Nieuwe sensatie bij Union? "Buiten categorie in België"

door
Nieuwe sensatie bij Union?

Net als in de vorige zomers is het ook nu weer een groot vraagteken hoe Union in het komende seizoen voor de dag zal komen. Opnieuw krijgen ze in het Dudenpark weer te maken met heel wat vertrekkers, maar de voorbije jaren bewezen CEO Philippe Bormans en technisch directeur Chris O'Loughlin al veelvuldig dat ze in staat zijn om kwaliteitsvolle vervangers aan te trekken.

Deze zomer verloor Union al trainer Alexander Blessin en spitsen Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson, en het wordt afwachten of bijvoorbeeld ook Profvoetballer van het Jaar Cameron Puertas zal volgen. Maar de vice-kampioen roerde zich ook al aan inkomende zijde.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Ait El Hadj toont zich meteen bij Union

Na het vertrek van Blessin verrasten ze bijvoorbeeld door Sébastien Pocognoli aan te stellen. Voor de ex-Rode Duivel wordt het pas zijn eerste opdracht als hoofdtrainer. De voorbije week kon hij zijn spelersgroep alvast van dichtbij aan het werk zien op stage en daar zag hij enkele veelbelovende zaken.

Zo is hij bijvoorbeeld zeer te spreken over Anouar Ait El Hadj. De 22-jarige offensieve middenvelder streek pas zaterdagochtend neer vanuit Genk, maar liet zich in de namiddag al meteen opmerken in de oefenmatch tegen PAOK. Hij gaf na zijn invalbeurt meteen de assist voor de gelijkmaker en was daarna ook betrokken bij de winning goal.

Buiten categorie in België

Pocognoli steekt in La Dernière Heure de loftrompet op voor zijn nieuwste aanwinst. "Ait El Hadj heeft technische kwaliteiten die buiten categorie zijn in België", vindt hij immers.

Ondanks zijn indrukwekkende technische baggage kon Ait El Hadj zich de voorbije jaren niet doorzetten bij Anderlecht en KRC Genk. Bij Union mag hij nu weer in zijn thuisstad voetballen en moet hij eindelijk de grote doorbraak gaan forceren.

Zal Ait El Hadj bij Union eindelijk doorbreken?

Meest recent

Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

0
0
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

76
76
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

70
70
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

27
27
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

160
160
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

517
517
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

246
246
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

203
203
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

54
54
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

115
115
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

303
303
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

307
307
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

193
193
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

27
27
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

194
194
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

332
332
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

356
356
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

110
110
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

336
336
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

256
256
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

213
213
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

236
236

Meer sportnieuws