Anderlecht verrast met plotse contractverlenging

door
Anderlecht verrast met plotse contractverlenging

RSC Anderlecht heeft het contract van Majeed Ashimeru verlengd, dat laat paars-wit op de officiële kanalen weten. Toch een verrassende aankondiging van Jesper Fredberg en consorten.

Met Jan Vertonghen, Killian Sardella en Theo Leoni heeft Anderlecht nog spelers waarmee het wil verlengen. Het is echter verrassend genoeg Ashimeru die als eerste uit de bus komt.

Blessures

Ashimeru kampte veel met blessureleed en was niet altijd zeker van speelminuten onder Brian Riemer. Toch kiest Anderlecht ervoor om de Ghanees tot 2027 vast te leggen. ‘Majeed maakt sinds 2021 deel uit van de paars-witte familie. De polyvalente middenvelder kwam over van Red Bull Salzburg en rondde sindsdien de kaap van 100 wedstrijden in het shirt van RSCA’, klinkt het.

Fredberg ziet in Ashimeru toch een belangrijke pion. “Vooraleer we extern kijken, moeten we eerst de profielen binnen onze eigen kern evalueren. Majeed werd vorig seizoen afgeremd door blessures, maar is nu bezig aan een sterke voorbereiding en is erop gebrand om de volgende stap te nemen dit seizoen.”

De middenvelder heeft een ‘uniek profiel’. “We blijven rotsvast geloven in zijn kwaliteiten en zijn dus blij dat hij gekozen heeft voor een verlengd verblijf bij de club. Met zijn uniek profiel als dynamische, snelle en altijd vooruit denkende middenvelder past hij goed bij onze speelstijl en kan hij nog van grote waarde zijn voor RSCA.”

In de wolken

Ashimeru zelf is in de wolken. “In de laatste drie seizoenen ben ik gegroeid als speler en als mens. Ik ben de club en de fans ook dankbaar voor hun steun in de afgelopen jaren. Zij hebben me leren kennen en appreciëren als speler, maar ik wil hen nog meer kunnen teruggeven en zal er alles aan doen dit seizoen om de club en de fans trots te maken. Daarom ben ik ook zo blij met deze contractverlenging.”

LEES OOK: 'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

Een goede keuze van Anderlecht?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

26
26
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

69
69
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

48
48
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

127
127
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

85
85
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

99
99
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

251
251
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

288
288
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

138
138
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

192
192
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws