Vrancken onthult ambitie van AA Gent dit seizoen

door
Vrancken onthult ambitie van AA Gent dit seizoen

Wouter Vrancken moet een wisselvallige passage bij KRC Genk doorspoelen bij AA Gent. Daar hoopt hij de Buffalo’s weer naar de Belgische top te loodsen. Hij sprak via de clubkanalen over de ambities van AA Gent.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

AA Gent wil naar de Champions’ Play-Offs

De tweede passage van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent was geen groot succes. Dat kunnen we wel stellen, want in de competitie is het behalen van de Champions’ Play-Offs doel nummer één bij een topclub. Dat lukte geen enkele keer. Vrancken moet daarvoor zorgen. Dat is dé prioriteit.

"Jupiler Pro League is een moeilijke competitie, dat hoor ik ook van buitenlandse collega-trainers. Als AA Gent zijnde moet je de ambitie hebben om bij de eerste zes te zijn. Dat is ook al uitgesproken door de voorzitter en dat is ook een logische doelstelling”, vertelde Vrancken via de clubkanalen. 

Goede start in de Jupiler Pro League

Een goede start is handig meegenomen. AA Gent opent de competitie met een haalbare programma. De eerste matchen komt het uit tegen KV Kortrijk, FCV Dender, Sporting Charleroi en KVC Westerlo. Vrancken beseft dat een goede start belangrijk is, zeker in het nieuwe tijdperk bij AA Gent.

"Het zou top zijn om goed te starten. Dat is ook belangrijk voor de juiste vibe te krijgen. Dat is het streefdoel. Als je goed start, kan dat ook een boost geven voor het vervolg van het seizoen. Daarom is dat ook belangrijk”, aldus de coach. 

Gaat Gent de Champions' Play-Offs halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
Strafschopfase Bayern-PSG: Sonck en Toby vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

7
7
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

144
144
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

79
79
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

127
127
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

334
334
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

161
161
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

265
265
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

496
496
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

77
77
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

28
28
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

183
183
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

180
180
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

133
133
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

184
184
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

145
145
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

596
596
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

373
373
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

302
302
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

256
256
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

505
505

Meer sportnieuws