Caluwé verklaart vertrek bij Club Brugge en Zulte Waregem

363 stemmen
Caluwé verklaart vertrek bij Club Brugge en Zulte Waregem

Bij Willem II trekken ze volop de kaart van de ‘Belgische spelers’. Ze haalden al heel wat Belgen en spelers met een verleden in onze competitie. Dat is geen toeval door de aanwezigheid van trainer Peter Maes en sportief directeur Tom Caluwé.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

Club Brugge 

Caluwé deed het zeer goed bij KV Mechelen, maar nadien waren zijn passages bij Club Brugge en Zulte Waregem van vrij korte duur. Hij sprak daarover in Voetbal International.

"Ik hou ervan om ergens langere tijd te zijn, iets te kunnen opbouwen. Bij Mechelen is dat absoluut gelukt. Eigenlijk wilde ik niet weggaan, maar toen kwam Club Brugge. Een absolute topclub. Daar heb ik op een gegeven moment zelf de beslissing genomen om te stoppen. Het voelde toch niet honderd procent goed”, aldus de ex-middenvelder.

Zulte Waregem

Bij Zulte Waregem ging het echter ook mis. “Toen kwam Zulte Waregem, ook een heel mooie club, maar daar had ik te maken met andere omstandigheden. We moesten promoveren. Toen de resultaten tegenvielen, ontstond er druk. Iedereen werd nerveus.”

Bij Willem II hoopt hij weer jaren te kunnen werken. “Ik wil niet natrappen, dat heeft geen enkele zin. Nu zit ik bij Willem II, dat samen met KV Mechelen toch mijn club is. Hier wil ik op langere termijn iets neerzetten. Ik heb er alle vertrouwen in dat me dat gaat lukken. De staf staat, de volgende uitdaging is om een goede kern samen te gaan stellen. Er ligt genoeg werk op de plank.”

Zal hij ooit weer een topclub mogen leiden?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

16
16
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

88
88
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

184
184
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

97
97
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

53
53
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

305
305
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

166
166
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

209
209
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

152
152
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

306
306
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

170
170
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

162
162
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

213
213
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

805
805
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

634
634
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

601
601
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

387
387
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

270
270
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

235
235
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

82
82
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws