Caluwé verklaart vertrek bij Club Brugge en Zulte Waregem

door
Caluwé verklaart vertrek bij Club Brugge en Zulte Waregem

Bij Willem II trekken ze volop de kaart van de ‘Belgische spelers’. Ze haalden al heel wat Belgen en spelers met een verleden in onze competitie. Dat is geen toeval door de aanwezigheid van trainer Peter Maes en sportief directeur Tom Caluwé.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Club Brugge 

Caluwé deed het zeer goed bij KV Mechelen, maar nadien waren zijn passages bij Club Brugge en Zulte Waregem van vrij korte duur. Hij sprak daarover in Voetbal International.

"Ik hou ervan om ergens langere tijd te zijn, iets te kunnen opbouwen. Bij Mechelen is dat absoluut gelukt. Eigenlijk wilde ik niet weggaan, maar toen kwam Club Brugge. Een absolute topclub. Daar heb ik op een gegeven moment zelf de beslissing genomen om te stoppen. Het voelde toch niet honderd procent goed”, aldus de ex-middenvelder.

Zulte Waregem

Bij Zulte Waregem ging het echter ook mis. “Toen kwam Zulte Waregem, ook een heel mooie club, maar daar had ik te maken met andere omstandigheden. We moesten promoveren. Toen de resultaten tegenvielen, ontstond er druk. Iedereen werd nerveus.”

Bij Willem II hoopt hij weer jaren te kunnen werken. “Ik wil niet natrappen, dat heeft geen enkele zin. Nu zit ik bij Willem II, dat samen met KV Mechelen toch mijn club is. Hier wil ik op langere termijn iets neerzetten. Ik heb er alle vertrouwen in dat me dat gaat lukken. De staf staat, de volgende uitdaging is om een goede kern samen te gaan stellen. Er ligt genoeg werk op de plank.”

Zal hij ooit weer een topclub mogen leiden?

Meest recent

Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

12
12
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

47
47
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

98
98
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

110
110
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

6
6
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

241
241
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

41
41
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

110
110
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

155
155
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

41
41
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

176
176
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

222
222
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

107
107
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

141
141
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

61
61
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

514
514
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

113
113
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

299
299
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

67
67
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

433
433
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

458
458
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

112
112
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

468
468
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

116
116

Meer sportnieuws