Caluwé verklaart vertrek bij Club Brugge en Zulte Waregem

door
Caluwé verklaart vertrek bij Club Brugge en Zulte Waregem

Bij Willem II trekken ze volop de kaart van de ‘Belgische spelers’. Ze haalden al heel wat Belgen en spelers met een verleden in onze competitie. Dat is geen toeval door de aanwezigheid van trainer Peter Maes en sportief directeur Tom Caluwé.

Club Brugge 

Caluwé deed het zeer goed bij KV Mechelen, maar nadien waren zijn passages bij Club Brugge en Zulte Waregem van vrij korte duur. Hij sprak daarover in Voetbal International.

"Ik hou ervan om ergens langere tijd te zijn, iets te kunnen opbouwen. Bij Mechelen is dat absoluut gelukt. Eigenlijk wilde ik niet weggaan, maar toen kwam Club Brugge. Een absolute topclub. Daar heb ik op een gegeven moment zelf de beslissing genomen om te stoppen. Het voelde toch niet honderd procent goed”, aldus de ex-middenvelder.

Zulte Waregem

Bij Zulte Waregem ging het echter ook mis. “Toen kwam Zulte Waregem, ook een heel mooie club, maar daar had ik te maken met andere omstandigheden. We moesten promoveren. Toen de resultaten tegenvielen, ontstond er druk. Iedereen werd nerveus.”

Bij Willem II hoopt hij weer jaren te kunnen werken. “Ik wil niet natrappen, dat heeft geen enkele zin. Nu zit ik bij Willem II, dat samen met KV Mechelen toch mijn club is. Hier wil ik op langere termijn iets neerzetten. Ik heb er alle vertrouwen in dat me dat gaat lukken. De staf staat, de volgende uitdaging is om een goede kern samen te gaan stellen. Er ligt genoeg werk op de plank.”

POLL: Zal hij ooit weer een topclub mogen leiden?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

50
50
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

82
82
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

147
147
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

52
52
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

149
149
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

333
333
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1046
1046
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

178
178
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

403
403
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

249
249
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

331
331
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

108
108
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

320
320
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

408
408
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

453
453
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

112
112
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

694
694
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

162
162
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1351
1351
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

556
556

Meer sportnieuws