Steuckers: "Daarom keerde ik terug naar KRC Genk"

233 stemmen
Steuckers:

Bij KRC Genk hebben ze op dit moment een leuk elftal, maar er gaan nog spelers vertrekken. Head of Football Dimitri De Condé zat echter niet stil en haalde met Matte Smets en Jarne Steuckers twee beloftevolle Belgen. Die laatste sprak via de clubkanalen.

LEES OOK: STVV ontvangt jackpot na absolute knaltransfer

Steuckers koos voor KRC Genk

Steuckers kwam voor 800.000 euro over van STVV. De linkspoot verklaart waarom hij voor Racing Genk koos. “Ik sprak met Dimitri De Condé en dat was een zeer goed gesprek. Ik was verrast door het sportieve plan van de club. Daarnaast was er uiteraard ook de coach, wat ook positief was voor mij."

Steuckers speelde al in de jeugd voor Genk. Terugkeren was dan ook een makkelijke keuze. “Het was voor mij een fijn gevoel om terug te keren naar de club waar ik in de jeugd al speelde. Ik ken de mensen rondom de club en het was fijn om hen terug te zien. Het was voor mij een logische stap hogerop. Genk gaf me veel vertrouwen en daarom koos ik voor deze overstap."

Net als Matte Smets

Ook Smets volgde hetzelfde parcours. Heeft Steuckers hem mee proberen te overtuigen? “Ik denk dat Matte oud en slim genoeg is om zelf te beslissen. Maar ik moet toegeven dat ik hem soms wel een berichtje heb gestuurd dat hij naar Genk moest komen. Ik heb het geprobeerd, maar ik weet niet of het heeft geholpen. Hij is hier, dus dat is goed.”

Steuckers kijkt alvast uit naar twee duels. “Toch de derby tegen STVV. Het gaat een fijne wedstrijd worden met veel sfeer”, lacht Steuckers.

Gaat hij meteen in de basis staan?

Meest recent

Genk zwaar benadeeld: "Geen respect van Pro League"

KRC Genk strijdt aanstaande zondag tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar de ...

22
22
Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

70
70
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

43
43
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

278
278
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

136
136
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

295
295
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

129
129
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

577
577
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

393
393
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

218
218
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

319
319
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

20
20
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

424
424
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

85
85
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

228
228
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

447
447
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

135
135
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

608
608
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

376
376
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

259
259
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

411
411
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

675
675
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

136
136
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

469
469
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

178
178

Meer sportnieuws