Vrancken onthult ambitie van AA Gent dit seizoen

695
Vrancken onthult ambitie van AA Gent dit seizoen

Wouter Vrancken moet een wisselvallige passage bij KRC Genk doorspoelen bij AA Gent. Daar hoopt hij de Buffalo’s weer naar de Belgische top te loodsen. Hij sprak via de clubkanalen over de ambities van AA Gent.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

AA Gent wil naar de Champions’ Play-Offs

De tweede passage van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent was geen groot succes. Dat kunnen we wel stellen, want in de competitie is het behalen van de Champions’ Play-Offs doel nummer één bij een topclub. Dat lukte geen enkele keer. Vrancken moet daarvoor zorgen. Dat is dé prioriteit.

"Jupiler Pro League is een moeilijke competitie, dat hoor ik ook van buitenlandse collega-trainers. Als AA Gent zijnde moet je de ambitie hebben om bij de eerste zes te zijn. Dat is ook al uitgesproken door de voorzitter en dat is ook een logische doelstelling”, vertelde Vrancken via de clubkanalen. 

Goede start in de Jupiler Pro League

Een goede start is handig meegenomen. AA Gent opent de competitie met een haalbare programma. De eerste matchen komt het uit tegen KV Kortrijk, FCV Dender, Sporting Charleroi en KVC Westerlo. Vrancken beseft dat een goede start belangrijk is, zeker in het nieuwe tijdperk bij AA Gent.

"Het zou top zijn om goed te starten. Dat is ook belangrijk voor de juiste vibe te krijgen. Dat is het streefdoel. Als je goed start, kan dat ook een boost geven voor het vervolg van het seizoen. Daarom is dat ook belangrijk”, aldus de coach. 

Gaat Gent de Champions' Play-Offs halen?

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

30
30
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

18
18
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

46
46
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

43
43
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

60
60
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

51
51
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

258
258
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

44
44
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

264
264
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

248
248
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

204
204
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

162
162
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

104
104
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

195
195
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

253
253
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

121
121
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

424
424
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

116
116

Meer sportnieuws