 vast te leggen. ‘Majeed maakt sinds 2021 deel uit van de paars-witte familie. De polyvalente middenvelder kwam over van Red Bull Salzburg en rondde sindsdien de kaap van 100 wedstrijden in het shirt van RSCA’, klinkt het.

Fredberg ziet in Ashimeru toch een belangrijke pion. “Vooraleer we extern kijken, moeten we eerst de profielen binnen onze eigen kern evalueren. Majeed werd vorig seizoen afgeremd door blessures, maar is nu bezig aan een sterke voorbereiding en is erop gebrand om de volgende stap te nemen dit seizoen.”

De middenvelder heeft een ‘uniek profiel’. “We blijven rotsvast geloven in zijn kwaliteiten en zijn dus blij dat hij gekozen heeft voor een verlengd verblijf bij de club. Met zijn uniek profiel als dynamische, snelle en altijd vooruit denkende middenvelder past hij goed bij onze speelstijl en kan hij nog van grote waarde zijn voor RSCA.”

In de wolken

Ashimeru zelf is in de wolken. “In de laatste drie seizoenen ben ik gegroeid als speler en als mens. Ik ben de club en de fans ook dankbaar voor hun steun in de afgelopen jaren. Zij hebben me leren kennen en appreciëren als speler, maar ik wil hen nog meer kunnen teruggeven en zal er alles aan doen dit seizoen om de club en de fans trots te maken. Daarom ben ik ook zo blij met deze contractverlenging.”

LEES OOK: Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

Een goede keuze van Anderlecht?

Meest recent

'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

16
16
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

20
20
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

116
116
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

79
79
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

164
164
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

155
155
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

215
215
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

122
122
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

204
204
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

203
203
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

284
284
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

228
228
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

298
298
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

463
463
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

218
218
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

202
202
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

178
178
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

161
161
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

227
227
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143

Meer sportnieuws